1

Jak odkryc tajemnice? Dzik – jako Zwierze Mocy

Moi Kochani, jak odkryc tajemnice? Dzik – jako Zwierze Mocy – Dzik uosabia w sobie madrosc, witalnosc i wiedze wyzsza. Sila, ktora w nim drzemie czesto jest zle rozumiana i odbierana, jako agresywnosc.
 
Jesli to dzik staje przed Toba, w formie Twojego Zwierzecia Mocy, to nadszedl czas, w ktorym pomoze Ci odkryc Twoje wew. skarby i Twoje korzenie.
 
Dzik jest niestrudzony, jesli chodzi o szukanie, kopanie, dlatego pomoze Ci odnalezc najwieksze skarby, odkryc wszytkie tajemnice. Dzik pomoze Ci odkryc i zrozumiec, to co ukryte, to co kryje sie wewnatrz Ciebie i wewnatrz spraw i sytuacji z Toba zwiazanych.
 
To dzik jest takze symbolem bezpieczenstwa, schronienia, szczescia i to on poprowadzi Cie w tym kierunku.
 
Dzik nauczy Cie takze, kiedy nalezy walczyc a kiedy pozostawic rzeczy takimi, jakimi sa i czekac na boskie, wyzsze rozwiazanie.
 
Jesli zle wykorzystasz sile Dzika, to mozesz cierpiec na frustracje, zgorzknialosc, miec napady agresji, czy zlosci.
zwierze_mocy_bucardi_maria.jpg
 
Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego
E-Mail: maria.bucardi@gmail.com
——————————————————–
Czujesz, że masz mniej energii, niż potrzebujesz, by zrealizować Twoje marzenia czy plany na ten rok? Masz w Twoim otoczeniu osoby, które kradną Twoje energie, po spotkaniu z taką osobą odczuwasz ból głowy, słabość lub masz negatywne nastroje? Mieszkasz lub pracujesz w miejscu negatywnym energetycznie, czujesz, że to miejsce nie jest w 100% dla Ciebie dobre czy pozytywne, masz obawy, że to miejsce ma na Ciebie zły wpływ (to odczuwasz w głębi Twojego serca)? Masz problem z wiarą w siebie … czytaj wiecej tutaj link: Rytuał Mocy Energii Wiary w siebie – Anielski Archanioła Uriela – Równonoc 20 marca 2016 – http://magiczny-swiat.com/opis/8549570/rytual-mocy-energii-wiary-w-siebie-anielski-archaniola-uriela-rownonoc-20-marca-2016.html
dzik_zwierze_mocy

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Gabi says:

    Dziękuję Mario za obraz dzika i jego maleństw….. .

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: