brak komentarzy

Rytuał usuwania złych energii i aktywacji szczęścia, miłości i bogactwa – 23.09.2012 Mabon – tylko raz na 12 miesięcy, gdy bramy innych wymiarów są otwarte

Rytuał Mabon 23.09.2012 – tylko jeden raz w roku energie mają taką moc, gdyż Mabon jest tylko raz na 12 miesięcy.

 
 • Rytuał by usunąć złe energie
 • By otworzyć kanały przypływu
 • By przyciągnąć miłość, szczęście i bogactwo
 • By zakończyć złą passę
 • By uzyskać pomoc Aniołów

  Ten rytual mial miejsce po raz ostatni w roku 2011

Dla kogo ten rytual

 • Jesli pragniesz usunac z Twojego zycia np. pecha, zle energie, demony, niepowodzenie, biede, nieszczescie, chorobe, nadwage, depresje, wampira energetycznego, zle nastroje, niewiare, odczucie uzaleznienia, przybicia, brak energii, itp.
 • Jesli chcesz przyciagnac szczescie, bogactwo, nowa prace, awans, zdrowie, dobre samopoczucie, mieszkanie, samochod lub cos innego.

Wazne – rytual opiera sie na energiach anielskich pozytywnych, nie ma zadnych negatywnych skutkow ubocznych, moze byc stosowany na kobietach w ciazy.

 

Czym jest Mabon i co to za rytuał – posłuchaj

Artykuł o Mabon 2011 na moim blogu  https://bucardimaria.com/2011/03/29/23-wrzesnia-sabat-magiczny-mabon-poczatek-jesieni-rownonoc-jesienna-slowianskie-swieto-plonow-dozynki

Co daje ten rytuał

 
 • Rytuał wykorzystuje energii Nocy Mabon 23.09.2012 – gdy bramy innych wymiarów są otwarte i energie mogą swobodnie płynąć

 • W czasie rytuału następuje połączenie z Aniołami i przy ich pomocy z energiami Wszechświata a także z Twoimi energiami – Twoje otoczenie zostaje oczyszczone ze złych energii

 • Twoje otoczenie i ciało zostaje otoczone anielską energią światła i zostają aktywowane pozytywne energie przypływu na zasadzie otwarcia kanałów

 • Następuje przyciągnięcie do Ciebie pozytywnych energii miłości, szczęścia i bogactwa w tym także materialnego

 • Po zakończonym rytuale następuje podziękowanie za pomoc i otoczenie Cię anielską energią ochronną by złe energie nie mogły znów się do Ciebie dostać.

 

Jak możesz w nim uczestniczyć

 

 • Jestem medium pośredniczącym w całym procesie i energie przechodzą przeze mnie by iść do Ciebie i Twoje złe energie zostają pobrane potem idą do mnie i ja przekazuję je do Wszechświata by zostały unicestwione. Ponieważ w czasie rytuału oddaję także moją energię życiową a także daję do dyspozycji moje ciało jako przekaźnik energii musi zostać zachowana wymiana magiczna by energie mogły swobodnie płynąć.

 • By umożliwić udział w tym rytuale dokładnie każdemu, kto potrzebuje pomocy w tym roku stosuje nastepujace zasady:

  Ze wzgledu na ograniczona liczbe wolnych miejsc prosze o jak najszybszy kontakt i opis sytuacji przez email. Uwaga w liscie nalezy umiescic wszystkie informacje o ktore prosze ponizej w harmonogramie.

  W tytule wiadomosci napisz – Zgloszenie Rytual Mabon 23 wrzesnia 2012

  Kontakt bezposrednio do mnie – http://mariabucardi.pl.tl/Email-do-mnie.htm

  Harmonogram:

  1. Wysylasz do mnie przez email Twoje dane:

  – imie i nazwisko
  – date urodzenia
  – zdjecie
  – opis sytuacji

  – informujesz mnie dlaczego chcesz wziasc udzial w tym rytuale

  – i jaka wymiane jestes w stanie mi przekazac za moja pomoc. Jak wiesz w swiecie energii konieczne jest zachowanie magicznej zasady wymiany i rownowagi. 

  Jak ustalic wysokosc wymiany:

  Zapal biala swiece, przywolaj Twojego Aniola Stroza lub sily wyzsze, Twoimi slowami i popros go o pomoc przy tworzeniu karteczek, napisz na karteczkach rozne kwoty, ktore Aniol(glos wew.) Ci podpowie (nalezy stworzyc kilkanascie roznych karteczek z roznymi kwotami!) a takze stworz 3 karteczki dodatkowe i napisz na nich odpowiedzi “zle pytanie”, “inna”, “brak odpowiedzi”. Teraz wszyskie karteczki poloz na stole biala strona do gory. Zamknij oczy  i popros Twojego Aniola Stroza o wskazowke ile zaproponowac dla mnie w ramach wymiany za moja pomoc. Tutaj mozesz sformulowac pytanie w ten sposob “Moj Aniele Strozu, powiedz mi ile powinnam zaproponowac Marii Bucardi za pomoc i udzial w rytuale Mabon 23 wrzesnia 2012″, teraz pomieszaj karteczki lewa reka – jesli jestes osoba praworeczna, jesli leworeczna odwrotnie, skoncentruj sie i wylosuj jedna karteczke, caly czas myslac o tym pytaniu i tylko o tym pytaniu. Ta odpowiedz wyslij do mnie. To bardzo wazne by w ten sposob ustalic wymiane przy tym rytuale. Sumy, ktore piszesz na karteczkach musza wyplywac ze szczerego serca, jesli masz zle intencje, chcesz cos wykorzystac czy w jakis inny sposob oszukac przy tworzeniu karteczek to lepiej zrezygnowac z rytualu, gdyz nie przyniesie on rezultatu. Twoja wymiana musi byc czysta, jasna, szczera i przekazana z miloscia.

  Wymiana moze zostac wyslana w ratach, pierwsza rata przed rytualem a kolejne do 30 dni od rytualu. Nie pozniej, gdyz energie moga zaczac w pelni dzialac tylko i wylacznie wtedy, gdy calosc wymiany zostanie uregulowana.

  Wszystkie te dane razem wysylasz do mnie przez email tutaj – Kontakt do Marii Bucardi 

  2. Analizuje Twoj list by sprawdzic czy mozesz wziasc udzial w rytuale czy jest on dla Ciebie korzystny. Otrzymujesz moja odpowiedz na Twoj adres email.

  3. Jesli zaakceptuje Twoj udzial w tym rytuale, mozesz wyslac wymiane na moje konto podane w emailu.

  4. Otrzymujesz wskazowki co masz robic w czasie rytualu. Twoje zadania, ktore opisze, obejmuja najwyzej 10minut w dniu rytualu oraz posprzatanie Twojego mieszkania (pokoju rytualnego) dzien wczesniej.

  5. Termin rytualu i jego przeprowadzenie.

  6. Wysylasz do mnie opis z dnia rytualu, czyli jakie byly Twoje uczucia, samopoczucie, jak przebiegl rytual w Twoim domu.

  6. Otrzymujesz podsumowanie pracy magicznej.

 

Jakie dane są mi potrzebne

 • Do wykoniania rytuału potrzebuję Twoje zdjęcie – by była widoczna twarz. Twoje dane imię nazwisko, data urodzenia, Jeśli ten rytuał zamawiasz dla kogoś innego to potrzebuję zawsze dane tej osoby dla której jest rytuał. Potrzebuję także dokładny opis Twojej sytuacji, czyli co pragniesz przyciągnąć do Twojego życia a co pragniesz usunąć. Czym więcej informacji, tym lepiej, Nawet jeśli znamy się już bardzo długo to bardzo proszę o ten opis, mimo, że znam Twoją sytuację to do rytuału potrzebuję dokładne dane co usunąć a co przywałać.

   

 • W odpowiedzi na pytania F. uzupelniam – do rytualu przygotowuje sie juz o wiele wczesniej, dlatego mozna odczuwac moje eneregie kilka dni wczesniej.

   

  Samego dnia 23.09 – rytual rozpoczynam o godzinie 18.00 wg czasu warszawskiego i trwa cala noc, az do godziny 6.00 rano 24.09. 

   

  Bardzo prosze nie laczyc sie ze mna telepatycznie w godzinach pozniejszych niz 22.00 , gdyz czesc rytualu musze wykonac w spokoju i bez zaklocen telepatzycznych. Polaczenia telepatyczne w godzinach pozniejszych bede zmuszona przerwac by nie zaklocaly mojej pracy magicznej.

   

 • do 10 dni po nim otrzymasz potwierdzenie czy mam dla Ciebie jakies przekazy anielskie czy też nie. Czy należy na coś zwrócić uwagę czy też nie.

 • Rytuał zaczyna działać od 23.09 i w kolejnych dniach następują zmiany. Będzie mi bardzo miło, jeśli opiszesz dla mnie co czułaś, czułeś w trakcie rytuału i co wydarzyło się w kolejnych dniach.

 

Co robić w trakcie rytuału

 • 22 lub 23.09 w ciągu dnia należy posprzątać całe mieszkanie i okadzić je dymem z białej szałwii – biała szałwia tutaj – http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/1696070/biala-szalwia-25-g-najsilniejsza-z-roslin-ochronnych-i-oczyszczajacych.html

 • Zalecam także wykonanie ołtarzyka anielskiego oraz ołtarzyka sabatu Mabon. Na ołtrzykach należy umieścić świece które zapalasz wieczorem w trakcie Mabon i gasić je przed pójściem spać, choć najlepiej jeśli mogą się wypalić. Jeżeli nie możesz zaplić świec to pozostaw je niezapalone.

 • Nie zapomnij złożyć ofiar dla pozytywnych duszków domu a także warto w ciągu dnia w ogrodzie lub parku położyć pod drzewami kilka jabłek w imię ofiary dla pozytywnych duchów przyrody.

 • Po Mabon zapisz dokładnie jakie uczucia się pojawiały i wyślij je do mnie – to nie jest konieczne, ale wskazane.

 • Gdy wydarzą się wspaniałe rzeczy w Twoim życiu napisz o tym do mnie, ja także lubię czytać miłe listy które mówią o tym, co dobrego dzieje się w Twoim życiu. Możesz także opisać Twoje opinie tutaj na dole w formie opinii.

 • Jeśli w trakcie Mabon jesteś poza domem to staraj się myśleć o rytuale i łączyć ze mną telepatycznie

 

Niech Moce Mabon cudownie zmienią Twoje życie na pełne Miłości, szczęścia i spełnienia.

Z magicznym pozdrowieniem Twoja Maria Bucardi

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: