1

Z serii Twoja Roslina Mocy – Brzoza i pelargonia historia od Basi

I jeszcze jedna historia Moi Kochani Czytelnicy …

brzoza_roslina_mocy6

Witaj Kochana Mario! Cieszę się, że w ostatniej chwili, znalazłam troszkę czasu i mogę podzielić sie krótka historią o moich Roślinach Mocy.
Taka główną i stałą Rośliną a raczej Drzewami Mocy są brzozy, które rosną od lat tuż przy moim balkonie. Są wysokie, targane silnym wiatrem wydają sie kruche i delikatne ale….. nigdy nie dają się powalić. Są po prostu cudowne. Dają schronienie wielu ptakom, więc często towarzyszy mi ich radosny śpiew. Kiedy siadam na balkonie po ciężkim dniu, wpatrując sie w brzozy, łączę się z nimi energetycznie,  moje myśli uspokajają się i mam poczucie harmonii i siły. Kojarzą mi sie z piękną Runą “Berkano” . Zadaję im pytania i otrzymuję inspirujące odpowiedzi. Dla ochrony mojego skromnego domostwa upiększam balkon w czerwone pelargonie. Lubię mieć je w zasięgu wzroku,dają mi poczucie siły, bezpieczeństwa i Mocy.  W złączeniu przesyłam 2 zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie i ślę dużo miłości Basia
pelargonia_roslina_mocy
brzoza_roslina_mocy4

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Glosowanie – ktora z nadeslanych historii z serii Rosliny Mocy podoba Ci sie najbardziej? | Magiczny blog Marii Bucardi – z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. says:

    […] 10. Z serii Twoja Roslina Mocy – Brzoza i pelargonia historia od Basi […]

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: