brak komentarzy

od Emilii – praca konkursowa – Rozświetlamy Mrok

Kochani, dzisiaj kolejny wpis z konkursu Rozświetlamy Mrok.

Droga Mario. Pragnę wziąć udział w konkursie Rozświetlamy Mrok. Przede wszystkim chciałam wyrazić swoją pozytywną opinię na temat Twojej pracy. Cieszę się, że mam ku temu okazję.

Nie ma w życiu przypadków. Odnalazłam Cię w Internecie w najlepszym momencie. Myślę, że to odpowiedź Boga na moje modlitwy. W tym trudnym dla mnie okresie mojego życia, kiedy wszystko się zmienia. W tym zagubieniu Ty wskazujesz właściwą drogę dla mnie i na pewno dla wielu ludzi. To wspaniałe!

Najpierw natrafiłam na twój blog. Początkowo podchodziłam do tego bardzo sceptycznie, miałam wiele wątpliwości. Ale coś, jakaś dziwna siła popychała mnie by przyjrzeć się temu bliżej. Zaczęłam oglądać twoje zdjęcia, filmiki, blog o Magicznej Oazie, o życiu bez plastiku, o weganizmie. Zaczęłam zastanawiać się nad tym wszystkim, to jakby nie dawało mi spokoju. Myślę, że twoja działalność jest naprawdę niesamowita. Czynisz wielkie dobro!

W dzisiejszym świecie to jest tak niespotykane, jakby z bajki. Uświadomiłam sobie również ile ciężkiej pracy, energii musiałaś w to włożyć, oraz ile kosztowało Cię to wyrzeczeń, ile odwagi. Chciałabym przyznać, że bardzo Cię za to podziwiam. Jesteś wielka!

Pokazujesz nam (ludziom) że każdy z nas może i powinien stworzyć sobie tak wspaniałe życie, taką bajkę dla nas wszystkich. Bije z Ciebie takie magiczne ciepło. Poza tym uwielbiam Twoje filmy, każdy z nich niesie jakieś wspaniałe przesłanie, a oprócz tego przyjemnie jest patrzeć na Ciebie, ponieważ jesteś piekna i pełna uroku, oraz masz cudowny głos. Jesteś Aniołem!

Zamówiłam u ciebie poradę. Twoją analizę czytałam wiele razy. Zawiera w sobie wiele mądrości. Pomogła mi zrozumieć wiele. To co najpiękniejsze , że dzięki Tobie zaczęłam sobie przypominać, kim jestem naprawdę i po co żyję tu na tej Ziemi właśnie teraz zaczęłam przypominać sobie ile znaków otrzymałam, zaczęłam je rozumieć. Zaczęłam rozumieć swoją przeszłość, doceniłam wszystkie moje doświadczenia. I teraz wiem, że pora pożegnać się z tym co było i zacząć zupełnie nowy rozdział.

Twoja porada pomogła mi wejrzeć, dotrzeć do samej siebie Czuję jakby popłynęła z twojej odpowiedzi jakaś wielka moc, która wypełniła moje życie, jest tu ze mną i ciągle ze mną pracuje. Pomaga mi w tej wielkiej przemianie. Myślę, że jesteś Mario takim kanałem, przez który spływa do nas światło.

Chciałabym również podziękować Ci za to, że przypomniałaś mi o duchowych przewodnikach, czyli zwierzętach mocy. Wielu osobom wydaje się to śmieszne. Ale ja teraz wiem, że to prawda. Oni są wśród nas by nam pomagać. W analizie napisałaś jaki jest mój zwierzęcy duchowy przewodnik i to wspaniałe, bo on ukazał mi się już wcześniej.

Miałam z nim wspaniałe spotkanie na żywo, gdy w czasie przerwy w pracy spotkałam mężczyznę z pięknym oswojonym jastrzębiem. Ten widok wywarł na mnie ogromny wpływ, wiedziałam, że to znak , ale Ty pomogłaś mi to sobie uświadomić, co to oznacza. Pamiętam jak moja córeczka gdy była mała komunikowała się z tymi przewodnikami, obserwowałam to. Wiem, że koń (co za wspaniała istota!) pomógł mojej córce przejśc przez chorobę. To niesamowite jak dzieci są jeszcze otwarte i jak prosto tego doświadczają. Od dzieci my dorosli powinniśmy się tego uczyć. One od urodzenia czuja miłość do zwierząt i do wszystkich istot.

Przeczytałam również kilka Twoich książek. Również one emanują światłem, mocą i mądrością. Napewno będę często do nich wracać. Są pełne wspaniałych porad, łatwe i przystępne. Bardzo wiele uczą. Mówią, że należy walczyć i nigdy się nie poddawać. Dodają siły i motywacji. Są wielkim darem!

Bardzo Dziękuje Ci Mario, że jesteś tutaj i robisz tak wspaniałe rzeczy. Rób tak dalej!

Chciałam jeszcze dodać, że często twoje filmiki oglądała ze mną moja córeczka, była tym bardzo zaciekawiona. Również twoja powieść bardzo ją interesowała, więc nie miałam wyjścia, jak przeczytać jej kilka jej fragmentów. W zamian narysowała dla Ciebie rysunek, który przesyłam w załączniku.

unnamed

W tym momencie, kiedy tak myślę o Tobie, o tych wszystkich Twoich cudownych zaletach, pozytywnościach, sile i dobru, które są w Tobie i czym dzielisz się ze światem, uświadamiam sobie, że te cechy istnieją również we mnie, oraz we wszystkich ludziach, choć czasem sa zablokowane, niewidoczne ale są. To piękne i dziękuje Ci za to.

Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego co najcudowniejsze. Emilia

Dziekuje!!!

Z anielskim pozdrowieniem Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego
Ksiazki, Rytualy, Przepowiednie i terapie u Marii Bucardi
http://magiczny-swiat.es24.pl oraz http://mariabucardi.pl
———————————————–
Rytualy milosne – http://magiczny-swiat.es24.pl/category/212737/rytualy-milosne.html
———————————————–
Rytualy ochronne – http://magiczny-swiat.es24.pl/category/212751/rytualy-ochronne.html
———————————————–
Przepowiednie i Wrozby – http://magiczny-swiat.es24.pl/category/110006/przepowiednie-wrozby.html
———————————————–
Odwiedz mnie na Facebook – https://www.facebook.com/maria.bucardi
———————————————–
Blog magiczny Marii Bucardi – https://bucardimaria.com
———————————————–
Strona www – http://mariabucardi.pl.tl
———————————————–
Bezpłatne rady przez email – http://mariabucardi.pl.tl/Bezplatne-rady-przez-email.htm
———————————————–
Magiczna Oaza – http://magicznaoaza.wordpress.com
———————————————–
Rytualy dla Matki Ziemi – http://rytualymatkiziemi.wordpress.com
———————————————–
Jestem na google plus – https://plus.google.com/u/0/102213463156771811216/posts
———————————————–
Maria Bucardi na Naszej Klasie – http://nk.pl/#profile/39116307
———————————————–
Twitter – https://twitter.com/MariaBucardi
———————————————–
Instagram – http://instagram.com/mariabucardi
———————————————–
Filmy i porady – http://www.youtube.com/user/MariaBucardi
———————————————–
Blog na blogger – http://jasnowidz-bucardi.blogspot.pt
———————————————–
Blog jak zyc bez plastiku – http://zyj-bez-plastiku.blogspot.pt/
Moje filmy na vimeo – https://vimeo.com/user39358004
” Mroczne Góry” – https://mrocznegory.wordpress.com/

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
345 opinii
%d bloggers like this: