brak komentarzy

Malutka Czarownica na Spotkanie Gwiazd 2

Namaste Kochani, dzis historia od Malutkiej Czarownicy:

Kochana Marysiu, Czarodziejko z Magicznej Oazy,

Jest mi ogromnie miło, ze mogę uczestniczyć w drugim spotkaniu gwiazd. Jak piszesz, to nie przypadek, że pojawiłaś się w moim życiu. Pierwszy raz natknęłam się na Twojego bloga około 2012r., bardzo ujął mnie Twój promienny uśmiech, jednakże chyba jeszcze wtedy nie byłam gotowa na naszą wspólną drogę i musiałam przejść pewne doświadczenia, żeby móc lepiej zrozumieć  to, co przekazujesz. W tamtym czasie byłam na etapie prawa przyciągania i wypierałam istnienie cienia, żeby go nie przyciągać, a akurat Ty mówiłaś o wampirach energetycznych, więc obawiałam się, że jak będę o tym myśleć, to przyciągnę takie towarzystwo, nie wiedziałam, że już są one przy mnie i pozbawiają mnie energii, a życzliwe Anioły dają mi o tym znać.

W tamtym czasie byłam już osłabiona energetycznie i zamiast posłuchać głosu intuicji, skupiałam się na radach innych. Kiedy mój poziom energii był krytycznie niski, znów trafiłam na Twoją stronę, szukając … informacji o wampirach energetycznych, wszak co się odwlecze to nie uciecze;). Każdy Twój film i artykuł oraz słuchowisko podnosiły mnie na duchu, Twoja czysta energia w kolorze różowym i złotym oraz miły i radosny  głos dodawały mi sił. Bardzo cenię to, że konsekwentnie podążasz swoja drogą anielsko-magiczną, pomagając przy tym Matce Ziemi oraz jej mieszkańcom, zachęcając do towarzyszenia Tobie w tej drodze, a jednocześnie nikogo nie oceniasz i mówisz, że każdy z nas jest na innym etapie. To piękna postawa.  Twoje wewnętrzne światło jest bardzo ciepłe. To cudowne, że pomagasz tak dużej liczbie ludzi i masz tak wspaniałe pomysły, żeby docierać do jak największej ilości osób, które potrzebują Twojej pomocy. Dziękuję za Twoje filmy i artykułu, podziwiam, że masz chęć je tworzyć i to jeszcze w tak pięknej oprawie i udostępniasz je wszystkim, żeby każdy mógł skorzystać z wiedzy w nich zawartej. Uwielbiam Twoje książki, nie wiem jak to robisz, ale naprawdę potrafisz zmotywować do działania. Mam dość dużo książek o tematyce magicznej i anielskiej, ale regularną praktykę zawdzięczam radom zawartym w Twoich książkach. Może to dlatego, że są takie naturalne i kochane.

Teraz Marysiu chciałabym podzielić się z Tobą moim bardzo osobistym przeżyciem. Dzięki Tobie udało mi się pogodzić z Tatą po długiej przerwie w naszych kontaktach. Najpierw dostałam od Ciebie talizman anielski i kilka dni po jego otrzymaniu Tata zaczął o mnie ciepło rozmawiać z innymi członkami rodziny, a następnie uczestniczyłam w Spotkaniu Anielskim z Archaniołem Urielem i w dwa tygodnie później spotkałam się z Tatą. Spotkanie było cudowne, niestety po kilku dniach Tata w stanie ciężkim trafił do szpitala i zmarł. Trudno się o tym pisze…  Najważniejsze, że udało nam się spotkać i wyrazić swoją miłość, bo bardzo ciężko byłoby mi, gdyby do tego nie doszło. A to jeszcze nie koniec Marysiu Twojego przewodnictwa, bo w kilka dni po pożegnaniu Taty na Twoim blogu pojawił się tygrys, a to znak w zodiaku chińskim mojego Taty, z przesłaniem „Wspieram Cię i uczę, by iść drogą Twojego serca, odzyskać siłę i moc, by z determinacją realizować Twoje marzenia – zgodne z drogą Twojego serca”. Wiem, że przekazał mi te słowa za Twoim pośrednictwem, bo wcześniej nie zdążył, a były mi one bardzo potrzebne. Bardzo za to wszystko dziękuję.

Twoje kolory odczuwam jako różowy i złocisty oraz fioletowy, czuję, że towarzyszy Tobie zapach lawendy i olibanum. Wypełniasz bardzo ważną misję w tym niezwykłym czasie przyspieszonego rozwoju duchowego. Uczestnictwo w Rytuałach dla Matki Ziemi przypomniało mi jak kocham naszą planetę, jakim jest ona cudownym miejscem w kosmosie. Zamieszczone na Twoim blogu zdjęcie istoty natury nauczyło mnie jak je dostrzegać, teraz widzę różne buźki drzew i dziwi mnie, że wcześniej ich nie zauważałam.
Tak jak większość też odczuwam, że Istoty Mroku bardzo się Tobą interesują, zwłaszcza ostatnio, ale – jak sama powiedziałaś- nie wiedzą jaka siła drzemie w Tobie. Poza tym na pewno dużo osób przesyła Tobie dobrą energię. Ja każdego dnia myślę o Tobie słonecznie i sprawdzam , co tam u Ciebie słychać.

Przytulam Cię i życzę wszystkiego dobrego, niech Anioły i inne cudowne istoty Ci zawsze towarzyszą.
Malutka Czarownica

maria_bucardi_w_magicznej_oazie

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa 

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
457 opinii
%d bloggers like this: