FreshMail.pl
brak komentarzy

od Ewy na Spotkanie Gwiazd 2

Namaste Kochani, przed nami kolejny piekny dzien, a raczej popoludnie 🙂 Dzis chcialabym podzielic sie z Wami historia od Ewy:

Najdroższa Mario, długo myślałam nad tym jak wyrazić w słowach, to co w słowach nie da się zamknąć…ale podjęłam wyzwanie:)

Spotkanie z Tobą jest dla mnie nieustającą podróżą przez nieznane krainy życia. Podróżą pełną wspaniałych widoków i ekscytujących przygód. Pozostawiasz po sobie niedosyt  i dlatego chce się więcej i więcej Ciebie. W słowach, obrazie a nawet zapachu, który wraz z podarunkami od Ciebie wchodzi do domu.
Na początku naszej znajomości byłam bardzo ostrożna, drobiazgowo analizująca wszystko co z Tobą związane, niepewna…a jednak jak ta ćma wabiona światłem w ciemną noc, nie mogłam się oprzeć, nie rozumiejąc dlaczego  leciałam coraz bliżej, coraz częściej, intensywniej.
Dziś mogę powiedzieć że  za Twoją sprawą zdecydowanie bliżej mi do dziennego motyla, bezpiecznie skąpanego w świetle ciepłego słońca.
To wspaniale, że udało nam się odnaleźć w tym życiu:)
Twoja Ewa
bucardi_maria1

Maria Bucardi z Elix – Francja

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa 

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

 

Zostaw komentarz

Kochani strona jest aktualnie w przebudowie zapraszam ok. 1 marca powinna byc juz gotowa. Wasza Maria Bucardi Zamknij

%d bloggers like this:

Zapisz się na bezpłatne światełka przez email ❤️

Cudowne i pełne Światla aktualności. Raz w tygodniu otrzymasz słuchowisko lub film w którym przekazuję to, co ważne i potrzebne w danym momencie.
W podziękowaniu za zapisanie się otrzymasz ode mnie podarunek moją książkę ebook pt."Jak rozmawiac z Aniolami". Z moca Milosci Twoja Maria Bucardi

po naciśnięciu sprawdź pocztę także folder spam lub reklamy :-) Zaraz po potwierdzeniu Twojego adresu otrzymasz pierwsze światełko ❤️

FreshMail.pl