od Karoliny na Spotkanie Gwiazd 2


Namaste Kochani, dzis historia od Karoliny, dziekuje za wszystkie cudowne listy!:

 

Na swojej drodze poszukiwania znalazłam Ciebie Cudowny Anioł mi Ciebie zesłał, kolory tęczy na niebie należą tylko do Ciebie.

Objawieniem Jesteś moim, gdy  czas i moment na to zezwoli, wyjątkowość Twa jest zawsze w każdym słowie twym zaradnym..

Lawa uczuć gdy oglądam twoje filmiki, to co się pojawia po czytaniu twego słowa jak i jego słuchaniu jest nadto wyjątkowe, chciałabym zadać Tobie wiele pytań.

 Na początku w rytuałach dla matki ziemi była śliczna fotka ukazująca wróżkę przy nadziei można powiedzieć czy to przypadek ale potem byłam w ciąży ze swoją obecnie trzyletnia córeczką Michelle która jest dla mnie słoneczkiem każdego dnia.

Powiem tak nie obejrzałam jeszcze wszystkich twoich filmików ale są one niesamowicie pomocne uczą życia spojrzenia na życie w ten dobry sposób, rozjaśniają w głowie – tak jakbyśmy doznali objawienia.

Zmotywowało to mało powiedziane Jesteś drogowskazem na mojej drodze życia, nikt mnie nie nauczył jak należy żyć zwracając uwagę na szacunek dla matki ziemi fauny i flory, na powrót być coraz to lepszym człowiekiem a Ty Droga Mario To Robisz moja wdzięczność nie zna granic.

Jak byłam nastolatką przewinął się w moim życiu temat zmiany diety na wegetariańską długa walka mojej mamy że ta dieta powoduje choroby(co jest totalna bzdurą ale tak reagują ludzie jak to to ty nie jesz mięsa) itp. po dwóch latach to uległo zmianie i tak w moim życiu to byłam wegetarianka to gdzieś to ulegało zmianie taka wewnętrzna walka. Do momentu gdy zaczęłam czytać twoje artykuły zrozumiałam że jest inaczej to jest droga która powinnam podążać i gdzieś tam mój wewnętrzny glos miał racje.

Filmik który mnie poruszył Ostwind w roli głównej koń i jeździec, oglądanie daje wewnętrzna wolność sile do pokonywania barier, odrzucenie tego co nie potrzebne zrozumienie własnej wolności jaka daje nam  wyjątkowość życia i to co jest w nim najpiękniejsze.

Nie czytałam jeszcze twoich wszystkich dzieł ale od razu moja uwagę zwróciły cząstki dzieła które mi Droga Mario zamieściłaś podczas nowiu księżyca Jak Rozmawiać z Aniołami niesamowite To Co zawiera treść.

Nawet nie myślałam w tej kategorii że jestem gwiazdą na niebie która mnie zaprowadziła do Ciebie.

Moje poszukiwanie dotyczyło dobra pojmowanego w inny sposób z wiedzą jasnowidzenia możliwością nauczenia się, mój Anioł zesłał mi Ciebie.

Kontrowersyjnym tematem z twojego filmu jest kościół…. (to proszę zachować tylko dla siebie…) – od Marii Bucardi: zgodnie z wola autorki wykasowalam …

 Szczególnie odczuwam bardzo pozytywne wibracje że robię cos bardzo dobrego i powolutku wkraczam na właściwą drogę w życiu Dzięki Tobie Mario. Jest to droga która aż wibruje dobrem.

 Jeszcze raz dziekuję z całego serca za mozliowsc napisania tych słów Dla Ciebie.

Karolina

bucardi_maria_rytualy

Rytuał Równonocy Mabon 23.09.2016 piatek – Tarcza ochronna na miesiące zimowe oraz Spalenie zlej energii – Ogien oczyszczajacy. Tylko 1 raz w roku

talizman_mabon

mabon11spalenie11

 

Informacje o mariabucardi

Jasnowidz Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, Doctor h.c. of Angels Studies CCU Institute USA, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s