brak komentarzy

Świat, który w niej nam przekazałaś był prawie idylliczny

Namaste Kochani, tak bardzo dziekuje Wam za te piekne listy i pozytywne energie! To cudownie wiedziec, ze to – co robie kazdego dnia inspiruje Was, motywuje czy dodaje iskierki Swiatla w codziennosci:

mroczne_gory1

Kochana Mario, “Mroczne góry” są wspaniałą odskocznią od codzienności, tak inną, ale równocześnie realną. Świat, który w niej nam przekazałaś był prawie idylliczny, co prawda nie do wydarzeń, ale jego wyglądu, postaci materialnej. Tam aż chciało się żyć i to podziwiać : ) Skłoniło mnie to też do poszukiwania fragmentów tego świata w naszej rzeczywistości, tych istot, tych świetlistych różowych, zielonych smug, dobrych duchów.

Przygody głównej bohaterki były takie realne (widzę, że nie tylko u nas palenie na stosie się echem obija), ale jednocześnie po prostu piękne, zawsze udawało się jej wygrać, znaleźć to, czego szukała. Napawało to wiarą, że ja też tak mogę, trzeba tylko chcieć i się nie poddawać.
Całą krainę opisałaś bardzo dokładnie, z każdym detalem, podczas czytania po prostu “widziałem” ją przed swoimi oczyma : ) Jest po prostu przepiękna. I dostarczyła wielu inspiracji do urządzenia swojego domu w przyszłości ; )

Całą powieść przeczytałem w jeden dzień, za jednym posiedzeniem, zwyczajnie nie dało się od niej oderwać. Cała jest wypełniona tą dobrą energią, która niestety kontrastuje z naszym światem. I to ona zapewnia jej tę magię i siłę oddziaływania : )

Bardzo się cieszę, że planujesz niedługo wydać jej kolejną część, a potem może jeszcze jedną? ; ) Z radością ją kupię i znowu zagłębie się w ten świat : )

PS: Jeśli chcesz, możesz zamieścić tę recenzję na swojej stronie : )

Z mocą gorących życzeń pozdrawiam,
Maciek 

mroczne_gry_facebook.JPG

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: