1

Nauka magii – kursy magii – lekcje indywidualne i Akademia Sztuki Magicznej Marii Bucardi Omen Sententia

Moi Najdrozsi Czytelnicy, i kolejny temat na dzis w odp. na cala liste pytan z zakresu: prosby o nauke magii. Ponizej jeden wybrany list z wielu wielu podobnych i moja odp.:

“Cześć, dużo o Tobie słyszałam i chciałabym, żebyś zaczęła mnie uczyć magii.
Jest to możliwe?” N. 

maria_bucardi_wrozka_rytualy

Nauka magii to niezwykle piekny proces poglebiania duchowosci, kontaktu z energiami, innego spojrzenia na swiat, wzrostu swiadomosci… To zadanie jest nie tylko piekne, ale takze trudne. Wymaga pewnej dawki dyscypliny i duzej motywacji.

I Forma – Nauka w formie ciaglej – program ustalam ja

Jesli wybierasz mnie na swojego Mistrza, to pierwszym krokiem jest zapoznanie sie z moja osoba i moja energia

Nastepnie prosze o dokladny zyciorys i list – nazwijmy go motywacjny 🙂 Czyli kim jestes, jakie sa Twoje zdolnosci, jakie talenty, jakie wady i slabosci, jakie dotychczasowe doswiadczenia, dlaczego chcesz uczyc sie magii i dlaczego wlasnie u mnie. Prosze takze o zdjecie i date urodzenia.

Na tej podstawie zdecyduje czy moge Cie prowadzic i w jaki sposob. Ustalimy tzw. program naszych zajec – tematyke, czas. Tutaj kazdy program jest indywidualny w zaleznosci od Twojego aktualnego poziomu wiedzy. W czasie nauki otrzymujesz zadania, wykonujesz moje wskazowki a nastepnie opisujesz mi dokladnie Twoje przezycia, sukcesy i porazki na zasadzie Ksiegi Cieni – dziennika magicznego przez email lub w formie tradycyjnej listem – sa one podstawa kolejnego etapu ksztalcenia.

II Forma – Nauka w formie wyrywkowej,

lekcje indywidualne raz na jakis czas

Ta forma wybierana jest najczesciej, gdyz daje pewna wolnosc, swobode, mozliwosc dopasowania kazdej kolejnej lekcji w zaleznosci od potrzeby. Jesli juz wiesz czego chcesz sie dowiedziec, masz szczegolne pytania mozesz skorzystac z lekcji raz na jakis czas – tzw. tryb wyrywkowy w zaleznosci od potrzeby – lekcje mozesz zamowic tutaj

Jak widzisz masz do wyboru dwie drogi. Jedna – zdajesz sie calkowicie na mnie i wykonujsz powierzone Ci zadania (tryb ustalany indywidualnie po otrzymaniu zyciorysu i listu motywacyjnego) i druga – to Ty wybierasz temat, ktory Cie interesuje zadajesz pytania, otrzymujesz wskazowki – zyciorys i list motywacyny nie sa wymagane, Ty zamawiasz lekcje w zaleznosci od potrzeby i pytasz. 

Na zyczenie wystawiam swiadectwo ukonczenia danej lekcji lub kursu.

Dla osob o szczegolnych uzdolnieniach lub wyjatkowo zdyscyplinowanych, ale o slabych uzdolnieniach istnieje mozliwosc dalszej nauki w mojej Akademii Sztuki Magicznej Omen Sententia. Gdy uznam, ze Akademia jest dla Ciebie otrzymasz moja szczegolna propozycje.

Jesli sa jeszcze jakies pytania do tego tematu – bardzo prosze w komentarzach pod tym artykulem, tutaj na blogu.

Z moca anielskich wibracji Wasza Maria Bucardi

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Nema says:

    Witam,
    mimo tego,że nie jestem nastolatką to jestem dość zagubiona osobą. Pewne rzeczy, których nie idzie w logiczny sposób wytłumaczyć są dla mnie nie odgadnione. Każdy może nauczyć się magii czy trzeba mieć do niej predyspozycje?? Już wcześniej pisałam, o tych złych życzeniach które się sprawdzają, o tym że nie które sny się sprawdzają i że po przebudzeniu potrafię wracać do snu, który mi się śnił. Ważne dla mnie osoby, które odchodziły z tego świata śniły mi się jakby chciały się pożegnać. To jest na tyle nieracjonalne, że nie mam komu o tym powiedzieć i nie wiem czy to jest coś dobrego czy tylko wyobraźnia. Jestem osoba wierząca i praktykująca czy to ze osobą nie koliduje?? Właśnie zamówiłam Pani książkę, ale jakoś nie dochodzi do mnie e-mail potwierdzający.
    Pozdrawiam

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
535 opinii
%d bloggers like this: