brak komentarzy

Tajemnica Wiedzmy z Folsin – w czesciach, czy w calosci, do czytania czy do sluchania – prosba o Twoja opinie

Namaste Kochani, do dzisiejszego wpisu sklonily mnie Wasze listy – to dzieki nim otrzymalam anielska inspiracje jak “ugryzc” ten temat :-), by wilk byl syty i owca cala 😉 Codziennie otrzymuje od Was takie listy, jak ten od Beatki i Agatki, cytuje:

powiesc

od Beatki: “Kochana Marysienko,pożarłam książkę natychmiast i co dalej…..? Znowu 2 lata czekania na następny tom,a w sumie 6lat?Okrucieństwo! Książkę powinno się napisać i dać całą ,a nie dręczyć ludzików.Jest mega,jest super,ale niedosyt niesamowity! I tu liścik do Tila: Drogi Tilu,pilnuj Marysi,aby codziennie dopisala chociaż po pare zdań do książki,są ludzie ,co nie mają 6 lat(albo więcej),żeby czekać na tą pasjonującą książkę,Ty pewnie zakończenie znasz,a ja chciałabym też je przeczytać – Słoneczka uściski przesyłam i pozdrowienia B.”

“A nie dałoby się,żebym placila Ci za ½ rozdzialu? Wiem,że nie tak tylko pytam,bo mnie wciągnęło bardzo.Nie lubie książek z ubiegłych wiekow,nie czytam Alexandra Dumas,Victora Hugo,dopiero Twoja ksiazka mnie poruszyla.To stopniowe napiecie i mieszanie po rozdzialach,gdzie Mariam wyjechala , a potem okazuje się wiezniem hr.ERX to niesamowite.Juz natychmiast chciałabym dowiedziec się co ja spotkaloL”

od Agatki: “Droga Mario, Prosimy o kolejna ksiazke z opowiadaniami i rudej wiedzmie. Tak sie nie da zyc! Co bylo dalej? Takie mysli czlowieka mecza gdy go wciagnie Twoja ksiazka. Wiem, ze pewnie jestes zajeta ale moze jedna mala prosba przyczyni sie choc o minimalne przyspieszenie wydania kolejnej czesci. Dziekuje za 2 poprzednie i z ogromna niecierpliwoscia czekam na kolejne. Pozostan w zdrowiu.”

słuchowisko z 25.11.2016 – Wiedźma z Folsin – ankieta – prośba o Twoje zdanie – Maria Bucardi from Maria Bucardi on Vimeo.

i wlasnie o to pragne Cie dzis zapytac, proszę zagłosuj

ewentualne uwagi – sugestie:

 

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

 ♥

Święto Światła – 21.12.2016 – Programowanie pozytywne Twojego życia na rok 2017

… wiecej tutaj:  https://mariabucardi.pl/pl/c/Swieto-Swiatla-21.12.2016/32

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: