4

Pajak jako zwierze mocy – moj nowy przyjaciel Fenisey

Moi Kochani od kilku dni w mojej klawiaturze pod klawiszem F7 zamieszkal pajak:-) Z tej okazji pragne przygotowc dla Was w najblizszym czasie sluchowisko na temat Pajak jako zwierze mocy, mam nadzieje, ze temat Wam sie spodoba. Moj nowy przyjaciel jest wielkosci 0,7 cm ma przesliczne prazki i nie przeszkadza mu moje stale pisanie, teraz schowal sie w polowie, ale w ciagu dnia siedzi na klawiszu i patrzy co robie. Nazwalam go Fenisey od literki F i numerka 7. Moc Milosci dla Was Wasza Maria Bucardi

4 komentarze

 1. Odpowiedz
  Mawgan says:

  Ja zawsze bałem się pająków i nadal się boję, jednakże pająk jest (najprawdopodobniej) moim zwierzęciem mocy. Czasem pająki pojawiają się w moich snach. Dzisiaj śniły mi się trzy pająki: mały, trochę większy oraz jeden duży, o wiele większy od dwuch pozostałych, co to może oznaczać?

 2. Odpowiedz
  Margaryta says:

  A mnie często otaczają pająki wszędzie je widzę wokół siebie nawet jak książkę czytam, trochę to zabawne bo tak jakby lgnęły do mnie. Co może być tego powodem ?

 3. Odpowiedz
  Ada says:

  jeju Pani Mario ja się strasznie boję pająków… i pszczół trzmieli uh za każdym razem jak je widzę uciekam … co mam zrobić aby przestać się bać ?

  • Odpowiedz
   mariabucardi says:

   Kochana Ado, zwierzaki boja sie na pewno bardziej niz Ty bo sa mniejsze :-))) Obseruj je w naturze a zobaczysz, ze strach minie. Moc Milosci dla Ciebie Twoja Maria Bucardi

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
533 opinie
%d bloggers like this: