brak komentarzy

Spotkanie Gwiazd 2 – od Moniki – Otrzymałam odpowiedź w najbardziej dosłownej i bezpośredniej formie jakiej można było dostać – że jest teraz odpowiedni czas na zadawanie pytań:-) Bo przecież jesteś Aniołem:-)

Namaste Kochani, dzis list od Moniki na “Spotkanie gwiazd” – szczegoly tutaj:https://bucardimaria.com/2016/08/17/spotkanie-gwiazd-nr-2-od-dzis-do-15-09-czym-bylo-lub-jest-dla-ciebie-spotkanie-ze-mna/ )

“Moja Najdroższa Mario,

Bardzo się ucieszyłam, gdy przeczytałam informacje o Spotkaniu Gwiazd! Tak pięknie opisałaś, czym jest dla Ciebie spotkanie z inną osobą, że się wzruszyłam. To niesamowite, jak cudownie można przeżywać i określać relacje międzyludzkie. Chciałam od razu w ten sam dzień napisać do Ciebie list i zwierzyć Ci się z każdego odczucia oraz odpowiedzieć na Twoje pytania. Powstrzymałam się jednak i postanowiłam wysłać list w dzień Twoich Urodzin. 🙂 Już wcześniej myślałam o prezencie dla Ciebie:-) I bardzo chciałam wysłać do Ciebie list, w którym opiszę jak bardzo zmieniłam swoje życie dzięki Twojej mocy, wsparciu, pomocy, sile, pięknie i miłości, którą dajesz mi w każdym mailu, książce, filmie, rytuale czy Spotkaniu Anielskim. I to tak wspaniale się złożyło, że akurat trwa Spotkanie Gwiazd!

monika

Moja Kochana Mario, przede wszystkim składam Ci najserdeczniejsze życzenia! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia, plany, żebyś zawsze rozświetlała świat, tak jak to robisz teraz i niech Siły Światła prowadzą Cię i pomagają w każdej chwili! Przesyłam kwiatki w załączniku:-) Rosną w moim ogródku, a ogródek jak już kiedyś wspominałam – jest Tobie dedykowany i nosi Twoje imię!

monika1.jpg

To znaczy… kiedyś to był pokój w domu. Teraz po prawie roku naszej przyjaźni i nauce z Twoich książek i e-maili – mam już ogródek im. Marii Bucardi:-) Zatem jest coraz lepiej. Do ogródka przychodzą zwierzątka! Dokarmiam ptaszki, kotki i zagubione pieski czasem też się zdarzają. Codziennie sobie wyobrażam, jak ten ogród jest przepełniony Twoją energią i światłem Aniołów. Uwielbiam w nim pracować, zajmować się kwiatami i zwierzątkami – zawsze mam na sobie talizman od Ciebie, talizman ochronny. Tworzę wtedy z nim taką harmonię, spokój. To dla mnie prawdziwa oaza spokoju i regeneracji duchowej, psychicznej.

monika11.jpg

Talizman ochronny wygrałam w konkursie listopadowym. Wtedy Siły Światła zdecydowały, że będzie mi potrzebny i rzeczywiście pomógł mi wiele razy. Czuję się z nim bezpiecznie, jest moim przyjacielem. Już wtedy poczułam, że zacznę budować swoje życie zupełnie inaczej. Dzięki Tobie zrozumiałam, na czym mi zależy, co kocham, kim jestem, jaka jestem. Sprawiłaś, że mogę sobie jasno odpowiedzieć na trudne życiowe pytania.

monika111.jpg

Od pewnego czasu zauważyłam, że mam dość nietypowy dar. Wcześniej uważałam się za osobę zupełnie przeciętną, bez jakichkolwiek wybitnych zdolności. Teraz dużo się zmieniło i wiem, że to Twoja zasługa, że rozwijam się nie tylko zawodowo, duchowo, czy bardziej dbam o zdrowie, ale mam też pewien dar od Aniołów i Ciebie:-) Bo przecież jesteś Aniołem:-)

monika1111.jpg

Mianowicie – mam dar szybkiego znajdowania odpowiedzi. Gdy mam jakiś niepokój, czegoś nie rozumiem albo coś mnie szczególnie interesuje to bardzo szybko otrzymuję odpowiedź. Dzieje się to niezwykle szybko, czasem tylko kilka godzin czekam na wskazówkę albo dosłowną odpowiedź. Tylko muszę się mocno skupić. Ale to jest niesamowite! Odpowiedzi przychodzą różnie – albo nagle „trafiam” na książkę, w której jest dane zagadnienie, albo na film, albo na artykuł, na jakiś program albo… czuję, tak w sobie.

Bywało też, że przyszedł mail od Ciebie z informacją o jakimś wydarzeniu a w treści była odpowiedź na moje pytanie albo jakąś rozterkę. Zdarzyło się też kilka razy, że nie mogłam zrozumieć postępowania bliskiej mi osoby. I po kilku minutach od kłótni doznawałam olśnienia – czułam wszystko co czuje ta osoba. I wszystko zrozumiałam – intencje tej osoby, jej lęki, uczucia, emocje. Wszystko! I po chwili byliśmy już pogodzeni – bo ja nagle wszystko zrozumiałam w jednej chwili. To jest niesamowite, niezwykłe i cudowne moja Kochana Mario! To jest takie uczucie – że świat o mnie dba i chce mi dawać wskazówki:-) Np. całkiem niedawno zastanawiałam się, jak wygląda Twój rozwój duchowy. Krępowałam się napisać do Ciebie list – bałam się, że będę Ci głowę zawracać niepotrzebnie. I na drugi dzień informacja na blogu i mail także dostałam – „wysyłajcie pytania”, „40 odpowiedzi na pytania osobiste”, itd. No cud przecież! Otrzymałam odpowiedź w najbardziej dosłownej i bezpośredniej formie jakiej można było dostać – że jest teraz odpowiedni czas na zadawanie pytań:-)

Tak wiele razy takie rzeczy miały miejsce, że uznaję to już za dar od Sił Wyższych! Tak się stało też zapewne dzięki Spotkaniom Anielskim. Z wielkim szacunkiem podchodzę do tego daru. Zawsze gorąco dziękuję Siłom Wyższym za każdą odpowiedź – i tą dosłowną i tą pośrednią. Może to nie jest typowy dar nadprzyrodzony, ale dla mnie jest niezwykły i bezcenny.

Czas odpowiedzieć na Twoje pytania – Moja Kochana Mario, spotkanie Ciebie jest darem Niebios! Prezentem od Sił Wyższych! Jesteś nadzwyczajną Nauczycielką, Pomocnicą i Światłem w życiu, i wszystko co zawarte jest w Twoich książkach, filmach i innych pracach jest dla mnie światłem, jasnością. Gdy o Tobie myślę lub oglądam to czuję głównie dwa kolory – biały i złoty. Czasami różowy. Każdy Twój film i mail dodaje energii, poprawia humor. Dzięki Tobie czuję harmonię i spokój. I… nadzieję. Jak coś się akurat nie układa a przyjdzie mail od Ciebie, to mam zawsze takie poczucie, że wszystko się ułoży.

Moja Najdroższa Mario, co jeszcze mi się tak bardzo podoba… podoba mi się to, że nigdy nikogo nie obrażasz. Internet teraz jest przepełniony „osobami duchowymi” i to jest bardzo przykre, gdy od tych osób słyszy się wyzwiska pod adresem innych, czasem osób prawdziwie oświeconych. A od Ciebie nigdy nie słyszałam, żadnych epitetów pod adresem osób o niższym poziomie rozwoju, często zagubionych. Jeśli się bronisz przed atakami ludzi to robisz to w bardzo kulturalny sposób.

Pytasz też, czy mnie coś zdenerwowało. Nic! Zawsze bije od Ciebie pozytywna energia! Smutne było tylko to, gdy z magicznego świata zniknęły talizmany:-) Byłoby świetnie, gdyby można było je znów zamawiać. Np. raz w roku albo raz na pół. Wiem, że jest to spowodowane brakiem możliwości częstego chodzenia na pocztę. Ale może coś się da wymyślić? Może dałoby się zrobić jakąś ofertę sezonową ?:-)

Moja Kochana Mario, jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego i mnóstwa sił i pozytywnych energii!

Twoja Monika”

bucardi_maria09.jpg

swieto_swiatla_bucardi_maria1098.JPG

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
533 opinie
%d bloggers like this: