1

Podziekowanie za zyczenia i mnostwo pozytywnej energii z okazji nadchodzacego Nowego Roku 2014

Moi Kochani z calego serca dziekuje za wszystkie listy i zyczenia! Jest ich tak duzo, ze nie dam fizycznie rady odpowiedziec na kazdy list. Czytam wszytskie wiadomosci i wysylam Wam mnostwo pozytywnych wibracji i anielskiego swiatla.

Zycze Wam Moi Najdrozsi cudownego poczatku Nowego Roku 2014 by Anioly byly obecne obok Was i prowadzily Was, chronily i dodawaly mocy i odwagi do realizacji nawet tych najskrytszych marzen!

Z moca Milosci Wasza Maria Bucardi

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Aśka says:

    Droga Mario, byłaś dla mnie w mijającym roku ogromną inspiracją. Inspiracją do zastanowienia się nad sobą, swoim postępowaniem wobec samej siebie, innych ludzi, naszej Matki Ziemi. Inspiracją do przeanalizowania swojego życia – i to w najbardziej, wydawałoby się, prozaicznych aspektach:) Dzięki tobie zaczęłam obserwować swój organizm i zaczęłam zwracać uwagę na to co jest dobre dla mnie- zarówno jeżeli chodzi o jedzenie, kosmetyki, tzw. chemię domową, lekarstwa itp. Oględnie mówiąć wnioski nieźle mną wstrząsnęły, ale spowodowały już dużo pozytywnych zmian. Kolejną zaś zmianą jaką wprowadzam jest dieta wegetariańska, głównie surowa. Z całego serca dziękuję, że jesteś i za to co robisz.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: