1

bo Anioly wiedza o czym skrycie marzymy …

Namaste Kochani, kiedys ktos z Was zadal mi takie pytanie: czy odczuwam, gdy ktos – komu kiedys juz pomoglam, znow jest w takiej czy innej potrzebie … Mysle, ze ten list – umieszczony ponizej – bedzie dla Was odpowiedzia…

bucardi_maria_francja11.JPG
z Pino i Ludwigiem …

list od A. ze zgoda na publikacje: „Na początku chciałam powiedzieć, że jest mi niezmiernie miło, że trafiłam na Twoją stronę internetową, niby przypadkiem ale przecież wiadomo, że przypadki nie istnieją :). 

Bardzo ucieszyłam się, kiedy zobaczyłam, że na stronie dostępne są ponownie talizmany, w których się  po prostu zakochałam ( mam już w swojej kolekcji turmalin, kryształ górski i awenturyn i wszystkie uwielbiam). Oczywiście miałam początkowo problem z wyborem, który wybrać: chalcedon oceaniczny czy fluoryt tęczowy, więc poprosiłam koleżankę, żeby mi to zbadała radiestezyjnie i padło na jaspis 🙂 więc od razu się zdecydowałam na zakup, ponieważ limit był ograniczony danego kamyczka. Jakim miłym zaskoczeniem było dla mnie, kiedy dotarłam na pocztę i odebrałam przesyłkę, znalazły się tam aż trzy malutkie woreczki zapakowany w jeden większy zielony. Każdy po kolei zaczęłam z niecierpliwością przeglądać i ku mojemu niedowierzaniu znalazł się tam również fluoryt tęczowy:)), ale największą niespodziankę odkryłam w drugim również cudownie pachnącym woreczku jak pierwszy -thulit, aż mnie ciarki przeszły po plecach a w oczach stanęły łzy. Przeżycie nie do opisania, czas stanął w miejscu a ja przyglądałam się  kolejnemu kamyczkowi, który miał przyjść, co prawda do mnie ale za kilka tygodnii:) Ostatni woreczek jaki został był z moim najukochańszym jaspisem, zdecydowanie ładniejszy niż na zdjęciu. 
Cała szczęśliwa i zadowolona z mnóstwem pozytywnej energii wróciłam do domu. 
  Kochana Mario, jesteś dla mnie jak Anioł, Dobra Wróżka, Elf, która zawsze dostrzega w ludziach to co najlepsze i najpiękniejsze i mimo, że czasami nadciągają ciemnie chmury to zawsze się pojawia ten promyczek słońca, który rozpuszcza wszystkie bariery i znowu w naszych sercach pojawia się jasność, miłość i wiara w to, że tak naprawdę wszystko zależy od nas. Życzę ci również, aby dobroć którą dajesz innym wracała do Ciebie zwielkokrotniona.
Buziaki A. „
talizmany_bucardi.JPG

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

 ♥

Święto Światła – 21.12.2016 – Programowanie pozytywne Twojego życia na rok 2017… wiecej tutaj:  https://mariabucardi.pl/pl/c/Swieto-Swiatla-21.12.2016/32

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Gabi says:

    Mario, trochę smutno,że kończy się kolekcja talizmanów. Może jeszcze coś da się zrobić , aby nie zanikły te materialne dowody kontaktu z Najczystszymi Istotami.
    Kochana Mario, ja chcę Ci złożyć serdeczne słowa PODZIĘKOWANIA. Tak bardzo odczułam w codziennych zdarzeniach działanie mocy mroku, tego chyba najgorszego, że myślałam iż to się nie skończy. Nie chciałam trudzić Istot, ale uderzenia były zbyt silne i zaatakowały zdrowie. Walczyłam dalej pomagając tym, któży do mnie przychodzili.Myśl o TOBIE, i napisanie do CIEBIE w ciągu doby MARIO, ODCIĘŁO wszystko.
    Jesteś potęgą NIEBA, Najczystszym Światłem. A ja co dziennie , mało każdą chwilą będę wielbić CIEBIE, Siły Wyższe , i ANIOŁY, które NIE zapominają o na nas i CZUJĄ, gdy walcząc o dobro dla innych-przychodzą z pomocą, Mario sama nie dałabym rady. DZIĘKUJĘ. Tobie zawsze oddana dusza na Ziemi.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: