1

i juz po Ostarze, podziekowanie za zdjecia oltarzykow

Moi Kochani, i tak szybciutko krok po kroku idziemy dalej i mamy juz Ostare tylko w pamieci. Ciesze sie niezmiernie, ze swietowaliscie i powitaliscie nowy okres w zyciu naszej Natury. Niniejszym z calego serca dziekuje za Wasze listy (sprawozdania), zdjecia te prywatne i zdjecia z pozwoleniem na publikacje. Kazdy kto laczyl sie ze mna tej nocy wie, ze bylam z Wami, myslalam o Was i dziekowalam silom Wszechswiata, ze mielismy okazje sie spotkac i poznac w tym krotkim zyciu tutaj na Ziemi. Moc Milosci dla Was Wasza Maria Bucardi

Oltarzyk od Adrianny ” Witam Kochana Pani Mario, chciałabym podzielić się z Panią kilkoma zdjęciami mojego magicznego ołtarzyka, który wykonałam z okazji Ostary..(…)”

Oltarzyk Ostara od Adrianny

Od Renatki „Kochana Mario, zainspirowana Tobą i tym co robisz,oraz Twoim blogiem-wykonałam swój pierwszy ołtarzyk z okazji święta Ostara. Nie jest może zbyt okazaly i bogaty,ale myslę,że ma swój niepowtarzalny urok. Oczywiscie wyrażam zgode na publikacje mojego zdjęcia,jeśli zechcesz umieścić go na swoim blogu.  Z okazji tego swieta-życzę Ci,i Twoim bliskim samych radosnych i miłych dni-Renata”

Ostara -marzec 21 2012 oltarzyk Renatki

od Briana ” Zdjęcie ołtarzyka ze święta Ostary, życzę wszystkiego najlepszego, pięknych kwitnących i pachnących ogródków. Z magicznym pozdrowieniem Brian.”

od Lukasza „Witam panią to jest ołtarzyk w dniu św ostary pozdrawiam”

Oltarz Lukasza

 

Juz w czwartek o 20:20 czasu polskiego - Ceremonia z Maria Bucardi. Nie zapomnij zalogowac sie na Twoje konto po szczegoly - Twoje konto - Zamknij

%d bloggers like this: