brak komentarzy

Pytanie do Rytuału Mocy Energii Wiary w siebie – Anielski Archanioła Uriela – Równonoc 20 marca 2016

DROGA MARIO, CHCIALAM SIE SPYTAC CZY BIORAC UDZIAL W RYTUALE WYSIEWANIA MARZEN TEZ MOGE BRAC UDZIAL W TYM RYTUALE .DZIEKUJE

Moi Kochani, tak, naturalnie. Jeśli pragniesz, by Anioły (Siły Wszechświata i Natury) zaczęły działać w Twoim życiu i pomagać Ci każdego dnia, możesz aktywować lub wzmocnić ich pomoc tym rytuałem – one szanują Twoją wolną wolę i działają tylko, jeśli je o to poprosisz!!! Każdego dnia wysyłamy w świat setki niekontrolowanych negatywnych myśli, które działają, jak zaklęcia negatywne, dlatego tak ważne jest, by stale współpracować z siłami anielskimi, do czasu, aż uda się te niekontrolowane negatywne myśli całkowicie usunąć.

W tym rytuale pracujemy wspólnie, by uzyskać dla Ciebie pomoc Archanioła Uriela – energię, moc, siłę, wiarę w siebie i Twoje talenty, odzyskać pełnię Twojej mocy i Twoich możliwości.

Czy na pewno potrzebujesz pomocy Archaniola Uriela?

Rytuał Mocy Energii Wiary w siebie – Anielski Archanioła Uriela – Równonoc 20 marca 2016 stosujemy w momencie, gdy chociaz na jedno z ponizszych pytan odpowiedz brzmi TAK:

Czujesz, że masz mniej energii, niż potrzebujesz, by zrealizować Twoje marzenia czy plany na ten rok? Masz w Twoim otoczeniu osoby, które kradną Twoje energie, po spotkaniu z taką osobą odczuwasz ból głowy, słabość lub masz negatywne nastroje? Mieszkasz lub pracujesz w miejscu negatywnym energetycznie, czujesz, że to miejsce nie jest w 100% dla Ciebie dobre czy pozytywne, masz obawy, że to miejsce ma na Ciebie zły wpływ (to odczuwasz w głębi Twojego serca)? Masz problem z wiarą we własne siły i możliwości? Masz odczucie, że inni są od Ciebie lepsi?

Masz braki koncentracji, trudno Ci się skupić? Masz negatywne nastroje, cierpisz na depresję, brak celu, brak sensu? Pragniesz uprawiać sport, ale ciągle nie masz ochoty, by ruszyć ręką czy nogą? Brakuje Ci tzw. motywacji? Masz za mało czerwonych ciałek krwi, anemię lub inne dolegliwości z tym związane? Często odczuwasz strach, obawę przed przyszłością lub czymś, czego nie potrafisz zdefiniować? Pragniesz czuć w sobie więcej energii, mocy, odwagi, by osiągnąć Twoje cele.

Jeśli wykonujesz afirmacje lub wizualizację lub rytuały samodzielne, czy inne prace duchowe i w trakcie nachodzą Cie ciemne myśli lub skrajne zmęczenie lub zdarzy się zasnąć. Jeśli łapiesz się na tym, że myślisz negatywnie lub wątpisz w to, że życie może być piękne, pełne miłości i szczęścia. Jeśli cierpisz na senność lub bezsenność (zaburzenie rytmu). Jeśli denerwują Cie sukcesy innych.

Jeśli stale brakuje Ci czasu. Jeśli czujesz zdenerwowanie, wszystkiego jest za dużo, stale jesteś w stresie, a mimo tego góra niewykonanych prac ciągle rośnie. Jeśli cierpisz na wypalenie zawodowe czy fizyczne. Masz wszystkiego serdecznie dość, życie Cię przerasta. Masz konkretne marzenia i cele i potrzebujesz zastrzyk energii życiowej, by je zrealizować!

rytual_Uriela_Rownonoc_bucardi1

Ten rytuał możesz połączyć z gestem symbolicznym przesłania nasion Twoich roślin do wysiania w Magicznej Oazie o tym pisałam tutaj:

http://bucardimaria.com/2016/02/05/tworzymy-pelna-slodyczy-oaze-dla-insektow-twoje-roslinki-w-magicznej-oazie-w-intencji-twoich-marzen-na-2016/ (link)

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
535 opinii
%d bloggers like this: