Login

Register

Login

Register

brak komentarzy

Energie, ktore maja negatywny wplyw na nasze zycie

Namaste Moi Kochani, bylam pewna, ze temat omowilam juz tak szczegolowo, ze nie ma tutaj zadnych pytan, jednak sa 😉

„Namaste Pani Mario, chciałam zapytać czy miała Pani kiedyś styczność z energiami, które mają negatywny wpływ na nasze życie? Czy istnieje jakiś sposób aby uwolnić od nich budynek i ludzi tam przebywających? A może odpromienniki z kamieni mogą mieć tak negatywny wpływ? A.”

Naturalnie Kochani, sa takie energie – mowilam o nich w mojej ksiazce pt. „Jak aktywować dobre energie w Twoim otoczeniu i jak usuwać te negatywne poradnik Marii Bucardi”- link nacisnij – ksiazka zawiera rowniez mnostwo sposobow jak te energie usunac. Zawartosc to 255 stron  A4.

cover_energie_1

 

Takze odpromienniki moga miec nagatywny wplyw – dlaczego? Tutaj moj artykul na ten temat – nacisnij link: https://bucardimaria.com/2014/06/21/co-zapamietuja-talizmany-krysztaly-kamienie-szlachetne-spotkanie-z-maria-bucardi/

Mozna usunac te energie pracujac z moja ksiazka lub poprzez rytual oczyszczania – nacisnij link: http://magiczny-swiat.com/category/212726/rytualy-oczyszczania.html

Takze nasze telepatyczne spotkania anielskie w czasie Nowiu Ksiezyca maja na celu oczyszczanie energii i przygotowanie pozytywnych wibracji na kolejny miesiac – nacisnij na zdjecie:

spotkanie_anielskie_maria_bucardi

 

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego
——————————————————–
36_rytual_ziemi_maria_bucardi1

 

 

Proszę napisz komentarz

🌷 Niezwykłe inspiracje już czekają w Twoim Miejscu Mocy🌷 zaloguj się/zarejestruj 🌷 Zamknij

%d bloggers like this: