brak komentarzy

Przez 23 lata czułam, że czegoś brakuje w moim sercu, i była to PANI – Ty masz swoja droge i powinnam byc dla Ciebie TYLKO inspiracja. Twoja droga jest niepowtarzalna i wyjatkowa…

Namaste Kochani, do dzisiejszego wpisu zainspirowala mnie niezwykle piekna wiadomosc od L., ktora zacytuje tutaj w kilku fragmentach:

” Dzięki Pani czuję, że odnalazłam drogę do domu, której szukałam przez 23 lata. Wypełnia Pani większość mojego dnia (fragmenty usunelam ze wzgledu na dyskrecje…) Czytając Pani książkę pt. ,,Magia” zrozumiałam, że chcę w przyszłości jak Pani pomagać ludziom i wierzę, że jestem po to na tej planecie aby nastąpiły dobre zmiany.

Moje serce podpowiada mi to bardzo wyraźnie to czuję i nie chcę inaczej. (…) Pragę każdego dnia czytać Pani książki, chcę je znać ,,prawie na pamięć”, obejrzeć każde Pani słuchowisko , nawet parę razy, notować najważniejsze rzeczy i stosować się do cennych rad. Staram się jednak nie być w gorącej wodzie kąpana i skrupulatnie i na spokojnie wszystko robić co należy, tzn bez pośpiechu ale być przy tym systematyczną. Moim marzeniem jest szerzyć światło ciepło i miłość.
Chcę jak Pani w przyszłości założyć Magiczną Oazę z moim ukochanym, który pojawił się dzięki Pani (numerologiczna 33, jest wegetarianinem, mam wrażenie, że to Anioł i nigdy nie znałam takiej osoby, tak to na pewno dzięki PANI) i pokazywać swoją osobą, że każdy z nas może być pracownikiem światła. Środki materialne nie mają dla mnie znaczenia, chociaż doceniam i lubię pieniądze, bo wiem, że mają pozytywną wartość. Dzięki nim można podróżować, zapewnić sobie zdrowe i dogodne życie, tworzyć szkółki leśne i magiczne ogrody. (…)Chcę podziękować z całego serca, ponieważ przez 23 lata czułam, że czegoś brakuje w moim sercu, i była to PANI. Pani jest moją największą inspiracją miłością (…)
Nareszcie czuję, że jestem w ,,domu”. Codziennie rozumiem coraz więcej i chcę uczyć się tylko od Pani oraz stosować się w 100% do zasad : ,,Podstawowe zasady praktyki magicznej. Podczas trwania kursu”.
Tak bardzo Pani dziękuję za każdy dzień , że nie ma nawet takich słów, które potrafią określić to co czuję. Z wyrazami szacunku L.”

 

bucardi_maria09

Moi Nadrozsi, z calego serca dziekuje Wam za takie energie, tak piekne listy, jak ten od L. chcialbym jednak byscie wiedzieli jedno – powinnam byc dla Was

TYLKO jedna z wielu inspiracji!!!

… gdyz kazdy z nas jest inny i kazdy ma swoja wlasna, wyjatkowa droge! Kazda droga jest jedna, jedyna, niepowtarzalna … gdyz kazdy z nas jest Gwiazda … ktora swieci wlasnym Swiatlem!  Kazdy z nas ma w sobie cos – czego nie ma nikt inny! Kazdy z nas … Trzeba to tylko odkryc! Ogromnie cieszy mnie, jesli jestem dla kogos iskierka w ciemnosci, motywacja … pamietajcie jednak, ze tutaj moja rola powinna sie konczyc …  🙂

Zycze Wam Kochani, odkrycia wlasnej drogi i odwagi, by nia isc, by wykorzystac wszystkie dary, talenty, cechy, ktore posiadacie, by stworzyc Wasz wlasny NIEPOWTARZALNY swiat!!!!

Z moca anielskich wibracji Wasza Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

 ♥

Święto Światła – 21.12.2016 – Programowanie pozytywne Twojego życia na rok 2017. Przed przesileniem zimowym zalecam zastanowić się, co pragniesz pozostawić w starym roku i się od tego uwolnić, a co przyciągnąć w tym nowym … wiecej tutaj:  https://mariabucardi.pl/pl/c/Swieto-Swiatla-21.12.2016/32

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
533 opinie
%d bloggers like this: