brak komentarzy

Energie, ktore maja negatywny wplyw na nasze zycie

Namaste Moi Kochani, bylam pewna, ze temat omowilam juz tak szczegolowo, ze nie ma tutaj zadnych pytan, jednak sa 😉

“Namaste Pani Mario, chciałam zapytać czy miała Pani kiedyś styczność z energiami, które mają negatywny wpływ na nasze życie? Czy istnieje jakiś sposób aby uwolnić od nich budynek i ludzi tam przebywających? A może odpromienniki z kamieni mogą mieć tak negatywny wpływ? A.”

Naturalnie Kochani, sa takie energie – mowilam o nich w mojej ksiazce pt. “Jak aktywować dobre energie w Twoim otoczeniu i jak usuwać te negatywne poradnik Marii Bucardi”- link nacisnij – ksiazka zawiera rowniez mnostwo sposobow jak te energie usunac. Zawartosc to 255 stron  A4.

cover_energie_1

 

Takze odpromienniki moga miec nagatywny wplyw – dlaczego? Tutaj moj artykul na ten temat – nacisnij link: https://bucardimaria.com/2014/06/21/co-zapamietuja-talizmany-krysztaly-kamienie-szlachetne-spotkanie-z-maria-bucardi/

Mozna usunac te energie pracujac z moja ksiazka lub poprzez rytual oczyszczania – nacisnij link: http://magiczny-swiat.com/category/212726/rytualy-oczyszczania.html

Takze nasze telepatyczne spotkania anielskie w czasie Nowiu Ksiezyca maja na celu oczyszczanie energii i przygotowanie pozytywnych wibracji na kolejny miesiac – nacisnij na zdjecie:

spotkanie_anielskie_maria_bucardi

 

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego
——————————————————–
36_rytual_ziemi_maria_bucardi1

 

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: