Pracowity styczeń :-)


Moi Kochani, Najdrozsi Przyjaciele …

odpowiadając na Wasze pytania: aktualnie nie mam wolnych terminów na porady i przepowiednie, jak tylko jakiś termin się zwolni, będzie można umówić się na seans jasnowidzenia czy rozmowę przez znaną Wam stronę

link -> http://magiczny-swiat.com lub – >  http://mariabucardi.pl

Na podanych stronach zawsze widnieje informacja czy rytuał, modlitwa, czy inna forma pomocy jest aktualnie dostępna.

Także zgodnie z zapowiedzią – od pierwszego stycznia nie są już dostępne talizmany i amulety – informowałam Was o tym już w listopadzie. Wszystkie zamówione w ostatniej chwili talizmany wyruszą do Was najpózniej do 10.01.2016.

Jeśli czekasz na paczuszkę, proszę jeszcze o odrobinkę ciepliwości, gdy talizman jest gotowy (naenergetyzowany) i zapakowany, wysyłam numer nadania paczuszki, by można ją było śledzić po drodze.

Jeśli czekasz na podsumowanie aktualnie zakończonych prac magicznych, proszę także o odrobinkę cierpliwości, gdyż mam tutaj maleńkie opóznienia, ze względu na ilość zamówionych w grudniu talizmanów.

Z mocą Miłości i wspaniałości na pierwszy miesiąc Nowego Roku kalendarzowego Wasza Maria Bucardi

Aktualne filmy naciśnij ten link – https://www.youtube.com/user/MariaBucardi/videos

Maria Bucardi

Maria Bucardi

 

Informacje o mariabucardi

Jasnowidz Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, Doctor h.c. of Angels Studies CCU Institute USA, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s