brak komentarzy

Rozwiazanie konkursu – 7 magicznych dni

Losowanie Zwyciezcow

IMG_0916

 

Moi Najdrozsi Uczestnicy Konkursu, otrzymalam dokladnie 55 prac – magiczna liczba, prawda!!! Kazdej pracy nadalam numerek od 1 do 55 – jak na zdjeciu. Tutaj wyniki losowania – to sily Wyzsze, jak zwykle wskazaly kto otrzyma nagrode … Tak, jak Wam mowilam, nie oceniam prac, ich dlugosci, zwyciezcow losuje wsrod wszystkich Uczestnikow…

Nagroda nr 1 – Talizman powolania wedruje do autora/-ki pracy nr – 38

talizman_anielski_labradoryt_maria_bucardi1

praca o tym numerze cytuje:

Marta pisze:

„Kurs magii I – pierwsze kroki z tarotem, wahadełkiem i kryształową kulą”

Podręcznik Pani Marii uświadomił mi, że uprawianie magii w dużej mierze opiera się o rytuały, a decyzja o praktykowaniu powinna zostać podjęta świadomie i z pełną odpowiedzialnością, bo magia to nie zabawa i chociaż nie zna granic, to wymaga przestrzegania zasad, aby była bezpieczna. Niedawno znowu wróciłam do tej pozycji i chociaż przygniatają mnie ostatnio problemy i wątpliwości, bo świat za wszelką cenę próbuje odciągnąć mnie od marzeń, to ze zdziwieniem przekonałam się, że dobra energia zawarta w tej książce jest naprawdę ogromna i udziela się czytelnikowi. Jestem wdzięczna za to cudowne spotkanie ze wspaniałą osobą, jaką jest pani Maria. To spotkanie, które dodaje skrzydeł i pozwala mi uwierzyć, że potrafię latać.


Nagroda nr 2 – Talizman harmonii wew. wedruje do autora/-ki pracy nr –  45

talizman_anielski_jaspis_maria_bucardi

praca o tym numerze cytuje:

Nanusia pisze:

Dotyczy: opinia o przepowiedni partnerskiej

Treść opinii:
Konkretne i trafne opisanie związku – teraźniejszości i przyszłości. Wspaniałe porady na temat rozwiązania problemów, które takiego rozwiązania wymagają. Poza tym otrzymałam bezpłatnie dodatkowe odpowiedzi ( po otrzymaniu przepowiedni) na pytania jakie się jeszcze z mojej strony pojawiły. Dodatkowo dostałam nazwy kart Tarota, które się pojawiły w przepowiedni wraz z ich interpretacja. Ma to dodatkowe znaczenie jeżeli ktoś się interesuje Tarotem. Polecam.

Nick do podpisu: Nanusia


Nagroda nr 3 – Talizman naturalny Labradoryt skalka – powolania – wedruje do autora/-ki pracy nr –  10

talizman_anielski_labradoryt1_maria_bucardi1

praca o tym numerze cytuje:

Malwina pisze:

Książka “Magia Bogactwa” przepełniona jest ciekawymi poradami, z których wielokrotnie korzystałam, jednak jakie było moje zdziwienie gdy wykonałam prostą czynność a wieloletni problem został “magicznie” rozwiązany! Dłużnik, z którym nie radzi sobie nawet urząd skarbowy i korporacje, zwrócił dług co do grosza po wielu latach. Wiara plus porady Marii czynią cuda!


Zwyciezcow –  prosze o kontakt.

Gratuluje Kochani.

Nagroda pocieszenia, kochani zadaliscie sobie tyle pracy, ze wylosowalam jeszcze jedna osobe, ktora otrzyma nagrode pocieszenia, Talizman Archaniola Zadkiela – ze zdjecia.

ametyst_wisiorek.jpg

wedruje do autora/-ki pracy nr –  23

praca o tym numerze cytuje:

Paulina pisze:

Przeczytałam książkę Pani Marii Bucardi ” Mroczne Góry „. Nie zajęło mi to wiele czasu, ponieważ byłam w stanie porzucić większość zajęć, żeby tylko móc usiąść i czytać…Zachwyciło mnie wszystko.Mariam. Jej cudowne włosy w które wplątywał się mech. Jej oczy.Jej wyjątkowa osobowość.Odwaga i dobroć. Opisy przyrody i miejsc, w które się przenosiłam. Sytuacje, które przeżywałam. Zapach kwiatu pomarańczy i ziół, który czułam. Zachwyciło mnie bogacto pięknych słów, nawet same tytuły rozdziałów są zwyczajnie piękne…Ta powieść rozbudziła we mnie nie tylko ciekawość dalszych losów bohaterki, ale też dziwny głód …w sercu. Czytając wstrzymywałam dech … wstrzymywałam czas … syciłam wzrok „widokiem”. Bardzo dziękuję za możliość poznania tej powieści Zostanie we mnie na długo.


Namaste Kochani, potrzebuje jeszcze chwilke, by zebrac wszystkie prace, jest ich troszeczke. Jak tylko bede gotowa, losuje i wyniki podam Wam tutaj, dokladnie tutaj u dolu. Nie wiem tylko Najdrozsi, jak zakwalifikowac prace Malwiny, bo to kilka opinii w jednym 🙂 Mysle, by bylo sprawiedliwie podziele na male opinie, prawda? Cytuje:

Kochana Mario,

Ale niespodzianka! Uwielbiam pisać co niezwykłego stało się dzięki twojej działalności, ponieważ myślę, że w ten sposób mogę zachęcić innych i więcej osób zmieni swoje życie na lepsze. Nie wiem czy pierwsza opinia zalicza się do konkursu, ale dla mnie nic nie szkodzi, chciałam żebyś wiedziała:)

Motto Marii “Jeśli każdy zrobi coś małego, to poruszy się coś dużego” i blog zmieniły moje podejście do życia diametralnie. Kiedyś używałam detergentów w domu, jadłam mięso, byłam zakupoholiczką, ponieważ nie miałam motywacji, aby jako “jedna osoba na świecie” coś zmieniać. Teraz wiem, że jest inaczej, to ma sens i idę swoją drogą, a im większa krytyka tym bardziej chcę pielęgnować to, co już osiągnęłam.

Zamówiłam osobistą Modlitwę Anielską i książkę “Jak rozmawiać z Aniołami”, która stała się dla mnie przewodnikiem. Zainspirowała mnie do stworzenia magicznego notesu, którego kremowe strony wypełniłam modlitwami i rytuałami z tej książki i zaczęłam malować Archanioły. Nawet siebie nie podejrzewałam, że tak dobrze mi to wyjdzie;) Uwielbiam swój kolorowy notes i jestem szczęśliwa, że stworzyłam przedmiot o tak wysokiej wibracji, a wszystko zaczęło się od zamówienia…

Regularnie brałam udział w Spotkaniach Anielskich i dzięki nim wiele zmieniło się w moim życiu na lepsze. Podczas jednego Spotkania poprosiłam o pomoc w napisaniu książki i stworzyłam aż 3, taką  miałam wenę 🙂 Spotkania te pomagają mi skoncentrować się na tym co ważne i utrzymywać pozytywne nastawienie. Zawsze czekam na piękne relacje Marii z rytuału i z ciekawością czytam o zwierzętach mocy, kolorowych promieniach, Aniołach. To milion razy lepsze niż wszystkie rozrywki, w których kiedyś brałam udział.

Poniższe informacje już Ci pisałam wcześniej, ale może dobrze, aby inni również się dowiedzieli:)

Zamówiłam rytuał Anielski dla mojej mamy, ponieważ była w trudnej sytuacji zawodowej i już nie widziałyśmy rozwiązania. Przykro mi było bezczynnie patrzeć gdy inni niszczą to, co kocha robić. Rytuał przepełniały wielkie emocje, a wkrótce po otrzymała bardzo korzystne zlecenie i to w Dubaju, które niezwykle podniosło jej autorytet w pracy i było piękną podróżą. Moc Marii i Siły Anielskie są niesamowite:)

Książka “Magia Bogactwa” przepełniona jest ciekawymi poradami, z których wielokrotnie korzystałam, jednak jakie było moje zdziwienie gdy wykonałam prostą czynność a wieloletni problem został “magicznie” rozwiązany! Dłużnik, z którym nie radzi sobie nawet urząd skarbowy i korporacje, zwrócił dług co do grosza po wielu latach. Wiara plus porady Marii czynią cuda!

Poniżej przesyłam ebooki, które stworzyłam z pomocą Anielską:) Wiem, że lubisz taniec to może ta pierwsza Cię zainteresuje:) 
Ps. Dołączam do Rubinowego Spotkania:D

Calosc Kochani wkotce tutaj w komentarzach do Konkursu link: https://bucardimaria.com/2017/02/26/konkurs-u-marii-bucardi-7-magicznych-dni-napisz-opinie-o-ksiazce-przepowiedni-analizie-rytuale-i-wygraj-talizman-anielski/#comment-13355

maria_bucardi_portrety.jpg

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa

Co aktualnie u mnie znajdziesz na moim blogu osobistym – http://bucardimaria.com

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

                                                      ♥

Juz wkrotce Rubinowy Now Ksiezyca – to sila optymizmu, radosci, zdrowej pewnosci siebie, Archaniola Uriela, ktora wypelnia nasze cialo, otoczenie pasja i entuzjazmem, ktora pomaga realizowac marzenia, energia rubinowa to energia milosci, pelni zycia, szczescia, dobrobytu, takze finansowego, wewnatrznego ognia, mocy, potegi, dynamiki … 

szczegoly tutaj: http://magiczny-swiat.com/opis/9107358/rubinowy-now-ksiezyca-wiara-w-siebie-obfitosc-dynamizm-28-marca-2017-wtorek-godz-2200-telepatyczne-spotkanie-z-maria-bucardi.html

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d