brak komentarzy

Czy znalezione pieniądze, monety itd powinniśmy zatrzymać jako symbol energetyczny przyciągania pieniędzy i dobrobytu… Gdy oddam rzeczy – czy dobrobyt też ode mnie odjedzie..

Namaste Kochani, dzis odpowiem na otrzymane pytania – temat rzeczy materialnych i ich sily i mocy. Dwa listy dla Was i moje odpowiedzi:

———- list nr 1 ————-

list od E. – cytuje: O SWETRACH, KTÓRE MAJĄ DUSZE – UJMUJĄCE I PIĘKNE SŁUCHOWISKO

o_swetrach_mariabucardi

Moja Kochana Mario,

Dopiero teraz chciałam Ci napisać o moich odczuciach po  wysłuchaniu słuchowiska „O swetrach, które mają duszę”, to opóźnienie jest celowe chciałam poukładać w sobie swoje emocje i odczucia jakie się pojawiły po tak pięknym doznaniu jakim było słuchanie Twojego kojącego głosu i analizowanie treści, które ze sobą niósł.

Radość podwójna cisza w domu Ty ze swoim słowem jakby obok i tak mądre informacje, które dane mi było poznać i zrozumieć dopiero gdy znalazłaś się w moim życiu.

Niewiarygodne ale moje podejście do słuchania zostało uwieńczone sukcesem dopiero za trzecim razem, poprzednie próby niestety kończyły się niefortunnym moim zaśnięciem co dziwne ogarniała mnie niemoc snu w tym samej minucie słuchowiska dwukrotnie. Ale nie dlatego, że miało ono znamiona nudy ależ w żadnym razie nie. Miałam w sobie taki chaos wewnętrzny spowodowany różnymi sprawami życiowymi, że wpierw czerpałam z Twojego głosu ukojenie łapczywie i bez ograniczeń dopiero za trzecim razem zaczęła do mnie docierać treść wyjątkowa. Całość przygotowałaś z wielką starannością i profesjonalizmem, przekazując wszystko w sposób bardzo przejrzysty i prosty – mimo trudnej tematyki. SZACUNECZEK ZA TO – to wielkie dzieło. Dziękuję Ci za nie z serca mocy !!! To co zawarłaś w tym precyzyjnie przygotowanym tekście było niezwykle ważne i przejmujące. Nie miałam świadomości, że cokolwiek staje się „bohaterem” mojej codzienności i jest ze mną od lat ma tak duży wpływ na mnie samą i moje życie. Jesteśmy uczeni kultywować tradycje i przenosić je na kolejne pokolenia wiele w naszych domach przedmiotów „mających duszę”, które oddziałuje na  nas wciąż i zawsze. Może należy przeanalizować swoje materialne otoczenie nim zaczniemy układanie duszy, emocji, aury. Przecież to tak istotne i ważne. Dlaczego nikt nam tego nie uświadomił wcześniej. Bardzo podobał mi się sposób wyjaśnienia przez Ciebie Moja Kochana Mario, istotnej różnicy między energią pozostawioną w obrazie przez twórcę a energią, która płynie z pozytywnych czy też negatywnych obrazów wydrukowanych  z Internetu. Tyle dzieł nas zachwyca, czy wiemy jaką mają historię i co wnoszą w nasze życie gdy staną się jego cząstką. Kochana Moja Mario Aniele mój cudny – dziękuję za wyjaśnienie roli energii pozostawianej przez sprawy zawodowe w domu gdzie jest ciepło i radość wolności i spokoju, ukojenie po dniu całym.

Jak zawsze tak i teraz stanęłaś na wysokości zadania i dałaś nam w darze piękne swoje kolejne dzieło pełne wartości i dobrej energii, troski o nas i Świat cały. Bardzo dużo rzeczy wyrzuciłam nawet zachowując pewną dozę tajemnicy bowiem miałam świadomość, że inni domownicy tego nie zrozumieją. Czekam aż zorientują się co zniknęło z pewnych zakamarków i zastanawiam się nad ich reakcją. Mam nadzieję, że ją zwycięsko przeżyję hi hi hi. Już nie obawiałam się, że mam żal w sercu wyrzucając i pozbywając się rzeczy tak zwyczajnie bez skrupułów. Czułam, że wnoszą w moje życie niekoniecznie dobrą energię ale poczułam to dopiero po Twoim słuchowisku wyczulając się na energię jaką emanują wedle Twoich wskazań Mario Kochana. Zdaję sobie sprawę, że przede mną jeszcze wiele akcji „czyszczących ale potrzebuję także na to czasu.

Z serca dziękuję Ci za kolejny piękny dar od Ciebie za silę i moc jaką nim wniosłaś do mojego życia.

BRAWO TY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Twoja E.

P.S. Bardzo podobał mi się epizod, który wplotłaś w treść z markety dotyczący starszych Pań, ogórków, ich rozmiaru i przydatności. Twój Ukochany jest niesamowity !!!!!!!!! 

———- list nr 2 ————-

Słuchowisko jest niesamowite 😊 bardzo się cieszę, że miałam okazję się dowiedzieć tylu ważnych rzeczy.

Nasuwają mi się jednak takie pytania po wysłuchaniu Twojego wykładu..

Będę wdzięczna za odpowiedzi i wyjaśnienia.

1. Czy znalezione pieniądze, monety itd powinniśmy zatrzymać jako symbol energetyczny przyciągania pieniędzy i dobrobytu, czy lepiej np. umyć je, okadzić w kadzidełku i puścić w świat żeby się rozmnażały? 

od Marii Bucardi: Zatrzymujemy, warto zrobic specjalna szkatulke na takie wlasnie znaleziska.

2. Czy dobrze jest posiadać miejsce na monety i pieniądze, czy oszczędności w naszych domach. Czy lepiej po prostu wpłacić na konto? Pytam ponieważ mam w pokoju takie miejsce z kryształami, świecami itd obok tego na talerzyku trzymam zieloną świecę i wokół niej leżą monety, często te znalezione. Wierzyłam, że to może przynieść mi więcej bogactwa, teraz mam pewne wątpliwości..

od Marii Bucardi: Tak, powinno sie miec takie miejsce w domu, gdzie przez jakis czas przechowujemy pieniazki – i dzialamy na nie energetycznie – i potem mozna je znow wplacic do banku.

3. Odnośnie rzeczy i ich przetrzymywania. Np. pewnego razu dostałam od koleżanki ze (… usuniete ze wzgl. na dyskrecje – przyp. Marii Bucardidużo ubrań, w których dobrze się czułam, ona była bogata, miała fajną energię.. Ja następnie wkrótce dostałam dobrze płatną pracę i moje dochody zwiększyły się. Teraz te ubrania już się zużyły i chcę je wyrzucić. Obawiam się, że jeżeli oddam te ubrania i rzeczy, które kojarzą mi się z dobrobytem, to ten dobrobyt też ode mnie odjedzie.. z drugiej jednak strony nie mogę trzymać ich na zawsze.. Co zrobić w takiej sytuacji?

od Marii Bucardi: Zostawic jedna rzecz – najmniejsza lub najbardziej lubiana. A reszte oddac i oddajac wypowiedziec zaklecie, by przyniosly dla innych takze bogactwo, spenienie, jak dla Ciebie, podziekowac im za pomoc!!!! 1 warto zostawic wsrod innych wlasnych rzeczy – tak, by podswiadomosc wiedziala ok – ta rzecz jest i dalej dziala. Gdy oddasz wszystkie podswiadomie moze wlasnie pojawic sie taka blokada: Obawiam się, że jeżeli oddam te ubrania i rzeczy, które kojarzą mi się z dobrobytem, to ten dobrobyt też ode mnie odjedzie..

i stanie sie to rzeczywistoscia, a tak 1 zostaje symbolicznie – jako zbiornik tej szczegolnej energii. Mozesz tez poprosic Sily Wyzsze, by wskazaly Ci te rzecz, ktora ma najwiecej tej energii i wowczas zauwazysz, ze jedna z nich do Ciebie „mowi” w sensie „to ja mam jej najwiecej”- te rzecz nalezy zostawic. 

Dziękuję bardzo za Twoją pomoc i obecność!

Pozdrawiam ciepło, M.

maria_bucardi

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa

Co aktualnie u mnie znajdziesz na moim blogu osobistym – http://bucardimaria.com

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

                                      ♥

MAGICZNA data 30 pazdziernika 2016
Spalenie zlej energii – Ogien oczyszczajacy oraz Krysztalowe oczyszczanie – usunięcie z Twojego otoczenia wszelkich negatywnych energii, tego, co Cię blokuje, co Cię ogranicza, co Cię hamuje, dekoncentruje, krępuje, paraliżuje, przeszkadza w odczuciu szczęścia, spełnienia, zadowolenia, miłości, zdrowia, bogactwa. Usuwanie złej energii, blokad, zabrudzeń, istot Mroku, oczyszczanie ciała i duszy, kryształowe oczyszczanie aury, pola energii życiowej. Usunięcie rytualne pecha, nieszczęść, niepowodzeń, chorób, bólu, cierpienia … wiecej tutaj: https://bucardimaria.com/2016/09/27/krysztalowe-oczyszczanie-now-ksiezyca-30-pazdziernika-2016-niedziela-godz-2200/
 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
300 opinii
%d bloggers like this: