1

Eutanazja ludzi i zwierzat – czy mamy prawo decydowac kiedy maja odejsc – czy czlowiek jest Bogiem. Spalenie ciala po smierci.

Namaste Moi Kochani, temat do przemyslen …

Czy podjelabym decyzje o eutanazji czlowieka, gdyby mnie o to blagal i bardzo cierpial?

NIE

Czy podjelabym decyzje o eutanazji zwierzatka, ktore bardzo cierpi?

NIE

Dlaczego: uwazam, ze NIE jestem Bogiem, by decydowac o zyciu i smierci.

list od Edytki: “(…) X podjęła decyzję w jej mniemaniu słuszną. Myślę, że miała intencje dobre, tylko decyzja taka nie należy do nas samych nie jesteśmy żadną boskością by dokonywać takich wyborów i zrywać nić silną i piękną jaką jest życie. Na pewnym etapie cywilizacji stanęliśmy na stanowisku, żeby  rozwiązywać problem można go przeciąć a nie stawiać mu czoło. Dzieje się tak też w świecie ludzi. Eutanazja postrzegana jest jako rodzaj wonności a to nie wolność to zniewolenie. Taką wolność wobec siebie samego jedynie może mieć tylko istota, której to dotyczy  nikt inny.

Nikt nie może decydować o tym co inne istoty mają czuć, pragnąć i kiedy ma być kres ich bytności za Ziemi. NIKT.

Mario Kochana a może pomyśl by poruszyć ten temat na Twoim blogu  w formie pisemnej czy też w formie filmiku? A może w kolejnym Rytuale dla Matki Ziemi – uwzględnić trzeba temat eutanazji istot na ziemi i samowoli w decydowaniu o życiu innych. Z uwzględnieniem przemocy: fizycznej, seksualnej, zabójstw, katowania, przemocy w Rodzinie itd.

… można spróbować zahamować ten proces i błędny tok myślenia ludzi  tu i teraz”

 

*

“Marysiu zadam Ci takie dziwne pytanie, spowodowane tym że wczoraj akurat rozmawialam z moim znajomym na ten temat i powiedzial cos co mi nie daje spokoju. Okazuje sie, że w okolicy Krakowa wybudowano krematorium do spalania ludzkich cial po smierci. I ten moj znajomy powiedzial ze on nigdy nie chcialby byc spalony bo to ma wplyw na inkarnacje. Mianowicie, ze spala sie kod genetyczny i mozna powrocic kiedys w kolejnym zyciu do bycia np. jakims robaczkiem. Wogole sie wczesniej nad tym nie zastanawialam. Wiem, ze w roznych czesciach swiata praktyki sa rozmaite. Moglabys mi wyjasnic, jak to jest, co jest lepsze: taki naturalny pochowek czy to palenie i czy ma to wplyw na kwestie dot. reinkarnacji? Już kiedys rozmawialismy na ten temat z moimi bliskimi i sie zastanawialismy, wiec juz kiedys mialam Cie oto zapytac, gdyz pewne rzeczy lepiej wiedziec wczesniej niz pozniej w tym przypadku ;))). To nawet dobry temat na filmik 😉 gdyz na pewno wielu by zaineresowal. Pozdrawiam Cię i sciskam M.”Kwiatek
od Marii Bucardi: Gdyby sila boskosci chciala spalenia ciala po smierci, to nastepowaloby ono samoistnie 🙂 Uwazam, ze powinno byc tak, jak w Naturze, czyli jesli umieramy, to zjadaja nas sepy, wilki czy inne – naturalnosc, dajemy zycie innym, nasze cialo egzystuje dalej w tym stworzeniu, symbolicznie. Naturalny system narodzin, zycia, smierci i nowego zycia. Czyli cialo powinno zostac naturalnie zjedzone przez robaki.
Temat pozostawiam do przemyslen.
maria_bucardi_w_magicznej_oazie.jpg

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)

mgr historii i dziennikarstwa

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

                                                      ♥

Juz wkrotce Rubinowy Now Ksiezyca – to sila optymizmu, radosci, zdrowej pewnosci siebie, Archaniola Uriela, ktora wypelnia nasze cialo, otoczenie pasja i entuzjazmem, ktora pomaga realizowac marzenia, energia rubinowa to energia milosci, pelni zycia, szczescia, dobrobytu, takze finansowego, wewnatrznego ognia, mocy, potegi, dynamiki … 

szczegoly tutaj: http://magiczny-swiat.com/opis/9107358/rubinowy-now-ksiezyca-wiara-w-siebie-obfitosc-dynamizm-28-marca-2017-wtorek-godz-2200-telepatyczne-spotkanie-z-maria-bucardi.html

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    anonimowy says:

    Teraz rozumiem, dlaczego ciała czarownic, wiedźm, zielarek były spalane. Nie chciano, żeby inkarnowały. Chciano, żeby były uwięzione. To wiele tłumaczy, dlaczego Kościół je prześladował. Dobrze, że wiele z nich poprzez “walkę” otrzymało ratunek.
    Najdroższa Mario, jeżeli chcesz zamieścić ten wpis, to proszę podpisz go pseudonimem. Moje imię się wyświetla. Całuję i ściskam.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
579 opinii
%d bloggers like this: