FreshMail.pl
brak komentarzy

Wspolpraca z Maria Bucardi – okropne klamstwa, by zyskac Wasze zaufanie, prosze pytajcie mnie o szczegoly

Namaste Kochani, po raz kolejny spotykam sie z informacja, ze ktos ze swiata ezoteryki powoluje sie na to, ze wspolpracuje ze mna lub jest moim uczniem. Czesto sa to klamstwa, by uzyskac Wasze zaufanie… Jesli spotykacie sie z czyms takim NIE bojce sie do mnie napisac i zapytac czy to prawda! Znacie mnie, wiecie, ze nie oceniam innych i wiecie, ze mozecie mnie o wszystko pytac, co Was porusza! Prosze, pamietajcie tez o tym, ze kazdy moze wstawiac moje filmy gdzie chce – tak to jest z youtube – nie mam na to wplywu, nie wiem kto je wykorzystuje do czego! 

NIE naleze do zadnych fundacji, organizacji, stowarzyszen, grup i innych, jestem Kochani osoba niezalezna. Nie wspolpracuje z zadnymi osobami ze swiata ezoteryki.

Moj adres email u dolu. A tutaj formularz kontaktowy

maria_bucardi_portrety

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

                                      ♥

Śnieżna Pełnia Księżyca – 45 Rytuał dla naszej Matki Ziemi 11.02.2017 – sobota

 

Zostaw komentarz

Kochani strona jest aktualnie w przebudowie zapraszam ok. 1 marca powinna byc juz gotowa. Wasza Maria Bucardi Zamknij

%d bloggers like this:

Zapisz się na bezpłatne światełka przez email ❤️

Cudowne i pełne Światla aktualności. Raz w tygodniu otrzymasz słuchowisko lub film w którym przekazuję to, co ważne i potrzebne w danym momencie.
W podziękowaniu za zapisanie się otrzymasz ode mnie podarunek moją książkę ebook pt."Jak rozmawiac z Aniolami". Z moca Milosci Twoja Maria Bucardi

po naciśnięciu sprawdź pocztę także folder spam lub reklamy :-) Zaraz po potwierdzeniu Twojego adresu otrzymasz pierwsze światełko ❤️

FreshMail.pl