brak komentarzy

Od Malwy – Spotkanie Gwiazd 2

Namaste Kochani druga obiecana niespodzianka na weekend 🙂

Praca od Malwy na Spotkanie Gwiazd nr 2

(szczegoly tutaj:https://bucardimaria.com/2016/08/17/spotkanie-gwiazd-nr-2-od-dzis-do-15-09-czym-bylo-lub-jest-dla-ciebie-spotkanie-ze-mna/ )

Przepiękna Mario,

trafiłam na stronę Magicznego Świata, gdy szukałam wiedzy na tematy magiczne i w moment zachwyciłam się tym odkryciem.

Odbieram Twoją energię w różnych kolorach, ale głównie różowym kolorem miłości, entuzjazmu, magnetyzmu, ciepła, serdeczności, dobrego humoru, radosnego śmiechu i czystego piękna. Jesteś delikatna, ale niesamowicie odważna i pełna mocy. Ten kontrast jest dla mnie inspiracją i przykładem, że można te cechy połączyć. Można być wrażliwą i jednocześnie bardzo silną kobietą. Można być spontaniczną w emocjach, ale potrafiącą się skoncentrować w odpowiedniej chwili. 

Mam wrażenie, że ostatnio siły mroku co raz częściej próbują krzyżować Ci plany, ale to tylko znak jak wielka jest Twoja Moc.

Idziesz przed siebie i walczysz nie używając agresji.

Gdy myślę o Tobie czuję zapach magicznej lawendy, szlachetnej róży i delikatnego jaśminu. Widzę jak motyle i małe, śliczne istotki oraz kolory tańczą wokół Ciebie, a gdy trzeba stoją za Tobą potężni Archaniołowie.

Od kiedy pamiętam miałam bardzo poważne problemy z tzw. autorytetami w domu, szkole i pracy. Coś mi po prostu nie grało w ich zachowaniu i swoim życiem nie dawali dobrego przykładu, a zmuszali aby ich naśladować. Nie sądziłam, że odszukam Gwiazdę, która mnie autentycznie zainspiruje i za którą będę chciała podążać. Ty Mario jesteś właśnie Tą gwiazdą. 

Dzięki Tobie również zaczęlam brać udział w Rytuałach dla Matki Ziemi i to jest dla mnie odpowiedź na pytanie, które sobie długo zadawałam- co mogę robić dobrego dla Światła, jak wykorzystać swoją energię. 

Zjednoczyłaś wiele osób, które rozprzestrzeniają energię miłości i to jest świetne. Widzę, że jest Was wielu i na pewno jesteście wspaniałymi osobami. Lubię czytać wasze komentarze i opinie. Dzięki Wam czuję się raźniej:) 

Gwiazdo, życzę Ci abyś każdego dnia świeciła jeszcze jaśniej swoim krystalicznym blaskiem.

Malwa

 

Na koniec maila uświadomiłam sobie, że pisałam używając imienia- bez Pani. Mimo szacunku napisałam tak jak płyneło mi z serca:) 

bucardi_maria_youtube.JPG

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa 

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

Rytuał Równonocy Mabon 23.09.2016 piatek – Tarcza ochronna na miesiące zimowe oraz Spalenie zlej energii – Ogien oczyszczajacy. Tylko 1 raz w roku

talizman_mabon

mabon11spalenie11

 

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: