brak komentarzy

„Zmiany na lepsze zawsze sa dobre, mam tylko nadzieje, że nie będzie to rewolucja …” – pytania do Rytuału Nowego Początku

Namaste Kochani, w ostatnich dniach otrzymalam mnostwo pytan do Rytuału Nowego Początku – czyli naszego telepatycznego spotkania 21.12.2016, dzis odpowiem na jedno, ktore powtarza sie dosc czesto … Co zrobic, gdy boimy sie zmiany lub chcemy, by byla ona lagodna i powolna. W tym miejscu zacytuje jeden z listow, by pokazac Wam czego ten temat dotyczy:

„Dzień dobry, Kochana Mario właśnie ostatnio intensywnie myślałam o tym rytuale, miałam obawy czy zamawiając rytuał nie przewrócę wszystkiego do góry nogami ,(jak u mojej przyjaciółki (…), która w ubiegłym roku zamówiła ten rytuał, a ten rok  to u niej  mnóstwo zmian …). Cóż zmiany na lepsze zawsze sa dobre i wierze ze u mnie tez będą takie, mam tylko nadzieje, że nie  będzie to rewolucja …”

Kochani, jesli obawiacie sie szybkich zmian, to naturanie mozna to zaznaczyc, gdy wysylacie do mnie opis sytuacji w ktorej ma pomoc rytual!!! Wowczas energia bedzie rozlozona w czasie, by wywolac slabiutkie, wolne, stopniowe i pozadane zmiany…

Prosze o zaznaczenie tego zyczenia, gdy wysylacie mi dane do rytualu, po zamowieniu miejsca, czyli krok 1 – zamowienie Twojego miejsca tutaj nacisnij, by wziasc udzial w  rytuale, krok 2 – przeslanie danych:

  1.  Imie, nazwisko, data urodzenia, miejsce urodzenia, aktualne miejsce pobytu w czasie spotkania osoby, ktora bedzie sie laczyc ze mna telepatycznie.
  2.  Jesli to mozliwe zdjecie – calej sylwetki lub tylko twarzy (prosze zdjecia bez okularow przeciwslonecznych).
  3.  O usuniecie jakich problemow, trudnosci czy innych pragniesz prosic Sily Swiatla – ktore maja zostac w starym roku 2016.
  4. O przyciagniecie czego, pomoc w jakiej sprawie, pragniesz prosic Sily Swiatla – co pragniesz przyciagnac w roku 2017.
  5. Tutaj mozesz napisac, ze prosisz o powolne zmiany, gdyz obawiasz sie szybkich i rewolucyjnych przemian. To calkiem normalne i naturalne, nie ma sie czego wstydzic. Jesli juz mam Twoje dane – a chcesz to uzupelnic – napisz do mnie, zaznacze to w mojej ksiedze rytualnej.

maria_bucardi_portrety

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

rytual_nowego_poczatku

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
449 opinii
%d bloggers like this: