1

i juz po Ostarze, podziekowanie za zdjecia oltarzykow

Moi Kochani, i tak szybciutko krok po kroku idziemy dalej i mamy juz Ostare tylko w pamieci. Ciesze sie niezmiernie, ze swietowaliscie i powitaliscie nowy okres w zyciu naszej Natury. Niniejszym z calego serca dziekuje za Wasze listy (sprawozdania), zdjecia te prywatne i zdjecia z pozwoleniem na publikacje. Kazdy kto laczyl sie ze mna tej nocy wie, ze bylam z Wami, myslalam o Was i dziekowalam silom Wszechswiata, ze mielismy okazje sie spotkac i poznac w tym krotkim zyciu tutaj na Ziemi. Moc Milosci dla Was Wasza Maria Bucardi

Oltarzyk od Adrianny ” Witam Kochana Pani Mario, chciałabym podzielić się z Panią kilkoma zdjęciami mojego magicznego ołtarzyka, który wykonałam z okazji Ostary..(…)”

Oltarzyk Ostara od Adrianny

Od Renatki “Kochana Mario, zainspirowana Tobą i tym co robisz,oraz Twoim blogiem-wykonałam swój pierwszy ołtarzyk z okazji święta Ostara. Nie jest może zbyt okazaly i bogaty,ale myslę,że ma swój niepowtarzalny urok. Oczywiscie wyrażam zgode na publikacje mojego zdjęcia,jeśli zechcesz umieścić go na swoim blogu.  Z okazji tego swieta-życzę Ci,i Twoim bliskim samych radosnych i miłych dni-Renata”

Ostara -marzec 21 2012 oltarzyk Renatki

od Briana ” Zdjęcie ołtarzyka ze święta Ostary, życzę wszystkiego najlepszego, pięknych kwitnących i pachnących ogródków. Z magicznym pozdrowieniem Brian.”

od Lukasza “Witam panią to jest ołtarzyk w dniu św ostary pozdrawiam”

Oltarz Lukasza

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Anonim says:

    Super:) Ja niestety nie miałam ze sąbą aparatu ale też zrobilam swój ołtarzyk:) Mario dziekuje za inspirację i Twoją miłośc i serce……na pewno wszyscy dobrze sie bawili i zyczę KAŻDEMU dużo radości , milośći i spełnienia ……WIOSNA tak pieknie pachnie!!!!! Mario Tobie dziekuję i zyczę samych wspaniałości!
    Twoja Monika

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: