4

Czy Kosciol ma prawo karac ludzi w imie Boga?

Czy Kosciol ma prawo karac ludzi w imie Boga? Moi Kochani zapraszam do dyskusji pod filmem w odpowiedzi na post

http://youtu.be/mDYbxApejUs

Cytuje komentarz: “Jeżeli mieszasz półprawdy z kłamstwem to powstają brednie- a tak czynisz. Bóg jest nie tylko miłosierny ale i sprawiedliwy. Każde zło musi zostać nazwane po imieniu potępiane i zwalczane.Tak będzie czynił kościół do końca świata. Wróżenie jest “obrzydliwością w oczach Pana” które sieje spustoszenie u wielu naiwnych osób.DEFINITORGENERALI “

Odpowiedz od Marii Bucardi: takie prawdy stworzyl TYLKO i wylacznie Kosciol a nie Bog!To Kosciol dopasowal przekazy tak by bylo mu wygodniej trzymac owieczki w slepocie i STRACHU. Z jednej strony milosc do blizniego a z drugiej torturowanie i mordowanie osob posadzonych o herezje, pragne przypomniec, ze to Kosciol w imie “Milosci” zamordowal tysiace ludzi w procesach o czary! A kolejne tysiace w wyprawach krzyzowych. Jesli ktos ma prawo sadzenia i karania to jest to TYLKO Bog a nie Kosciol! Maria Bucardi

Linki dla osob zainteresowanych: http://pl.wikipedia.org/wiki/Procesy_o_czary

Mlot na czarownice – http://pl.wikipedia.org/wiki/Malleus_Maleficarum

http://pl.wikipedia.org/wiki/KrucjatyMoi Kochani jestem niezwykle ciekawa Waszych opinii na ten temat. Czy czlowiek ma prawo w imie Boga torturowac, gwalcic, mordowac????? Mozna dyskutowac pod filmem na youtube – wystarczy otworzyc link lub tutaj na blogu pod wpisem.

Moc Milosci dla Was Moi Kochani Wasza Maria Bucardi

4 komentarze

 1. Odpowiedz
  Gaja says:

  W kościele pełnym ludzi bardzo trudno jest się wyciszyc. Osobiscie wolę pusty i cichy a najlepsze jest po prostu “łono natury”. Kościół to instytucja nastawiona na zyski i dla nich trzyma swoich członków w szachu. Dobrowolnosc jest pozorna.

 2. Odpowiedz
  mariabucardi says:

  Moi Kochani, bardzo bardzo dziekuje za komentarze!!! Moc Milosci dla Was w imie dobra. Wasza Maria Bucardi

 3. Odpowiedz
  Anonim says:

  Jestem osoba bardzo wierzaca. Do Kosciola chodze wtedy, kiedy jest pusty. Moge sie skupic, modlic i rozmawiac z Bogiem, oraz palic swieczki. Najczesciej robie to jednak w domu. Rozwamiam rowniez z aniolami, ktore Bog zeslal dla nas… ludzi. Wiele razy odczuwam ich pomoc i pomoc Boga. Czesto przy modlitwach placze…, ze szczescia. Nie wiem dlaczego ale to jest silniejsze ode mnie.
  Dlaczego to opisuje…? Poniewaz wierze w magie. Wierze w ludzi, takich jak Maria Bucardii. Cenie i szanuje takie osoby. Pisze tutaj o “bialych czarownicach”, ktore posiadaja dar od Boga. Ktore ida przez swoje zycie, zeby pomagac ludziom, zwierzetom, owadom i naturze (rosliny, drzewa, krzewy) – dbaja by zylo to wszystko co stworzyl Bog. Bog dal nam talenty…, kazdy z nas ma inny. Jeden pieknie spiewa, drugi maluje przepiekne obrazy, trzeci ma dar jasnowidzenia. Wszystko zalezy od tego, w jaki sposob te dary zostana wykorzystane. W jakim celu i dla kogo.
  Jak latwo jest oceniac ludzi, a samemu nic nie dajac w zamian. Ani drugiemu czlowiekowi, ani roslince. Wszyscy bedziemy oceniani przez Boga, wiec zacznijmy tutaj na Ziemii od oceny samych siebie. Takiej prawdziwej oceny… – przed samym soba. Nikt tego nie slyszy i nikt tego nie widzi. Wrzucmy nasze uczynki na wage – dobre i zle. Na ktora strone szala sie przechyla?
  Wiem jedno… Bog nigdy, ale to nigdy nie karze mordowac, zabijac, gwalcic, krasc ani nawet obojetnie przechodzic kolo istoty zywej, ktorej dzieje sie krzywda, zeby jej nie pomoc.
  Wszystko jedno jakie Bog, wedlug wierzen ludi na calym swiecie ma imie…, czy to jest wiara Buddyjska, Ewangelicka, czy to jest Biblia Starego, Nowego Testamentu, czy tez Koran. Nie ma znaczenia. Liczy sie czlowiek i jego postepki. Jest jeden Bog i on jest Milosierny dla wszystkich, ktorzy go kochaja. A magia…, biala magia sluzy do pomocy, lepszego zycia, szacunku dla wszystkich istot zywych. Zastanowmy sie nad tym… Jedno nie musi i nie wyklucza drugiego. Wszystko zalezy od nas samych.
  Pozdrawiam Wszystkich cieplutko.
  Joanna

 4. Odpowiedz
  Karolina says:

  Uważam, że Kościół nie ma takiego prawa.
  Ja osobiście do kościoła nie chodzę, ale nie dlatego że nie wierze w Boga, lecz dlatego że nie uznaje pośredników.
  Jak czuję potrzebę modlitwy, rozmowy z Bogiem to się modlę, dziekuje mu za to co uważam za cenne, ważne, proszę o opiekę itp, natomiast to że wierze również w karty, wróżby, magię nie czyni mnie złym człowiekiem.
  Myślę, że Bóg ocenia mnie po czynach i po tym, czy mam w sercu dobroć dla bliźniego, dla świata, a nie po tym w co wierzę.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: