brak komentarzy

Rytuał Archanioła Zadkiela z Marią Bucardi 30 stycznia 2014 księżyc w nowiu – nowy początek

Bucardi_rytualy_Zadkiel81

Moi Najdrozsi, dzis niezwykle radosna wiadomosc, dla osob, ktore z utesknieniem zawsze czekaja na rytualy wspolne. Nasz niezwykly kolejny rytual bedzie mial miejsce w wyjatkowym momencie w miesiacu podwojnego nowiu ksiezyca – styczniu.

Naturalnie juz mozna zapisac sie na rytual by zarezerwowac sobie jedno z ograniczonych miejsc tutaj – http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/4288472/rytual-archaniola-zadkiela-z-maria-bucardi-30-stycznia-2014-ksiezyc-w-nowiu-nowy-poczatek.html  Bardzo sie ciesze, ze moglam ten termin wygospodarowac by znow spotkac sie z Wami w wyjatkowym celu.

Gdy sprawdzisz wymiane i ustalisz jej wysokosc – mozesz oczywiscie wyslac pieniazki w ratach juz od teraz by do stycznia uzbierala sie calosc.

Z Moca Milosci i anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

Bucardi_rytualy_Zadkiel8

Rytuał nowego początku. Jeśli czujesz, że to, co robisz to nie jest ta właściwa droga, Archanioł Zadkiel pomoże Ci ukończyć stare sprawy i otworzy nowe możliwości, podsunie nowe odpowiednie pomysły, energie, znajomości, które poprowadzą Cię do pozytywnych zmian, szczęścia i spełnienia. Jeśli czujesz ciężar na sercu, coś Cię jakby przygniata i nie wiesz co – to ten rytuał jest dla Ciebie. Ilość miejsc ograniczona!

Zadkiel_bucardi

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: