6

Sily demoniczne, Anioly Ciemnosci, duchy na uslugach a problemy techniczne

Moi Najdrozsi Czytelnicy, bardzo czesto piszecie do mnie o problemach technicznych, np. chcecie wyslac do mnie list i nagle on znika, nie dochodzi, cos go “zjada” w polowie lub na wyslany list nie dochodzi moja odpowiedz.

To typowe dzialanie sil mroku, ktore chca utrudnic nasz kontakt. Takie sily ciesza sie, gdy sie denerwujemy, gdy watpimy, gdy sie zloscimy, ze np. nie dostajemy odpowiedzi, ze ktos nas ignoruje – a przeciez ta osoba moze w ogole nie dostala emaila. Czym wiecej sie stresujemy – tym bardziej ciesza sie demony.

Moi Kochani, tutaj nalezy zachowac zimna krew. Jesli cos blokuje wyslanie listu emailem, to mozecie wyslac poczta tradycyjna. Mozecie napisac do mnie przez Facebooka czy skype. Jesli moja odpowiedz, zamowiona modlitwa, ksiazka, analiza, przepowiednia zbyt dlugo nie nadchodzi to mozna dopytac czy list doszedl.

Prosze miejcie takze na uwadze, ze dostaje dziennie setki listow i sa pewne opoznienia w terminach odpowiedzi, ale czesto demony utrudniaja kontakt i moze byc tak, ze Wasz list do mnie w ogole nie doszedl!

Dlatego w sprawach pilnych prosze o zamowienie terminu – wowczas widze w administracji, ze termin zamowiony i sama dopytuje o listy. Z anielskim pozdrowieniem i nie traccie nerwow czy nadziei bo sily mroku cos blokuje.

Anioly skierowaly Was na moja strone i one pomoga w rozwiazaniu problemu i nawiazaniu kontaktu. Czym wiecej sie zloscimy, tym bardziej ciesza sie demony i chichocza po katach.

Wasza Maria Bucardi

Maria Bucardi
Maria Bucardi

6 komentarzy

 1. Odpowiedz
  Diabeł Anioł says:

  Demony są tym w co wierzymy, jak je karmimy to rosną i tyle, sami je tworzymy, nie spychajcie człowieka do drugiej kategorii to my tworzy rzeczywistość.

 2. Odpowiedz
  Kati says:

  Niesamowite,ale i interesujące.Skoro przeznaczenie stawia na naszej drodze Marię szczególnie,gdy jesteśmy w potrzebie,to zapewne jakieś nieczyste siły mogą także temu przeszkadzać.Po prostu chcą aby człowiek żył ze swoimi problemami i był nieszczęśliwy.Jakby nie było Maria jest uosobieniem zewnętrznego piękna,ale przede wszystkim wewnętrznego, o ogromnych pokładach ciepła…Złe moce tworzą przeszkody,ale Maria i tak je pokonuje miłością. 🙂

 3. Odpowiedz
  magdalenagranos says:

  Nasza Kochana Mario, niebiańskie zastępy anielskie trwają nieustraszenie i niezmiennie przy Tobie, jako moje serce lojalne, oddane i mężne.

 4. Odpowiedz
  Magdalena Granos says:

  Nasza Kochana Mario, niebiańskie zastępy anielskie trwają nieustraszenie i niezmiennie przy Tobie, jako moje serce lojalne, oddane i mężne.

 5. Odpowiedz
  Marcelina says:

  Naprawdę demony siedzą po kątach i chichoczą jak komuś cosik nie idzie? 🙂 Ale odjazd 🙂

 6. Odpowiedz
  ula J. says:

  No i niestety cos w tym jest.Od 2 dni probuje wyslac maila z informacją o uczestictwie w Rytuale i nie chce mi wysłać maila :(. Oczywiscie chcialam tylko poinformować,ze NIE uczestniczyłam niestety w 9 rytuale 🙁

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d