brak komentarzy

Podziekowanie dla Emilii

Moi Najdrozsi, dziekuje za kazde spotkanie z kazdym z Was!!! Wasze szczescie jest moim szczesciem …

Kochana Mario przesyłam moja opinię:

Odkąd znalazłam w Internecie ślad niezwykłej Pani Marii Bucardi minął już ponad rok. Przez ten czas miałam okazje i przyjemność kilka razy robić zakupy w jej magicznym sklepiku http://magiczny-swiat.es24.pl. Choć wczesniej nie miałam wielkiego doświadczenia w tego rodzaju zakupach pamiętam moje obawy i wątpliwości przy pierwszych zamówieniach. Nic dziwnego, trzeba być w dzisiejszych czasach bardzo ostrożnym, zwłaszcza w tak delikatnej dziedzinie, iluż doradców duchowych, wróżek i czarodziejów zachęca nas do korzystania z ich usług, w Internecie aż sie roi od tego typu reklam. Moje nastawienie było bardzo sceptyczne ale coś mnie skłoniło do tego by spróbować właśnie tu u Pani Marii. Cieszę się ogromnie z tego wyboru;)

Strona jest bardzo czytelna i przyjemna dla oka. “Produkty” są szczegółowo opisane, łatwiej jest wiec zdecydować w czym potrzebujemy pomocy, sama prosiłam przez mail o poradę w wyborze rytuału Panią Marię. Szybko dostałam odpowiedź i ustaliłyśmy odpowiedni termin. Książki na e-mail, które zamówiłam (a mam już wszystkie;)) przyszły bardzo szybciutko.

Wiem z własnego doświadczenia, że wątpliwości mogą wywołać ceny rytuałów, szczególnie gdy porównujemy je z tymi od  innych “czarodziejek”. Mi również nie spodobała się na pierwszy rzut oka “metoda karteczek”. Możecie mi jednak wierzyć lub nie. Moim zdaniem cena nie jest zbyt wysoka, każdy jest inny i mimo wszystko warto te karteczki rozłożyć. Myślę, że Pani Maria wkłada w swoją pracę chyba całe swoje serce, wiele wysiłku, energii i wyrzeczeń by pomoc była skuteczna- tak napewno było w moim przypadku, to dało się czuć, ja widzę to w swoim życiu. Co do procesu płatności, zdarzyła mi sie dziwna sytuacja, robiąc opłatę za zakup w banku zaszła pomyłka i przelew zamiast raz został wysłany kilkukrotnie. Napisałam do Pani Marii maila o tym zdarzeniu i szybko dostałam odpowiedź, bez żadnego problemu nadpłata niezwłocznie wróciła spowrotem na moje konto. To świadczy o uczciwości!

Z całego serca polecam magiczne usługi Pani Marii Bucardi oraz jej sklep internetowy. Sama jestem bardzo zadowolona, że na tą stronę trafiłam i mam nadzieje, że jeśli jesteś osobą szukajacą tu pomocy to moja opinia doda ci wiary, zachęci Cie do zakupów i rozwieje twoje obawy. Podsumowując Opinia BARDZO pozytywna!!!

Z serdecznymi pozdrowieniami i podziękowaniami

Emilia


maria_bucardi_rytualy_jasnowidz.png

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego
——————————————————–

Telepatyczne spotkania Anielskie z Marią Bucardi

Anielskie spotkanie w czasie nowiu księżyca ma na celu oczyszczanie, uwolnienie z negatywnych energii, usunięcie tego, co stare, aktywacja anielskiej energii światła, spełnienia, dobrobytu, miłości, zdrowia, podziękowanie za dotychczasową pomoc i opiekę, wysłanie do Wszechświata Twoich życzeń i zgromadzenie anielskiej energii na kolejny miesiąc czasu. To odkreślenie starego okresu i NOWY POCZĄTEK… link: http://magiczny-swiat.com/category/466755/spotkania-anielskie.html

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: