FreshMail.pl
1

Czy slona woda z morza czy oceanu jest rowniez odpowiednia do oczyszczania kamieni?

Moi Najdrozsi Czytelnicy, dzis odp. na pytanie Gosi „Czy slona woda z morza czy oceanu jest rowniez odpowiednia do oczyszczania kamieni?”

Tutaj nalezy sprawdzic z jakim kamieniem szlachetnym lub mineralem mamy do czynienia i gdzie wystepuje on w Naturze. Jesli jest to krysztal, ktory pochodzi z ladu – wowczas stosujemy wode slodka, jesli jednak kamien wydobywa sie nad morzem czy oceanem np. Jaspis oceaniczny/chalcedon oceaniczny – wowczas mozemy stosowac wode morska.

Najlepsza jest jednak woda slodka – jesli nie znamy miejsca pochodzenia mineralu. To najbezpieczniejsze rozwiazanie, gdyz mineraly moga wchodzic w reakcje z woda slona.

Z moca anielskich wibracji Wasza Maria Bucardi

Jaspis oceaniczny

Jaspis oceaniczny

 

Komentarz ( 1)

  1. Reply
    Anonimmówi

    Ja dodaje do wody slodkiej sol do oczyszczania kamieni, czy to dobrze, jesli slona woda moze wchodzic w reakcje z mineralami? a moze slona woda z oceanu nie ma nic wspolnego z slodka woda z dodatkiem soli? Nie mam pojecia, wiec bede wdzieczna za odpowiedz.

Zostaw komentarz

Kochani strona jest aktualnie w przebudowie zapraszam ok. 1 marca powinna byc juz gotowa. Wasza Maria Bucardi Zamknij

%d bloggers like this:

Zapisz się na bezpłatne światełka przez email ❤️

Cudowne i pełne Światla aktualności. Raz w tygodniu otrzymasz słuchowisko lub film w którym przekazuję to, co ważne i potrzebne w danym momencie.
W podziękowaniu za zapisanie się otrzymasz ode mnie podarunek moją książkę ebook pt."Jak rozmawiac z Aniolami". Z moca Milosci Twoja Maria Bucardi

po naciśnięciu sprawdź pocztę także folder spam lub reklamy :-) Zaraz po potwierdzeniu Twojego adresu otrzymasz pierwsze światełko ❤️

FreshMail.pl