6

Z okazji dzisiejszego wejscia w kalendarzowy rok 2012

Moi Kochani, dzis wchodzimy razem w rok kalendarzowy 2012. Rok o ktorym od lat kraza teorie, filmy, artykuly. Z tej okazji zycze Wam przede wszystkim Milosci – by wypelnila ona cale Wasze otoczenie, Wasze serca. Milosci do naszej Matki Ziemi, do innych istot, stworzen, ktore zyja tutaj obok nas oraz Milosci do nas samych. Jednoczesnie z calego serca dziekuje za wspolnie spedzony rok 2011, Wasze listy, zyczenia i caly czas, ktory mielismy okazje spedzic razem. Z calego serca dziekuje silom Swiatla, ze pozwolily nam sie spotkac i poznac. Niech rok 2012 bedzie dla Was czasem zrozumienia, odpuszczenia tego, co stare i juz nieaktualne w Waszym zyciu oraz rozpoczecia tego, co nowe, co zgodne z Waszym powolaniem. Z magicznym pozdrowieniem Wasza Maria Bucardi  – filmy dla Was – http://www.youtube.com/user/MariaBucardi

Prosze sprawdzic glosniki 🙂

6 komentarzy

 1. odpowiedz
  Anetka - mówi:

  Dziękuje za wszystko Pani MARIO—i życzę Pani mnóstwo miłości,spotykania na swej drodze samych życzliwych ludzi,spełnienia najskrytszych marzeń,ciepła oraz wiele twórczej magicznej mocy.
  Dobrze,że Pani jest wśród nas!!

 2. odpowiedz
  Urszula - mówi:

  Pani Mario, życzę dużo twórczych mocy, spełnienia najskrytszych marzeń, samych dobrych chwil dla wszystkich owierajacych te strony ciekawych lektur i blogów takich jak ten, które pozwalają nam zmieniać siebie, nowych przyjaźni i miłości.

 3. odpowiedz
  Adrianna - mówi:

  Kochana Pani Mario, ja również dziękuje za wszystko, jestem niezmiernie szczęśliwa, że udało mi się poznać Panią w tym roku, dzięki Pani pomocy moje życie diametralnie się zmieniło. Pani książki są naprawdę wspaniałe a wiedza w nich zawarta według mnie bezcenna.

  Życzę dużo miłości, ciepła i wytrwałości w nadchodzącym roku. Może kiedyś uda mi się zobaczyć Panią na żywo, w końcu marzenia się spełniają…

  Ściskam,
  Adrianna

  • odpowiedz
   mariabucardi - mówi:

   Z calego serca dziekuje Kochana Adrianno, dla Ciebie takze tego, co najwspanialsze! Twoja Maria Bucardi

 4. odpowiedz
  Anonim - mówi:

  Mario, dziękuję Ci za wszystkie piękne życzenia,filmy porady które do nas przysyłałaś w tym roku.
  Życzę Ci również wiele miłości, radości z tego co robisz i zrozumienia u innych.
  Marzena

  • odpowiedz
   mariabucardi - mówi:

   Kochana Marzenko, z calego serca dziekuje. Dla Ciebie takze tego, co najwspanialsze! Twoja Maria Bucardi

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: