1

Mroczne Gory – natychmiastowy dostep do ksiazki o kazdej porze dnia i nocy, juz nie trzeba czekac na dostawe

okladka_11876509875432Moi Najdrozsi Czytelnicy, ze wzgledu na ilosc zamowien powstala nowa forma dostepu do mojej ksiazki o kazdej porze dnia i nocy.

Teraz nie trzeba czekac na dostawe ksiazki 🙂

 czytaj

Jak to zrobic:

1. Nacisnij kup teraz ponizej i dokonaj platnosci wg wybranej metody.

2. Od razu po płatności na stronie PayPal nacisnij napis:

Powrót do witryny maria_bucardi@wp.pl

3. Po nacisniciu przejdziesz do Twojej ksiazki.

System działa automatycznie, o każdej porze dnia i nocy. Informację dostajesz natychmiastowo i od razu możesz zacząć lekturę.

Szybko i bezpiecznie zapłacisz przez system płatności PayPal. Nie musisz miec konta na PayPal’u. Wystarczy, że wybierzesz drugą opcję „Nie mam konta PayPal i chce zapłacić kartą”. Kliknij kup teraz aby przejść do strony PayPala i zapłać kartą.
Jeśli książka nie spełni Twoich oczekiwań otrzymasz zwrot pieniędzy. Proszę poinformuj mnie o tym emailem w ciągu 30 dni od zakupu. Gwarantuje pełne bezpieczeństwo i zadowolenie.
​​

Zobacz jak wyglada ksiazka, ktora otrzymasz 

(fragment jako PDF)

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Joasia says:

    Twoja powiesc Mario, zrobila na mnie ogromne wrazenie. Czytalam jednym tchem i juz nie moge doczekac sie nastepnego tomu. Znalazlam w tej ksiazce to, co zawsze najbardziej mnie fascynowalo i fascynuje nadal: rycerstwo, zamki, magia, watek milosny i to wszystko owiane tajemnica… Piekne! Polecam wszystkim. Pozdrawiam cieplutko. Joasia

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
535 opinii
%d bloggers like this: