brak komentarzy

Mabon 2013

i z ostatniej chwili zdjecie olatrzyka Mabon od Briana

Brian_Mabon_bucardi

Moi Kochani, wczoraj mial miejsce nasz niezwykly rytual Mabon. Dziekuje Uczestniczkom, tak tym razem w rytuale wspolnym braly udzial ze mna tylko kobiety 🙂 Podsumowanie emailowo juz wkrotce dla kazdej z Was.

Chcialabym takze z calego serca podziekowac tym osobom, ktore obchodzily swieto Mabon samodzielnie i pomyslaly o mnie np. Ani! Dziekuje takze za zdjecia olatrzyka! Z moca pozytywnych wibracji Wasza Maria Bucardi

zdjecia oltarz Ani i fragmencik wyjatkowego listu

“Kochana Marysiu! (…) dziś, z okazji Równonocy, byłaś jedną z osób, której poświęciłam intencję na moim ołtarzu. Dziś podziękowałam Archaniołom za Twoją misję i za to, że swoją cierpliwością uczysz ludzi życia przy rozwiniętych skrzydłach. Wyraziłam kilka próśb związanych z Twoją osobą, by spotkały Cię konieczne dla Ciebie błogosławieństwa oraz by anielski uśmiech na dnie Twojej duszy nigdy nie pozwolił CI zapomnieć o tym, jak silną i dobrą jesteś osobą. Prosiłam o to, byś nie traciła magicznego nastroju i nigdy nie dawała się pokonać okolicznościom (…) Twoja rola jest zbyt ważna, a potrzeba dalszych nauk i nauczania zbyt nie cierpiąca zwłoki, by podatkować Twój czas. Wiele się działo, więc załączam zdjęcia (…) Trzymaj się Marysiu, jeszcze raz wszystkiego najlepszego! (…) Wiem, że masz aktualnie zatrzęsienie maili i obowiązków, sama uzupełniam Księgę z tygodniowymi zaległościami, więc nie musisz odpisywać, i tak wiem, że przeczytałaś. 🙂 Trzymaj się Marysiu. Wielki szacunek za to, co robisz. I za to, jak to robisz.

:*”

SAMSUNG

SAMSUNG

Zdjecia od Joli – oltsarzyk Mabon 2013

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: