brak komentarzy

Anielskie przeslanie, gdy tracisz nadzieje i wiare w Sily Dobra

Namaste, dzis o wschodzie slonca, w szumie wiatru, otrzymalam anielskie przeslanie, ktore powinno trafic do Ciebie dokladnie w tej chwili, gdy czytasz ten tekst. Nie ma przypadkow i nic nie dzieje sie przypadkowo…

Czasami Sily Mroku niepostrzezenie zarzucaja na nas ciemne, lepkie sieci, otaczaja nas niewidzialna mgla. Czesto tylko osoby jasnowidzace o czystych sercach moga te otoczke zobaczyc, ten kokon, ktory odcina nas od Swiatla. W takim momencie tracimy nadzieje, tracimy sily do walki o wlasne marzenia, gdyz dochodzi do nas mniej energii zyciowej- o czym mowilam tutaj w filmie: link nacisnij, by zobaczyc film. 

W takim momencie pamietaj, prosze: Kazdy z nas ma Anielskie Sily ochronne, Duchowych przewodnikow, Dusze Wyzsza, niewazne jak je nazwiemy, one stoja po stronie Swiatla, jednak szanujac nasza Wolna Wole przychodza do nas tylko wtedy, gdy ze szczerego serca przywolamy je i poprosimy o pomoc.

bucardi_anielskie_przeslania

Nie zwlekaj, popros o pomoc, popros o wskazowki, o uwolnienie od Mroku i pamietaj, ze kazda sytuacja ma Cie takze czegos nauczyc, zapytaj Twojego Aniola co powinnas/powinienes wiedziec dokladnie w tej chwili.

Jesli nie wiesz jak rozmawiac z Twoim Aniolem, tutaj (nacisnij: http://magiczny-swiat.com/category/450534/modlitwy-anielskie.html) mozesz poprosic mnie o modlitwe, uzyskam ja poprzez przekaz i komunikacje z silami Swiatla.

Zerknij takze do mojej ksiazki:

okladka_jak_rozmawiac_aniolami2

Maria Bucardi

Jak rozmawiać z Aniołami

Wszechmocnymi Istotami Światła

Wskazówki

i przykładowe teksty

Format A4 – 170 stron

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego
——————————————————–
Czujesz, że masz mniej energii, niż potrzebujesz, by zrealizować Twoje marzenia czy plany na ten rok? Masz w Twoim otoczeniu osoby, które kradną Twoje energie, po spotkaniu z taką osobą odczuwasz ból głowy, słabość lub masz negatywne nastroje? Mieszkasz lub pracujesz w miejscu negatywnym energetycznie, czujesz, że to miejsce nie jest w 100% dla Ciebie dobre czy pozytywne, masz obawy, że to miejsce ma na Ciebie zły wpływ (to odczuwasz w głębi Twojego serca)? Masz problem z wiarą w siebie … czytaj wiecej tutaj link: Rytuał Mocy Energii Wiary w siebie – Anielski Archanioła Uriela – Równonoc 20 marca 2016
Obraz anielski: Takaki

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: