brak komentarzy

Rytuały, czary i zaklęcia magiczne miłosne finansowe ochronne seksualne – Maria Bucardi


Rytuały Marii Bucardi – http://magiczny-swiat.es24.pl/category/186936/rytualy-magiczne-rozne.html  Blog – http://bucardimaria.wordpress.com  – Moi Kochani poruszam temat osób, które kradną opisy moich rytuałów łamiąc moje prawo autorskie i oszukując ściągają na siebie nie tylko konsekwencje prawne, ale głównie moce Wszechświata, które sprawiedliwie wyrównują tego rodzaje praktyki. Odpowiadam także na pytania osób, które korzystały lub korzystą z pomocy wróżek i zostawione bez wsparcia szukają odpowiedzi u mnie.

Przykladowy list, jak zawsze zachowujac dyskrecje, anonimowy:

Witam Pania serdecznie, mam pewne pytanie ,na ktore nie potrafie znalesc odpowiedzi a jedynie Pani wydaje mi sie osoba kompetentna w tej chwili.. otoz …ok2 m-cy temu zlecialam pewnej osobie urok milosny na konkretna osobe- chcialabym zapytac czy w tym momencie ja sama ,dodatkowo moge palic swiece -powiedzmy 2 czerwone w intencji zwiazku/powrotu os. na ktora ow urok byl wykonany? z gory bardzo dziekuje Pani za wszelkie informacje, pozdrawiam cieplo:)

Moi Kochani, na takie pytanie nie moge odpowiedziec. Tylko osoba wykonujaca dany rytual moze Wam powiedziec co robic przed, w czasie czy po magii, ktora dla Was wykonuje, jesli w ogole wykonuje. Tylko ta osoba wie jaki rodzaj magii stosuje i czy w tej magii ta czy inna praktyka pomoze lub zaszkodzic. To bardzo przykre, jesli taka osoba zostawia Was bez pomocy i swiadczyo tym, ze osoba tajest niepowazna lub Wasz los w ogole jej nie obchodzi.

Temat bardzo poważny i smutny, niestety. Jestem jednak pewna, że należy go poruszyć publicznie by Was przestrzec przed praktykami tego typu. Z magicznym pozdrowieniem Wasza Maria Bucardi

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
449 opinii
%d bloggers like this: