3

Z serii Twoja Roslina Mocy – od Aldony – kolorowe bukiety kwiatow i magiczny Ksiezyc

Moi Kochani teraz przed naszym XVII Rytualem dla Matki Ziemi pojawilo sie i pojawi jeszcze kilka nowych wpisow by przyblizyc Wam ten temat Roslin Mocy – Dusz Roslin, ktory jest tym przewodnim dla naszego niedzielnego spotkania w pelnie ksiezyca. Mam nadzieje, ze uda mi sie zamiescic takze podsumowanie ostatniego spotkania jakze tym razem opoznione!

Dzis list od Aldony:

Od Aldony - temat Rosliny Mocy
Od Aldony – temat Rosliny Mocy
Moja inspiracja i moje rośliny mocy na czas przed i po XVII Rytuale dla Naszej Planety Matki Ziemi.
Jakże piękny temat będzie na ten nadchodzący rytuał. Pani Mario przesyłam niezwykłe zdjęcia wykonane u mojej siostry – pokój pełen ciętych kwiatów oraz tych doniczkowych. Nie sposób było zamieścić wszystkiego, ale właśnie moją inspiracją i moimi roślinami mocy są kolorowe bukiety kwiatów, które nie tylko dodają energii, światła, pozytywnych wibracji dookoła i mocy, ale mają ten swój urok, który sprawia, że przestrzeń jak i my sami rozkwitamy jak te przepiękne kolorowe płatki pączków. pozdrawiam,
Aldona
Ps. Kiedy ukazał się na blogu wpis o Aniołach Niebieskiego Promienia – ja tego dnia często spoglądałam w bezchmurne niebieskie niebo, na którym udało mi się ujrzeć jak świeci księżyc.
 Od Aldony Ksiezyc

3 komentarze

 1. Odpowiedz
  Glosowanie – ktora z nadeslanych historii z serii Rosliny Mocy podoba Ci sie najbardziej? | Magiczny blog Marii Bucardi – z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. says:

  […] 4. Z serii Twoja Roslina Mocy – od Aldony – kolorowe bukiety kwiatow i magiczny Ksiezyc […]

 2. Odpowiedz
  Paczunia niespodzianka z anielskimi wibracjami a seria Twoja Roslina Mocy – termin nadsylania historii do 01.05.2014 | Magiczny blog Marii Bucardi – z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. says:

  […] Z serii Twoja Roslina Mocy – od Aldony – kolorowe bukiety kwiatow i magiczny Ksiezyc […]

 3. Odpowiedz
  jola says:

  bukiety b.ladne,ale czy sciete kwiaty nie placza ? zawsze szkoda mi ucinac kwiaty …..
  pozdrawiam..

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: