brak komentarzy

Naucze Cie niezaleznosci od innych. Jesli chcesz korzystac z zycia pelna piersia i spelniac Twoje marzenia, masz mnie za przewodnika i towarzysza – Koń jako Zwierze Mocy, spotkanie z Maria Bucardi

Moi Kochani, milowymi krokami zbliza sie nasz rytual Rownonocy 20 marca link do opisu: http://magiczny-swiat.com/opis/8549570/rytual-mocy-energii-wiary-w-siebie-anielski-archaniola-uriela-rownonoc-20-marca-2016.html, prawie codziennie otrzymuje przekazy, co jeszcze powinnam Wam przekazac wlasnie przed rownonoca i naszym spotkaniem i dzis:

Koń jako Zwierzę Mocy

 

Juz wiele lat temu omawialam ten temat w jednym z moich filmow, ale minelo tyle czasu, ze warto o tym przypomniec:

Jestem wolnoscia, ruchem, niezaleznoscia. Chodz ze mna, na moim grzbiecie jestes bezpieczna/-y, pogalopuje przez malownicze stepy, z wiatrem, w nowe miejsca.  Naucze Cie niezaleznosci od innych.

Jesli ktos szanuje moja wolna wole, moja osobowosc – jestem najwspanialszym przyjacielem i towarzyszem, jesli jednak ktos probuje mnie ograniczac, wyrywam sie, szamoce, az wreszcie zerwe wiezy i przeskocze kazda bariere.

Jesli chcesz korzystac z zycia pelna piersia i spelniac Twoje marzenia, masz mnie za przewodnika i towarzysza.

maria_bucardi_W_magicznej_oazie1

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego
——————————————————–
Czujesz, że masz mniej energii, niż potrzebujesz, by zrealizować Twoje marzenia czy plany na ten rok? Masz w Twoim otoczeniu osoby, które kradną Twoje energie, po spotkaniu z taką osobą odczuwasz ból głowy, słabość lub masz negatywne nastroje? Mieszkasz lub pracujesz w miejscu negatywnym energetycznie, czujesz, że to miejsce nie jest w 100% dla Ciebie dobre czy pozytywne, masz obawy, że to miejsce ma na Ciebie zły wpływ (to odczuwasz w głębi Twojego serca)? Masz problem z wiarą w siebie … czytaj wiecej tutaj link: Rytuał Mocy Energii Wiary w siebie – Anielski Archanioła Uriela – Równonoc 20 marca 2016

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d