4

Jeść mięso, czy nie? Co z blokadami energii?

Moi Kochani, dzis czas na “kieliszek szampana” 🙂 lub specjalnej mikstury czarownicy. Ukazal sie jeden z ostatnich wywiadow. Tutaj linkhttp://horoskop.wp.pl/kat,112834,title,Jesc-mieso-czy-nie,wid,14405518,wiadomosc.html?ticaid=1e430&_ticrsn=3

Moc Milosci dla Was Wasza Maria Bucardi

Tekst artykulu

Autorem tekstu jest Aleksandra Zumkowska-Pawłowicz

Niektórzy wegetarianie i weganie twierdzą, że jedzenie mięsa jest tak bardzo sprzeczne z ludzką naturą, że może powodować blokady energetyczne w ciele człowieka. Według nich, spożywanie produktu pochodzącego z zabitych zwierząt, to nie tylko pomoc w morderstwie bliźniego, ale i prosta droga do autodestrukcji.

Obniżenie energii
Jedzenie mięsa, jak twierdzą niektórzy, znacznie obniża energię. Fakt, że mięso pochodzi z zabitych zwierząt, które musiały zakończyć swoje życie tylko dlatego, by ktoś inny miał pożywienie, jest dla tych ludzi zbyt okrutny, by mógł przejść bez konsekwencji. Odrzucają argumenty, że każdy musi w jakiś sposób zdobywać pokarm. I nie istotne jest to, że zwierzęta, by przeżyć, również zabijają inne. Człowiek myśli i może wybierać, one nie mają takiej możliwości.

Byśmy je zjedli, musi cierpieć
Jedzenie mięsa ma blokować rozwój duchowy i emocjonalny. Wielu twierdzi, że przez to tracimy wiele ważnych, niezwykłych umiejętności, w jakie wyposażyła nas natura. Ponoć jedzenie mięsa może osłabić zdolności paranormalne. Co gorsza, zwierzęta hodowlane nierzadko cierpią, byśmy mogli je zjeść, co dodatkowo obciąża nie tylko ludzkie emocje i umysł, ale i sumienie. Stres i cierpienie zwierzęcia przechodzą na jedzącego je człowieka.

Energia strachu
Maria Bucardi, wróżka która od lat nie je mięsa i jest zdeklarowaną weganką, podkreśla jak wiele złego może zrobić spożywanie potraw mięsnych. „Poprzez spożycie materialnego ciała zwierząt nasze frekwencje energetyczne zostają zakłócone. By kawałek mięsa mógł trafić na stół, zwierzę musi zostać wyhodowane, najczęściej w tragicznych warunkach, w których życie danego stworzenia to codzienna męczarnia, np. w klatce, w ciasnej oborze – obrazy wesołych krów na łące są tylko chwytem reklamowym. W rzeczywistości stoi w bagnie własnych odchodów nie widząc ani słońca, ani nieba” – twierdzi wróżka.

Zwierzę jest naszpikowane chemią, w tym antybiotykami, by następnie po kilkudniowym transporcie, trafić do rzeźni. Zestresowane, wymęczone, torturowane i godzinami mordowane trafia w ręce konsumenta.
Taki pokarm należy do najgorszych jakościowo pod względem energetycznym, zawiera w sobie energię strachu, stresu a także chemię. Do tego należy pamiętać o tym, że mięso jest pokarmem martwym w stadium rozkładu, a samo jedzenie np. wieprzowiny przypomina jedzenie ludzi, gdyż świnia w ponad 90% ma tę samą budowę komórkową, co człowiek. Jeśli zależy nam na naszym własnym duchowym rozwoju należy zrezygnować z negatywnych energetycznie produktów hodowli zwierząt i przejść na jedzenie roślin, najlepiej z ekologicznej lub własnej uprawy.

Przewodnicy duchowi mięsa nie jedzą
„Jedzenie mięsa i podążanie ścieżką duchową jest niemożliwe i jeśli ktoś twierdzi, że jest przewodnikiem duchowym a spożywa mięso, to można mieć pewność, że brakuje tej osobie autentyczności. Najwięksi duchowi przewodnicy i nauczyciele byli i są weganami lub wegetarianami.” – dodaje Bucardi, która napisała także książkę kucharską opartą na diecie wegańskiej.

Czy jedzenie mięsa jest więc samym złem? Czy jest to przestępstwo? Można się o to sprzeczać, ale fakt pozostanie faktem – człowiek od wieków spożywa swoich „braci mniejszych”, a ci z kolei, a przynajmniej część z nich, także jedzą innych, słabszych od siebie. Taki jest świat i trzeba się z tym pogodzić, nie zapominając przy tym jednak, że także zwierzęta przeznaczone do rzezi mają prawo do godnej, bezbolesnej śmierci i życia bez cierpienia.

4 komentarze

 1. Odpowiedz
  Ola says:

  Zgadzam się z tobą Kochana Mario,
  Mięso jest potrzebne jedynie umysłowi,co ważniejsze to co w obecnej chwili zachodzi na ziemi już nie potrzebuje utrzymywania energi strachu,cierpienia,męki,dlatego ja osobiście przestałąm jeść mięso,które te energie podtrzymywało stałó się tak kiedy pewnego dnia obudziłąm sie rano chciałąm przygotować posiłek dla moich dzieci…wtedy trzymając w dłoni kawałęk mięsa poczułąm moją dusze która ukazała mi wizje( a myślałąm że duchowo sie nie rozwijam :P) oraz uczucie strachu,cierpienia tegoż zwierzęcia,….zrobiło mi sie nie dobrze prawie wymiotowałąm …i od tej pory przechodze powolutku na nie jedzenie mięsa 🙂 mam fajne dejavu…wizje…widze energie jest Fajnie 🙂

  Pozdrawiam

 2. Odpowiedz
  Aga says:

  Ja powiem tak… kto myśli, że to jest złe, będzie na niego źle działać. Kto twierdzi, że to bzdura, dla niego będzie tak oddziaływać. Proste. Niektórzy nie jedzą mięsa… ok, ale są osoby, którym jest to potrzebne, nie wszystkiego da się zastąpić rośliną. A tak naprawdę jeśli chodzi o magię wszystko zależy od naszej woli i wiary. Jeśli mamy wolę jeść mięso i uważamy, że nic się nie stanie to nic się nie stanie.

  • Odpowiedz
   mariabucardi says:

   Slicznie dziekuje za komentarz. Owszem, wszystko da sie zastapic roslina. Jedzenie pokarmow zwierzecych ma ogromny wplyw negatywny nie tylko na nasze zdrowie, ale takze na zdolnosci magiczne. Jesli ktos ma tutaj watpliwosci to proponuje test. Przechodzimy na diete roslinna i po 6 miesiacach sprawdzamy, jakie zmiany u nas wywolala. Jestem pewna, ze kazda osoba bedzie zachwycona tym, co sie zmienilo i juz przy takiej diecie pozostanie. Z magicznym pozdrowieniem Twoja Maria Bucardi

 3. Odpowiedz
  Damian says:

  w tym kontekscie ciekawi sa aghori ktorzy jedza ludzkie miesa

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: