brak komentarzy

Diamentowa Regeneracja ciala i aury. Wsparcie energetyczne. Aktywacja magnetyzmu – przyciąganie dobra, szczęścia- Diament Herkimer

Diamentowe Telepatyczne Spotkanie
z Marią Bucardi
Nów Księżyca – 28 stycznia 2017 (sobota)
godz. 21:00 czasu polskiego
miejsce: Twoje aktualne miejsce pobytu,
najlepiej w spokoju w zaciszu we wlasnym domu
Czas trwania – 10 do 40 minut
 
  • Przeslanie energii Swiatla – ktora wypelni Twoja aure, Twoje cialo, Twoje otoczenie i utrzyma sie przez kolejny miesiac czasu do kolejnego Nowiu Ksiezyca.
  • Oczyszczanie Twojego otoczenia ze wszelkich negatywnych energii, ciemnych polaczen, wampiryzmu, ran emocjonalnych, oczyszczenie pola energetyzcnego – aury
  • Usunięcie tego, co Cię blokuje.
  • Regeneracja ciala i aury
  • Energia Diamentowa – podwyzszenie wibracji, harmonia ciala i ducha, wewnetrzna harmonia i spokoj. Aktywacja talentow.
  • Przyciągnięcie tego, co chcesz otrzymać.
  • Uzyskanie energii, Siły, Mocy do realizacji marzeń.
  • Wsparcie energetyczne na kolejny miesiąc czasu.
  • Aktywacja magnetyzmu – przyciąganie dobra, szczęścia, dobrobytu, spełnienia.
Uzyskanie pomocy od Siły Wyższej.
gdy …
  • potrzebujesz pozytywnej energii, Twoje akumulatory są wyczerpane lub potrzebujesz konkretnej pomocy w danej sprawie lub uwolnienia się od czegoś, co Ci przeszkadza i blokuje.

W czasie spotkania warto połączyć się ze mną myślami, niezależnie od miejsca pobytu, by przyjąć energie…

Negatywne energie stale są wokół, żywią się światłem i dobrem, dlatego jak tylko mogą, to wkraczają w Twoje życie. Te pozytywne spotkania Nowiu Księżyca mają na celu oczyszczenie z negatywnych wibracji, które przyczepiły się do Twojej aury, aktywację i odnowienie energii anielskich światła i dobra, stworzenie własnego Miejsca Mocy, wysłanie do Wszechświata Twoich aktualnych życzeń.

Oczyszczanie – usunięcie – odnowienie – aktywacja – przyciągnięcie

 

Jakich informacji potrzebuje…

po zamowieniu i oplaceniu spotkania, prosze odpowiedz na moje pytania, tutaj moj adres

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

1.  Imie, nazwisko, data urodzenia, miejsce urodzenia, aktualne miejsce pobytu w czasie spotkania osoby, ktora bedzie sie laczyc ze mna telepatycznie.

2.  Jesli to mozliwe zdjecie – calej sylwetki lub tylko twarzy (prosze zdjecia bez okularow przeciwslonecznych).

3.  O usuniecie jakich problemow, trudnosci czy innych pragniesz prosic Sily Wyzsze

4.  O przyciagniecie czego, pomoc w jakiej sprawie, pragniesz prosic Sily Wyzsze

5.  Czy jest jakas szczegolna sytuacja w ktorej potrzebujesz energii, sily, mocy, pomocy Sily Wyzszej, wsparcia, jesli tak, prosze o opis…

6.  Czy jest jakas cecha, ktora chcesz rozwinac z pomoca Sily Swiatla np. pewnosc siebie, spokoj w kazdej sytuacji, harmonia?

7. Jesli pragniesz, by Sily Wyzsze pomogly jakiejs osobie np. dziecku, prosze o imie, nazwisko, date urodzenia i ewentualnie zdjecie, oraz miejsce urodzenia i aktualne miejsce pobytu tej osoby i opis w jakiej sprawie potrzebujesz pomocy dla tej osoby.

Jesli pragniesz pomocy dla innej osoby i nie masz jej danych – wowczas napisz mi tylko to, co wiesz o tej osobie, ewentualnie opis wygladu. Jesli pragniesz pomocy dla wiecej, niz 1 osoby, czyli np. dla siebie plus dziecka czy kogos z rodziny, prosze wowczas o zamowienie 2 miejsc (wymiana 2 razy 217 zl) – gdyz energie musza byc aktywowane dla kazdej osoby oddzielnie!!!

Jesli pragniesz pomocy dla Twojego zwiazku – milosci, wowczas wystraczy zamowienie 1 miejsca, jesli jednak pragniesz okreslonych rzeczy dla siebie i innych rzeczy dla np. ukochanej osoby, wowczas 2 miejsca.

Jesli cos jest niejasne – pytaj smialo.

Zapisy tutaj link: http://magiczny-swiat.com/opis/9057028/diamentowe-telepatyczne-spotkanie-z-maria-bucardi-now-ksiezyca-28-stycznia-2017-sobota-godz-2100.html

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa

 E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

Maria Bucardi

 

Polecane

W czasie Diamentowego Spotkania Nowiu 28.01.2017 bede energetyzowac talizmany – Diament Herkimer. Kazdy jest odrobinke inny, jest kamieniem naturalnym, ktory programuje na okreslony cel (prosze o liste zyczen) i lacze go z Twoja aura. Mozna go nosic zaraz, gdy tylko go otrzymasz. Do wyboru:  Herkimer na lancuszku srebrnym 925, wymiana calosciowa za Diament Herkimer na lancuszku, z energetyzowaniem wynosi 550 zl plus 16 zl wysylka lub Herkimer na lancuszku pozlacanym 14 k zlotem, wymiana calosciowa za Diament Herkimer na lancuszku, z energetyzowaniem wynosi 650 zl plus 16 zl wysylka.
Talizman mozesz zamowic u mnie dodatkowo emailem – piszac na adres:

 

 

Diament Herkimer wcale nie jest diamentem. To przepiękne, podwójnie zakończone, przejrzyste kryształy kwarcu występujące prawie wyłącznie w amerykańskim hrabstwie Herkimer w stanie New York. Przyroda obdarzyła je niezwykłym geometrycznym kształtem, do złudzenia przypominającym ten, jaki jubilerzy w pocie czoła nadają brylantom. Stąd owa mylna nazwa. W każdym krysztale możemy znaleźć 18 płaszczyzn i 2 zwieńczenia, tak zwane punkty.

Są nieomal tak twarde jak prawdziwe diamenty (7 w skali Mohsa), dzięki czemu łatwo poddają się obróbce jubilerskiej. Diamenty Herkimer ze względu na swą czystość i świetlistość oczyszczają aurę i przywracają równowagę w ciałach subtelnych oraz harmonizują pracę obu półkul mózgowych. Dzięki temu wszystkie ciała auryczne otaczające ciało fizyczne oraz czakry, są oczyszczane i doenergetyzowane, a umysł wolny od gonitwy myśli.

Oddziaływanie diamentów Herkimer nie ogranicza się do sfery subtelnej. Lito-terapeuci amerykańscy twierdza, że są one bardzo pomocne w odtruwaniu ciała fizycznego. W tym celu trzeba je układać bezpośrednio na ciele (wątroba, nerki, śledziona, trzustka, żołądek itp.) oraz pić drobnymi łykami wodę, w której przez 6 godzin zanurzony był diament Herkimer. Należy też taką wodą obmywać twarz i ciało w przypadku wyprysków, trądziku, łupieżu itp.

Kryształy z Herkimer wykorzystywane są także w pracy nad rozwojem duchowym, gdyż bardzo mocno działają na tzw. ,,trzecie oko”. Uaktywniają one rozwój zdolności  parapsychicznych (jasnowidzenie, telepatia), a równocześnie ochraniają przed negatywnymi energiami. Ezoterycy amerykańscy traktują ten minerał jako ,,główne narzędzie” pracy z ciałami subtelnymi i w kontaktach z innymi wymiarami.

Diamenty z Herkimer są niezwykłymi wzmacniaczami energii. Stąd też niekiedy nazywane są krystalicznymi marzeniami, ponieważ zwiększają świadomość snów, ich częstotliwość oraz utrwalają ich zapamiętywanie. Należy jednak ostrzec, że niektórzy ludzie odbierają wówczas sny tak aktywnie, iż wydaje im się, że wcale nie zasnęli. Wówczas należy umieścić obok kryształu ametyst, a energia tego pierwszego zostanie złagodzona. Sny będą zapamiętane, a jednocześnie doświadczający będzie czuł się wypoczęty.

Noszenie tych kryształów ułatwia dostęp do własnej intuicji i zdolności psychicznych. Szczególnie zalecane jest ludziom pracującym twórczo oraz przedsiębiorcom czy menadżerom. Skutecznie też pomagają radzić sobie ze stresami życia codziennego i jednocześnie zwiększają odporność organizmu przeciwko chorobom. Są bardzo starymi kamieniami (powstały ponad 500 milionów lat temu) i są zapasem ekologicznej pamięci. Stąd też mogą być przewodnikiem w analizowaniu naszych minionych doświadczeń (regresja). Usuwają blokady w czakrze koronnej, posiadają też pewien wpływ na czakrę seksualną (drugą) i mogą być stosowane jako łagodny afrodyzjak. Wpływają na ludzi o niskim poczuciu własnej wartości, przywracając wiarę w swoje możliwości oraz wnoszą radość w nasze życie.

Współcześni lito-terapeuci odkryli, że usuwają bóle i przywracają ruchowość przy schorzeniach kręgosłupa i dyskopatii. Uwalniają ciało od stresu  i napięcia, usuwają blokady energetyczne, oczyszczają czakramy z negatywnych energii, szczególnie w połączeniu z mołdawitami i kamieniami Boji. Silnie wzmacniają też działanie lecznicze prawie wszystkich kamieni szlachetnych.

Z diamentów Herkimer wytwarzane są niezwykle silne eliksiry działające zarówno na planie fizycznym, emocjonalnym jak i duchowym. Kryształy z Herkimer są najprawdopodobniej najsilniejszymi narzędziami do usuwania blokad energetycznych. Stąd też przy rozkładaniu kamieni umieszcza się je pomiędzy czakrami. (…)

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
535 opinii
%d bloggers like this: