1

Magia wyszczuplająca – wywiad ukazal sie na lamach wp.pl

Moi Kochani tutaj artykul w oryginale – http://horoskop.wp.pl/kat,112834,page,2,title,Magia-wyszczuplajaca,wid,14413837,wiadomosc.html

tutaj tresc artykulu

Autorem tekstu jest Aleksandra Zumkowska-Pawłowicz 2012-04-16

Czy można schudnąć dzięki magicznym rytuałom? Uzyskać wymarzoną sylwetkę nie tylko przy pomocy drastycznych diet, ale i magii? W jaki sposób wróżka, osoba kojarzona raczej z przepowiadaniem przyszłości, może poprawić nasz wygląd?

Schudnąć u wróżki?
Wiosna jest tym czasem w roku, kiedy większość osób ma ochotę zrzucić kilka kilogramów, które uzbierały się w czasie jesieni i zimy. Poczuć się lżej, atrakcyjniej i zdrowiej to cel zarówno kobiet, jak i wielu mężczyzn. Niektórzy stosują mniej lub bardziej drakońskie diety, inni ćwiczą do upadłego, są też tacy, którzy udają się po poradę do dietetyków i instruktorów fitness. Niektórzy natomiast, zamiast do profesjonalisty od odchudzania i zdrowego żywienia, wybierają się do wróżki. Czy ona naprawdę może pomóc? Okazuje się, że magia jest dobra na wszystko. Pod warunkiem, że się w nią wierzy…

Rytuały na zbędne kilogramy
Istnieje wiele rytuałów odchudzających, które mają pomóc zgubić zbędne kilogramy. Większość z nich będzie skutecznatylko przy pomocy profesjonalnej wróżki, co nie jest dobrą wiadomością dla tych, którzy chcą odchudzać się oszczędnie. Jednak jeśli ktoś ma ochotę, warto spróbować tego nietypowego sposobu.

„Tylko naprawdę doświadczona osoba może pomóc. Rytuał taki ma na celu wgłębienie się w aurę klienta, odszukanie tych miejsc, w których widoczne są zaburzenia, zabrudzenia oraz blokady, a następnie ich usunięcie. Nadwaga to nadmierne magazynowanie składników, które nie są nam potrzebne i ma zazwyczaj głębokie podłoże psychiczne.

Przy pomocy odpowiedniej energii można wpłynąć na organizm, aby wrócił do normy i swoich właściwych funkcji” – tłumaczy wróżka, jasnowidzka Maria Bucardi. „Wróżka przy pomocy, na przykład, wahadełka może sprawdzić, czy nasza aktualna dieta jest odpowiednia, czy też nie. Jakich pokarmów powinniśmy unikać, a o jakie wzbogacić nasz jadłospis. Może także ustalić, czy brakuje nam witamin, minerałów i czy nadwaga jest wynikiem choroby” – dodaje Maria Bucardi.

Magiczna dieta
Niektóre wróżki same stosują różnego rodzaju diety. Maria Bucardi jest jedną z nich i twierdzi, że jej dieta jest bardzo zdrowa, dobra, a do tego ekologiczna i nie wyrządza krzywdy zwierzętom. Mimo, że to dieta niezwykle wymagająca, daje podobno doskonałe efekty. „Jestem weganką i mój jadłospis opiera się na surowych warzywach, owocach, orzechach i nasionach. Uważam, że jest to najzdrowsza i najlepsza dieta. Można ją nazwać dietą magiczną, gdyż wedle zasady – “jesteś tym, co zjadasz” – dieta roślinna nie tylko wspaniale usuwa zbędne kilogramy, ale także gwarantuje zdrowie, pełnię energii oraz pomaga rozwinąć wyższe stany świadomości. Wielu z moich klientów decyduje się na pokarm roślinny i wiem, że takie odżywianie zmienia ich życie na pozytywne i bardziej magiczne. Stajemy się nie tylko zdrowsi, szczuplejsi, bardziej elastyczni, weselsi, ale także zaczynamy widzieć to, czego wcześniej nie byliśmy w stanie zauważyć.

Z pewnością najzdrowsza dieta, którą polecam dla każdej osoby, która ma problem ze zdrowiem lub nadwagą, to dieta oparta na pokarmie roślinnym nieprzetworzonym, czyli – czym prościej tym lepiej. Nie trzeba tutaj stosować wyszukanych potraw z nieznanych w naszym kraju składników, tylko po prostu jeść te warzywa, owoce i zioła, które są dostępne. Nadwaga nie ma szans przy diecie roślinnej z przewagą surówek” – podsumowuje wróżka.
Można więc wypróbować mniej banalnej metody na schudnięcie – rytuału, który pomoże stracić zbędne kilogramy lub zdecydować się na jedną z bardziej wymagających i popularnych diet .
Wybór należy tylko do nas!

Tutaj moj wywiad – zanim ukazal sie w wp.pl

Jakie są rytuały “odchudzające”?

Jest bardzo wiele rytualow odchudzajacych, ale wiekszosc z nich bazuje na silnych energiach i ingerencji maga w pole energetyczne klienta. Tylko na prawde doswiadczona osoba moze pomoc. Rytual taki ma na celu wglebienie sie w aure klienta, odszukanie tych miejsc w ktorych widoczne sa zaburzenia, zabrudzenia oraz blokady i ich usuniecie. Nadwaga to nadmierne magazynowanie skladnikow, ktore nie sa nam potrzebne i ma zazwyczaj glebokie podloze psychiczne i tutaj przy pomocy odpowiedniej energii mozna wplynac na organizm by wrocil do normy i swoich wlasciwych funkcji.

Jak wróżka może pomóc schudnąć?

Wrozka przy pomocy np. wahadelka moze sprawdzic czy nasza aktualna dieta jest odpowiednia czy tez nie. Jakich pokarmow powinnismy unikac a o jakie wzbogacic nasz jadlospis. Wrozka moze takze ustalic czy brakuje nam tych czy innych witamin, mineralow czy tez nadwaga jest moze wynikiem choroby.

Jakie afirmacje stosować?

Afirmacja jest najprostsza metoda na pograniczu magii, ktora kazdy z nas moze stosowac nawet codziennie. By stracic zbedne kilogramy uzywamy prostych afirmacji np. Jestem zdrowa i waze 55 kg lub moje cialo jest pelne energii, czuje sie wspaniale a moja waga znajduje sie w przedziale 55-60 kg. To bardzo wazne by nasza afirmacja byla dopasowana do rzeczywistosci, czyli jesli nasza aktualna waga wynosi 75 kg to nalezy stosowac tzw. stopniowanie, czyli najpierw piszemy, ze nasza waga wynosi 70 kg, a gdy ta wage osiagniemy to zmieniamy na 65 kg itd. Nigdy nie nalezy stosowac duzych skokow, czyli z 75 kg na 55 kg, gdyz wowczas afirmacja moze nie przyniesc oczekiwanych skutkow, gdyz napotka na granice w naszej podswiadomosci. Sami przestajemy wowczas wierzyc, ze to mozliwe by tak drastycznie stracic na wadze i nasza afirmacja bedzie tylko strata czasu.

Czy jest jakaś magiczna dieta?

Jestem weganka i moj jadlospis opiera sie na surowych warzywach, owocach, orzechach i nasionach, uwazam, ze jest to najzdrowsza i najlepsza dieta. Mozna ja nazwac dieta magiczna, gdyz wedle zasady “Jestes tym, co zjadasz” dieta roslinna nie tylko wspaniale usuwa zbedne kilogramy, ale takze gwarantuje zdrowie, pelnie energii oraz pomaga rozwinac wyzsze stany swiadomosci. Wielu z moich klientow decyduje sie na pokarm roslinny np. korzystajac z rad z mojego bloga lub mojej ksiazki “Magiczna kuchnia” i z listow ktore otrzymuje wiem, ze ta dieta zmienia zycie na pozytywne i bardziej magiczne. Stajemy sie nie tylko zdrowsi, chudsi, bardziej elastyczni, weselsi, ale takze zaczynamy widziec to, czego wczesniej nie bylismy w stanie zauwazyc.

Z pewnoscia najzdrowsza dieta, ktora polecam dla kazdej osoby, ktora ma problem ze zdrowiem lub nadwaga to dieta oparta na pokarmie roslinnym nieprzetworzonym, czyli czym prosciej tym lepiej. Nie trzeba tutaj stosowac wyszukanych potraw z nieznanych w naszym kraju skladnikow, tylko po prostu jesc te warzywa, owoce i ziola, ktore sa dostepne. Nadwaga nie ma szans przy diecie roslinnej z przewaga surowek.

Czy można schudnąć dzięki magii łatwiej niż dzięki zwykłym dietom?

TAK i dotatkowym plusem jest brak efektu jo-jo. Z reguly odradzam stosowania jakichkolwiek modnych diet, gdyz predzej czy pozniej skutkuja one powrotem do nadwagi lub jej wzrostem. Najlepsze jest to, co najprostsze i naturalne. Magia to praca z energiami i to jest najwazniejsze. Nasza nadwaga najczesciej ma przyczyny podswiadome, psychiczne i emocjonalne i tutaj latwiej pokonac je przy pomocy energii, niz ksiazki dietetycznej.

Dziękuję i pięknych dni życzę

Aleksandra Zumkowska-Pawłowicz

Rytual odchudzania – http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/2161173/3-dniowy-rytual-celtycki-nodons-rytual-upiekszajacy-sylwetke-i-odchudzajacy.html

Magiczna kuchnia – http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/664036/magiczna-kuchnia-dieta-weganska-witarianska-wegetarianska.html

Rytualy magiczne Marii Bucardi
Rytualy magiczne Marii Bucardi

Komentarz ( 1)

 1. Odpowiedz
  Anastazja SHAR, Łódź says:

  ODCHUDZANIE (INTELIGENTNE, takie polecam). ♥♥♥♥♥

  1. Jemy niskotłuszczowo czyli: INDEKS ŻYWIENIOWY, TJ. IŻ PRODUKTU.

  2. Niskowęglowodanowo, a zatem: NISKIE WĘGLOWODANY, TJ. DO 26% WZROSTU.

  PUENTA:
  Organizm sam wykorzystuje złogi trójglicerydów w żyłach, oczyszczając je. Zwyczajne biologiczne reakcje. *****

  ZOBACZ TAKŻE:
  WYSOKIE WĘGLOWODANY, TJ. OD 26,01% WZROSTU.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: