brak komentarzy

Duchy Natury – kontakty z istotami obok nas – Kwiatowy elfik, Tańczący Pan, Domowe Duszki – obrazy od Pauliny

Moi Najdrozsi Czytelnicy, tutaj obrazy otrzymane od Pauliny w odpowiedzi na moja prosbe o Wasze dewy roslin, duchy i duszki natury … Bardzo dziekuje i za zgoda autorki – przekazuje dla Was do inspiracji. Z moca anielskich wibracji Wasza Maria Bucardi

Witam Cię, kochana Mario! :*

Zawsze mnie ciągnęło w stronę duszków natury. Juz jako dziecko kochałam je rysować, malować… Były dla mnie już wtedy inspiracją – ciekawe, dlaczego… 😉 Od zawsze czułam pewne specyficzne połączenie z tym światem, choć nigdy jakoś nie zagłębiałam się w ten temat. Pewnie przez różne programy, blokady i sytuacje życiowe. Ale przyszedł w końcu ten dzień, gdy złapałam z nimi większy kontakt :). Widuję je czasem, lubią sobie smigać tu i tam, najczęściej, kiedy nie patrzę, tylko tak kontem oka – specjalnie to robią, ja to wiem. Zostało mi to przez nie przekazane jakiś czas temu, że będę po jakimś czasie je częściej widywać, że będę nawiązywać z nimi coraz fajniejszy kontakt wraz z rozpuszczeniem pozostałych blokad 🙂 ten świat jest mi tak bliski…och… Gdy widzę tylko w różnych baśniach, filmach itp. takie bajeczne sceny obrazujące świat inny niż ten, który jest znany ‘przeciętnym’ ludziom, czuję pewnego rodzaju pomieszanie tęsknoty z radością. Ja wiem, dlaczego tu jestem 😉 i wiem, że teraz jest tutaj, a nie tam – proste ;). (Np. wiem, czemu nigdy nie lubiła mięsa).

Pozwól, że opiszę Ci pokrótce moje bliższe kontakty – prawie że fizyczne, ale jednocześnie subtelne – z tymi istotami. Pierwszy był bodajże w zeszłym roku bądź troszkę wcześniej. Odprawiałam sobie rytuał związany z oczyszczenie pewnej sfery w moim życiu – chyba finansowej i w ogóle obfitości. Nagle pojawił się on – ni to skrzat, ni to elf, może Leprechaun, ale w wersji bez brody ( 😀 ), miał może 15-20 cm. Była to bardzo świetlista i subtelna postać, ubrana na zielono w zielonej spiczastej czapeczce. Był tak subtelny, że nie widziałam szczegółów typu oczka, usta i nosek. Był bardzo żywy, obserwował mnie i skakał sobie po firankach :). Kurczę, ale to było fajne przezycie, Dość długo mi towarzyszył (w rytuale), a potem niespodziewanie znikł. Drugie ‘bliższe spotkanie’ miało miejsce bardziej spontanicznie. Nie było rytuału. Siedziałam przed laptopem (wyłączonym) i nagle subtelnie jak piórko spadała/lądował sobie ona – biała, subtelna postać wróżki. Miała krótkie kędzierzawe włoski, sukieneczkę do kolan i skrzydła motylka- wszystko, wszystko białe – taka subtelność. Skierowała się za monitor, odruchowo tam zajrzałam- no, ale oczywiście juz jej nie było (bynajmniej nie dla moich fizycznych oczek ;)). Trzecie spotkanie miało miejsce w tym roku. Hmmm.,… w sumie w tym roku było i jest ich już całkiem mnóstwo, ale takie najbliższe było chyba w lutym, albo cos takiego. Siedziałam sobie smutna na łóżku z jakichś tam powodów, rozmawiałam też na skype z moim ukochanym. Nagle wpada mi w kąt oka postać a’la biedronki, bardzo subtelna oczywiście, miała czapeczkę jakby w kształcie muchomorka (?), białą buzię, czarne oczka-kropeczki i obserwowała mnie z wyraźnym zainteresowaniem i współczuciem. Próbowała się ukryć za kubkiem na wodę do farb, ale mimo to widziałam ją bardzo wyraźnie. Gdy nasze spojrzenia się spotkały i biedroneczka z innego świata zorientowała się w ułamek sekundy, że ją widzę, w mik wzbiła się w powietrze, odwróciła plecami i wleciała w portal do innego świata 😉 🙂 jakaż ona była słodka!!!!!! 😀 W marcu w sumie (albo w kwietniu) miałam też podobne spotkanie, ale już raczej spłynęła mi ta postać (tak jakby wizja), a nie pojawiła się fizycznie. Robiłam coś w moim mini-doniczkowym ogródku, znalazłam nasionko jakiegoś drzewa w ziemi, której potrzebowałam do warzywek i odruchowo je wyrzuciłam w trawę. Wtedy nagle objawiła mi się wizja ‘wkurzonego elfa’ lecącego za nasionkiem i spoglądającego ‘pouczająco’ na mnie. Oczywiście od razu przeprosiłam – niesamowita sytuacja! 😀 A teraz widuję te istotki również subtelnie – białe, eteryczne postacie śmigające tu i tam. Czasem tylko jakieś światełko, czasem jakieś istotki ze skrzydłami ważek, motylków, jakieś iskierki… Ostatnio widziałam nawet sporą gromadkę ‘tańczącą’ – latającą  ze świata do świata u mnie w pokoju  ;). Od dawna (od może 3 lat) widzę je też w przyrodzie, ale w nieco innej postaci – rysujących się na drzewach, skałach itp.

Ostatnio odczułam, by zaopatrzyć się w karty ‘w świecie duchów natury’, które, że tak powiem, krzyczały do mnie od dawna ;). Dziś użyłam je po raz pierwszy. Objawiły mi się 4 karty z postaciami, a wsród nich Pan, który tak silnie ze mną zarezonował, że aż się namalował farbami moją ręką ;). Oczywiście wysyłam Ci w załączniku kilka obrazków radosnych duszków natury ;). I jak najbardziej na mocy mojej wolnej woli możesz podzielić się tym wszystkim ze światem, jakby co ;).

Pozdrawiam i wysyłam radosne ‘KOCHAM CIĘ’, Kochana Mario!!!! <3 (wow, właśnie coś mi sie odblokowało w koronie i 3 oczku  i czuję spływ informacji 😀 hahahaha!!! :D)

Paulina

P.S.
1. Kwiatowy elfik
2. Tańczący Pan
3. Opiekun Natury
4. Bez tytułu, ale w sumie nazwałabym to teraz ‘Domowe Duszki’

E-mail do Marii Bucardi – maria.bucardi@gmail.com

Ksiazki, Rytualy, Przepowiednie i terapie u Marii Bucardi
http://magiczny-swiat.es24.pl
———————————————–
Rytualy milosne – http://magiczny-swiat.es24.pl/category/212737/rytualy-milosne.html
———————————————–
Rytualy ochronne – http://magiczny-swiat.es24.pl/category/212751/rytualy-ochronne.html
———————————————–
Przepowiednie i Wrozby – http://magiczny-swiat.es24.pl/category/110006/przepowiednie-wrozby.html
———————————————–
Odwiedz mnie na Facebook – https://www.facebook.com/maria.bucardi
———————————————–
Blog magiczny Marii Bucardi – https://bucardimaria.com
———————————————–
Strona www – http://mariabucardi.pl.tl
———————————————–
Magiczna Oaza – http://magicznaoaza.wordpress.com
———————————————–
Rytualy dla Matki Ziemi – http://rytualymatkiziemi.wordpress.com
———————————————–
Jestem na google plus – https://plus.google.com/u/0/102213463156771811216/posts
———————————————–
Maria Bucardi na Naszej Klasie – http://nk.pl/#profile/39116307
———————————————–
Twitter – https://twitter.com/MariaBucardi
———————————————–
Instagram – http://instagram.com/mariabucardi
———————————————–
Filmy i porady – http://www.youtube.com/user/MariaBucardi
———————————————–
Blog na blogger – http://jasnowidz-bucardi.blogspot.pt
———————————————–
Blog jak zyc bez plastiku – http://zyj-bez-plastiku.blogspot.pt/

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
535 opinii
%d bloggers like this: