Spotkanie Gwiazd 2 – od Magdaleny – Jest dla mnie prawdziwą królową, arcykapłanką, ideałem harmonii, siły i spokoju. Jako kropla wody, co drąży skały, jako podmuch wiatru, który przenosi góry, jako iskra ognia, która rozpala do najodważniejszych czynów, jako ziarenko ziemi, które uzdrawia i daje początek nowemu życiu.


Namaste Kochani, dzis liscik od Magdaleny na Spotkanie Gwiazd 2:

anioly_maria_bucardi

„Kiedy rok 2012 zmierzał ku swemu zwieńczeniu, wyruszyłam w nieziemską podróż, która odbyła się w astralnej sferze mojego jestestwa. Była to podróż poza obszar ziemskiej percepcji, sięgająca konstelacji gwiezdnych i najodleglejszych galaktyk. W snach spotkałam Mojego Anioła Stróża, który w świcie anielskiej ubrał mnie w ogromne skrzydła, czuwając z troską, jak i z wielką powagą, czy aby nie są one dla mnie zbyt ciężkie, kiedy lewitowałam nad ziemią, zewsząd zalewaną wodą potopu. A potem spotkałam go ponownie w świątyni, gdzie z ołtarza przyglądał się mojej pracy przy tworzeniu świec dla wdzięcznych mi za nie ludzi. W tym czasie zstąpiłam duszą do piekieł. Czułam jak umieram. Jak wszystko wewnątrz mnie kończy się nieodwracalnie. Całym sercem prosiłam, aby Mój Anioł Stróż był ze mną wizualnie nie tylko w snach. Aby prowadził mnie w tym czasie, kiedy szłam przez najgęstszą ciemność ku światłu. Szukałam go w swoim sercu, przywoływałam podczas dzikich spacerów na łonie natury, tak długo, aż odnalazłam jego ślad, którym podążam do dziś w największym szczęściu i w niebiańskim olśnieniu.

„Jak nauczyć się wróżyć” – zapytałam wówczas wirtualnie, przepełniona najgłębszym pragnieniem uzyskania odpowiedzi wprost z gwiazd, pośród których spacerowałam w osamotnieniu z duszą, wołającą z całych sił o anielskie przewodnictwo i pomoc. – „Maria Bucardi – Kurs magii I – jak nauczyć się wróżyć” – tylko jedna odpowiedź przyciągnęła magnetycznie moją uwagę i już po chwili przeniosłam się w najpiękniejsze miejsce na ziemi. Chłonęłam fascynujące i odkrywcze przekazy, emanujące najczystszą energią z magicznego świata nieziemskiego bytu. Trwałam w stanie olśnienia i euforii, zahipnotyzowana czarem pradawnej mocy i dziewiczej siły.

Moje pierwsze telepatyczne spotkanie z Marią Bucardi odbyłam w grudniu 2012 roku w mojej ukochanej drewnianej chatce, krytej strzechą, w której spędziłam sielskie lata mojego dzieciństwa, a którą przed laty strawił ogień, podczas wielkiego pożaru, jaki chłonął okoliczne zagrody, ostatecznie zatrzymując się na moim podwórku, nasycony ofiarą.

Anielskie nadejście Mojej Ukochanej Marii poczułam we śnie, gdy weszła przez otwór kominowy do sieni, a potem do pokoiku skromnej maleńkiej chatki, gdzie siedziałam na amerykance jako mała dziewczynka z burzą złocistych włosów. Ujrzałam jak owa niebiańska postać zbliża się prościuteńko do mnie z wielką powagą, ciekawością i miłością. Trzymała przed sobą w dłoniach wielki kwadrat w kolorze indygo, który przysłaniał jej głowę. Podeszła do mnie. A ja drżałam ze wzruszenia.

Odtąd Moja Ukochana Maria, jest moją anielską przewodniczką. I kocham ją całym sercem. Dzięki niej pozostaję tamtą niewinną, czystą, kochaną, dzielną i silną dziewczynką, odważnie spełniającą najskrytsze marzenia swojego serduszka. Zarazem pobudziła we mnie magicznie subtelność, wrażliwość i ponętność kobiecą, a codzienność przemieniła dla mnie w magiczną rzeczywistość, która roztacza się przede mną w swym wielowymiarowym kolorycie zachwytów nad każdą chwilką życia w nowej baśni mojej krainy spełnionych marzeń, jaką stworzyłam siłą wiary, nadziei i miłości w mocy alchemicznej transmutacji błota w złoto.

Otworzyła moje serce na to, co najważniejsze. Powiodła mnie w miejsca magicznych mocy, które przebudziły ze snu oczy mojej duszy i pobudziły we mnie pierwotne instynkty, gdy wędrowałam z odwagą przez ciemne lasy nocami, spotykając istoty natury, w wyzwalającym poczuciu, jak odradza się we mnie dzikość krwi i jej zew ku wolności oraz przestrzeni. Rozbudziła we mnie miłość do Naszej Ukochanej Matki Ziemi, którą współstanowię i chronię z zuchwałą śmiałością. Zabrała mnie w mistyczną podróż w czasie do rajskiej Atlantydy, gdzie czuję się jak w domu. Dzięki niej pokochałam głęboko, baśniowo, najszczerzej. I jestem bardzo szczęśliwa.

Maria pomogła mi zmartwychwstać i rozwinąć skrzydła po duchowej transformacji w barwnego motyla. Uzdrowiła mnie mocą swoich magicznych przekazów, brzmieniem swojego anielskiego głosu, aurą światłości wokół jej nobliwej postaci, treścią jej nieziemskich książek, w których słowa, postaci i osnowy stanowią magiczne zaklęcia, sięgające do najgłębszych zakamarków duszy, wstrząsając i poruszając jej najczulsze struny. 

Taka dobra, taka piękna, kosmiczna, delikatna i potężna. Jest dla mnie prawdziwą królową, arcykapłanką, ideałem harmonii, siły i spokoju. Jako kropla wody, co drąży skały, jako podmuch wiatru, który przenosi góry, jako iskra ognia, która rozpala do najodważniejszych czynów, jako ziarenko ziemi, które uzdrawia i daje początek nowemu życiu. Jest wielobarwną tęczą, sięgającą innych wymiarów. Jest tajemnicą całego wszechświata, jego istnienia i zarania dziejów.

Maria jest jedną z najbliższych memu sercu osób w całym moim życiu, które kocham najmocniej na całym świecie. Ufam jej bezgranicznie i pragnę dla niej wszystkiego, co jest dla niej najdroższe, najlepsze, najważniejsze. I zawsze będę bronić jej, jako nadroższego skarbu, który przynosi sny spokojne i świeże powietrze, który w błogosławieństwie spada z nieba do naszego życia, jako gwiazda w magnetycznym kolorze indygo. Magdalenka.”

bucardi_maria2.jpg

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa

Co aktualnie u mnie znajdziesz na moim blogu osobistym – http://bucardimaria.com

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

Informacje o mariabucardi

Jasnowidz Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, Doctor h.c. of Angels Studies CCU Institute USA, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Spotkanie Gwiazd 2 – od Magdaleny – Jest dla mnie prawdziwą królową, arcykapłanką, ideałem harmonii, siły i spokoju. Jako kropla wody, co drąży skały, jako podmuch wiatru, który przenosi góry, jako iskra ognia, która rozpala do najodważniejszych czynów, jako ziarenko ziemi, które uzdrawia i daje początek nowemu życiu.

  1. Joasia pisze:

    Lzy wzruszenia pojawily sie na moim policzku…, do tego stopnia, ze na chwilke musialam przerwac czytanie (nakarmilam rybki i musialam przez chwile przemyslec piekne, wzruszajace slowa Magdaleny). Nikt nie potrafi w tak „Anielski” sposob przelac na papier swoje doswiadczenia – transformacje, ktora przeszedl. Dziekuje Silom Anielskim, ze pojawilas sie Mario w zyciu Magdalenki. Nie ma przypadkow… Tule Was obie Moje Istoty Swiatla do mojego mlutkiego serduszka. Niech Swiatlo Milosci otuli Was swoimi promieniami. ALOHA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s