2

Kim jestem – dokument tozsamosci

Namaste Moi Kochani, poniewaz bardzo wiele osob rozsiewa w internecie nieprawdziwe informacje na temat mojej osoby, tutaj moj dowod osobisty dla Was.

fragment listu od Basi: “… Co do Ciebie to sama raz miałam wątpliwości – wstyd się przyznać, ale trafiłam gdzieś na bardzo negatywne opinie o Tobie…i było tych opinii mnóstwo na stronie gazeta.pl. Głównie o tym, że naciągasz ludzi, że masz wszystko za drogo, że powinno być taniej a gdybyś naprawdę była taka dobra to byś tyle nie kazała płacić, ale było nawet gorzej – ktoś zarzucał Ci, że w ogóle się inaczej nazywasz i tak naprawdę cała Twoja postać jest iluzją, a kobieta którą widzimy na filmie to podstawiona modelka…” Od Marii Bucardi: Kochani caly list pojawi sie wkrotce – gdyz jest odpowiedzia na Spotkanie Gwiazd 2 🙂 tutaj moj dowod osobisty, ze wzgledow bezpieczenstwa ukryty jest numer i data waznosci.

dowod

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa

Co aktualnie u mnie znajdziesz na moim blogu osobistym – http://bucardimaria.com

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

 ♥

MAGICZNA data 30 pazdziernika 2016
Spalenie zlej energii – Ogien oczyszczajacy oraz Krysztalowe oczyszczanie – usunięcie z Twojego otoczenia wszelkich negatywnych energii, tego, co Cię blokuje, co Cię ogranicza, co Cię hamuje, dekoncentruje, krępuje, paraliżuje, przeszkadza w odczuciu szczęścia, spełnienia, zadowolenia, miłości, zdrowia, bogactwa. Usuwanie złej energii, blokad, zabrudzeń, istot Mroku, oczyszczanie ciała i duszy, kryształowe oczyszczanie aury, pola energii życiowej. Usunięcie rytualne pecha, nieszczęść, niepowodzeń, chorób, bólu, cierpienia … wiecej tutaj: https://bucardimaria.com/2016/09/27/krysztalowe-oczyszczanie-now-ksiezyca-30-pazdziernika-2016-niedziela-godz-2200/
bucardi_maria7777.jpg
 

2 komentarze

 1. Odpowiedz
  tomekbieniek says:

  Myślałem że Szanowna Wiedźminka ma jakieś 25 lat. Dieta Ci służy. Mam mały problem natury finansowej zapodam tu linka bo pewnie oglądalność masz sporą. Jak Ci się link nie spodoba to go usuń NAMASTE https://tomekbieniek.wordpress.com/about/

 2. Odpowiedz
  Beata says:

  Marysieńko,byłam chyba pierwszą osobą,która napisała do Ciebie,że na forum gazeta.pl są bardzo niepochlebne opinie o Tobie,Ty wtedy sądziłaś się z tą osobą i z tego co pamiętam wygrałaś,więc nie wiem dlaczego te opinie (zakłamane) jeszcze istnieją?Czy po wygranym procesie nie powinny one wg prawa być usunięte?Jest internet,jest hejt,ale czy coś wygrane w świetle prawa powinno jeszcze istnieć?
  Uściski
  B.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: