2

Dziekuje za zycie – 1 wrzesnia 1976 godzina 22.00 – moje oczy po raz pierwszy zobaczyly moja ukochana Mame

Kazdego dnia dziekuje za to, ze mam najwspanialsza Mame pod sloncem, ktora dala mi zycie, ktore jest najpiekniejszym darem niebios, zycie tutaj i teraz …

Kazdego dnia z calego serca dziekuje za to, ze bylo mi dane urodzic sie w tak cudownej rodzinie, za Mame i Tate, ktorzy zrobili wszystko, co w ich mocy, zrobili wszystko, co mogli, co bylo w ich rekach, bym stala sie ta osoba, ktora jestem dzis …

To moi Ukochani Rodzice pozwolili mi w tym ciele materialnym doswiadczyc rozwoju, kroczyc droga spelnienia do oswiecenia. Dziekuje.

Dziekuje Aniolom, ze czuwaly nade mna i dwa razy otoczyly mnie swimi opiekunczymi skrzydlami przed Mrokiem i smiercia i mimo bledow szpitalnych pozwolily mi sie urodzic.

A to Wasza Maria wiele lat temu 🙂 Kto by mnie poznal ????

maria_bobasek

 

 

Z moca Milosci Wasza dr Maria Bucardi

2 komentarze

 1. Odpowiedz
  login:karina says:

  Ten wpis jest wprawdzie z 2015r,ale jest tak piękny,że muszę przyznać iż mnie wzruszył.Szczególnie szacunek do Rodziców wyrażony przez Marię i szacunek do życia .Pięknie to ujęłaś Mario .:)
  Ten śliczny dzieciaczek na zdjęciu robi wrażenie tym bardziej,że uwielbiam małe dzieci.
  I z takiego słodkiego malucha wyrósł przepiękny,dobry Anioł.:)
  pozdrawiam….

 2. Odpowiedz
  Anonim says:

  Piękna nasza Maria, kto by wtedy pomyślał że ten bobas pomoże w przyszłości tylu ludziom. Da nadzieję, wiarę na lepsze jutro.
  A,

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
533 opinie
%d bloggers like this: