brak komentarzy

Czy e-książki mają określony czas działania czy na ilość otwarcia pliku? Do czego sluza runy? Do czego służy tarot? Zywokost – naturalne leczenie zebow.

Namaste Kochani, dzis bardzo ciekawy list od M. na ktory pragne odpowiedziec.

Kochana Mario.
W swych audycjach opisywałas że zywokostem można odbudować swe zęby i dziury.
Mam tylne 8 z dziurami od strony policzka i potrzebuje zregenerować kość. Mam świeży korzeń zywokostu. Jak należy zrobić papke opatrunek z zywokostu i z jakimi innymi składnikami, jak kłaść opatrunek, na jak i jak długo….? Obecnie dokładnie myje zęby odkazajac stan zapalny woda utleniona na przemian z kurkumą. Jak mogłabyś mi napisać instrukcję  byłabym wdzięczna. Ten twój filmik gdzieś się mi zagubił. 

zywokost

od Marii Bucardi: Sama po prostu gryze liscie, trzymam je na zabkach okolo 10 minut i potem polykam. Zywokost nie powinien Ci zaszkodzic, trzymaj tyle, ile poczujesz, ze powinnas – Twoj glos wew. sam Ci podpowie. Ja stosuje liscie, szkoda mi bylo wyrwac korzonka 😉 

Jestem zainteresowana Twymu poratnikami magii.

Czy te eksiazku działają tylko na 1 urządzeniu jak tablet czy czytnik i nie można je więcej odtwarzać z innego np.nowszego urządzenia?

od Marii Bucardi: Jesli raz kupisz sobie taka moja ksiazke mozesz ja czytac na wielu urzadzeniach jednoczesnie. To format PDF – korzystasz do woli.

ksiazki_bucardi11

Czy e-książki mają określony czas działania czy na ilość otwarcia pliku?

od Marii Bucardi: NIE – czas nieograniczony – mozesz korzystac wiele lat, codziennie ile chcesz

Co jest gdy plik eksiazki się uszkodzi i nie działa?

od Marii Bucardi: Wysle Ci naturalnie drugi raz, nie ma problemu.

Czy poradniki e-booków magii jak numerologia mają wyłącznie charakter do zastosowania praktycznego a nie skomplikowanych wykladow różnych wyliczeń?

od Marii Bucardi: Wszystkie moje ksiazki sa super proste, zadnych skomplikowanych slow (ktore nic nie wnosza) czy wywodow 😉

Do czego sluza runy?

od Marii Bucardi: Zerknij do kursu magii IV – mozna z nich korzystac na codzien w roznych celach, zdrowotnych, finansowych itp.

kurs4_bucardi.JPG

Do czego służy tarot,  dlaczego jest tak różnorodność rodzajów tarota?

od Marii Bucardi: Tarot glownie do przepowiadania przyszlosci. Tarot jest jeden sa tylko rozne taliie, bo wielu ludzi chce malowac swoje, ale znaczenie kart jest takie samo od wiekow.

Chciałabym ma być wiedzę magiczną ale chce tylko tą pozytywną. Jak odróżniać ta sciagajaca na negatywna stronę od tej pozytywnej (czyli jak weryfikować źródło informacji).

od Marii Bucardi: W sercu. Tego tez sie nauczysz z moich ksiazek, wszystko w nich opisalam.

listopad_maria_bucardi

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa

Co aktualnie u mnie znajdziesz na moim blogu osobistym – http://bucardimaria.com

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

                                      ♥

MAGICZNA data 30 pazdziernika 2016
Spalenie zlej energii – Ogien oczyszczajacy oraz Krysztalowe oczyszczanie – usunięcie z Twojego otoczenia wszelkich negatywnych energii, tego, co Cię blokuje, co Cię ogranicza, co Cię hamuje, dekoncentruje, krępuje, paraliżuje, przeszkadza w odczuciu szczęścia, spełnienia, zadowolenia, miłości, zdrowia, bogactwa. Usuwanie złej energii, blokad, zabrudzeń, istot Mroku, oczyszczanie ciała i duszy, kryształowe oczyszczanie aury, pola energii życiowej. Usunięcie rytualne pecha, nieszczęść, niepowodzeń, chorób, bólu, cierpienia … wiecej tutaj: https://bucardimaria.com/2016/09/27/krysztalowe-oczyszczanie-now-ksiezyca-30-pazdziernika-2016-niedziela-godz-2200/
 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
531 opinii
%d bloggers like this: