6

Z okazji dzisiejszego wejscia w kalendarzowy rok 2012

Moi Kochani, dzis wchodzimy razem w rok kalendarzowy 2012. Rok o ktorym od lat kraza teorie, filmy, artykuly. Z tej okazji zycze Wam przede wszystkim Milosci – by wypelnila ona cale Wasze otoczenie, Wasze serca. Milosci do naszej Matki Ziemi, do innych istot, stworzen, ktore zyja tutaj obok nas oraz Milosci do nas samych. Jednoczesnie z calego serca dziekuje za wspolnie spedzony rok 2011, Wasze listy, zyczenia i caly czas, ktory mielismy okazje spedzic razem. Z calego serca dziekuje silom Swiatla, ze pozwolily nam sie spotkac i poznac. Niech rok 2012 bedzie dla Was czasem zrozumienia, odpuszczenia tego, co stare i juz nieaktualne w Waszym zyciu oraz rozpoczecia tego, co nowe, co zgodne z Waszym powolaniem. Z magicznym pozdrowieniem Wasza Maria Bucardi  – filmy dla Was – http://www.youtube.com/user/MariaBucardi

Prosze sprawdzic glosniki 🙂

6 komentarzy

 1. Odpowiedz
  Anetka says:

  Dziękuje za wszystko Pani MARIO—i życzę Pani mnóstwo miłości,spotykania na swej drodze samych życzliwych ludzi,spełnienia najskrytszych marzeń,ciepła oraz wiele twórczej magicznej mocy.
  Dobrze,że Pani jest wśród nas!!

 2. Odpowiedz
  Urszula says:

  Pani Mario, życzę dużo twórczych mocy, spełnienia najskrytszych marzeń, samych dobrych chwil dla wszystkich owierajacych te strony ciekawych lektur i blogów takich jak ten, które pozwalają nam zmieniać siebie, nowych przyjaźni i miłości.

 3. Odpowiedz
  Adrianna says:

  Kochana Pani Mario, ja również dziękuje za wszystko, jestem niezmiernie szczęśliwa, że udało mi się poznać Panią w tym roku, dzięki Pani pomocy moje życie diametralnie się zmieniło. Pani książki są naprawdę wspaniałe a wiedza w nich zawarta według mnie bezcenna.

  Życzę dużo miłości, ciepła i wytrwałości w nadchodzącym roku. Może kiedyś uda mi się zobaczyć Panią na żywo, w końcu marzenia się spełniają…

  Ściskam,
  Adrianna

  • Odpowiedz
   mariabucardi says:

   Z calego serca dziekuje Kochana Adrianno, dla Ciebie takze tego, co najwspanialsze! Twoja Maria Bucardi

 4. Odpowiedz
  Anonim says:

  Mario, dziękuję Ci za wszystkie piękne życzenia,filmy porady które do nas przysyłałaś w tym roku.
  Życzę Ci również wiele miłości, radości z tego co robisz i zrozumienia u innych.
  Marzena

  • Odpowiedz
   mariabucardi says:

   Kochana Marzenko, z calego serca dziekuje. Dla Ciebie takze tego, co najwspanialsze! Twoja Maria Bucardi

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
535 opinii
%d bloggers like this: