brak komentarzy

Wasze przezycia i emocje po anielskim Rytuale Nowego Poczatku

Moi Kochani, dzis kilka Waszych przezyc po naszym pieknym rytuale.

„Mam w sobie bardzo dużo pozytywnych emocji i myśli, które chciałabym Tobie przekazać, ale jestem nadal pod tak ogromnym wrażeniem, że nie wiem od czego zacząć:-) (…)Po prostu nie ma słów na to co czuję i co się teraz dzieje. (…)przez cały ten czas czułam się nadzwyczaj dobrze psychicznie. Do teraz mam takie otwarte i ciepłe serce! A przeziębienie… prawie już śladu nie ma. Anioły otoczyły mnie nie tylko wsparciem w formie energii i siły wewnętrznej, duchowej, ale też dbają o moją kondycję fizyczną. To wspaniałe!”

*

„Serdecznie dziekuje za wszystko , za pomoc , wsparcie”

*

„po rytuale mialam bardzo pozytywne  odczucie aż energia ze mnie buchala i od razu poczułam ze rytuał się udał.”

z podziękowaniem za obraz dla Henriette Küentzle
z podziękowaniem za obraz dla Henriette Küentzle

*

„wszystko się fajnie układa,ludzie mnie chwalą  z różnych powodów”

*

„Droga Mario dziękuję Ci z calego serca za ten wspaniały rytuał,to takie szczególne chwile ,ktore umacniaja mnie.Po przeczytaniu Twojego raportu tak mi sie miło i szczęsliwie zrobiło że mam ta pewność ,że już bedzie dobrze .Anioły i Siły Swiatła sa z nami i to jest najważniejsze.”

*

„Musze powiedziec, ze bylo to dla mnie bardzo przyjemne i piekne doswiadczenie. Wyjatkowo bardzo odczuwalam energie Sil Wyzszych i obecnosc Aniolow. Przezylam doslownie czas odmienienia – przemienienia mnie samej.”

*

„Tak bardzo dziekuje za Rytual Nowego Poczatku. Bylo to dla mnie duze przezycie. Ciesze sie, ze w tym roku moglam w nim uczestniczyc.”

*

„Po Rytuale odczulam jak duzo otrzymalam wspanialej Energii. Tak bardzo dziekuje za to Wyjatkowe doswiadczenie. Ten Rytual przezylam bardzo namacalnie. Z Podziekowaniem, Szacunkiem i Miloscia dla Ciebie i Twojej pracy”

cdn.

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
457 opinii
%d bloggers like this: