Uratowany kwiatek :-) – list od M.


Moja Kochana Mario,

Bardzo dziękuję za ostatnie słuchowisko – jesteś wspaniała! Dziękuję, że poruszasz takie ciekawe tematy i wiem, że takich słuchowisk lub filmów będzie jeszcze mnóstwo! O wszystkim nam opowiadaj – i o drzewach i o węglu i o kamieniach i minerałach… wszystko, co poruszyłaś w słuchowisku jest ciekawe. Jeśli miałabym mieć pytanie, to interesuje mnie jakie dusze mają rośliny i czy odczuwają ból – zarówno dosłowny (powiedzmy taki fizyczny) i w sensie „wyższym”. Czy cierpią, gdy jest, np. pożar lasu. Co to jest za świadomość? Czy jest to ogólna świadomość, czy indywidualna w każdej roślinie? Mówiłaś kiedyś o dewach… ale czym te dewy są, czy myślą, czy czują, czy w jakiś sposób decydują o losie rośliny, czy podlegają reinkarnacji? I jeśli chodzi o ból… np. gdy drzewo lub mniejsza roślina ma uszkodzony liść – czy pozostawić taki liść, czy uciąć? A może każda roślina ma inaczej? Odkąd jestem dużo wrażliwsza na otoczenie i przyrodę to zadaję sobie takie pytania… Może mogłabyś pomóc? Przepraszam, że odskoczyłam od głównego tematu ze słuchowiska, ale akurat mnie takie rzeczy dręczą i może mogłabyś wyjaśnić kiedyś takie tematy.

kwiat

Pomysł ratowania roślin z supermarketów wspaniały! Przesyłam zdjęcie jednej z nich. Takich roślinek mam więcej, ale ta jest szczególna, bo gdy ją znalazłam w markecie – stała (a raczej leżała) biedna przewrócona z wysypującą się ziemią. Od razu ją pokochałam i kupiłam! Jest przepiękna!

Dziękuję też, że tak dobrze wyjaśniłaś przypływy i odpływy – również takie w finansach. Troszkę się martwiłam, że mam mniej pieniędzy w ostatnim czasie. A teraz po Twoim słuchowisku, czuję taką ulgę i rozumiem, że jest to całkiem naturalne i nic się ze mną strasznego nie dzieje 🙂 I gdy już taki stres minął, to wszystko zaczyna się poprawiać. Mam więcej klientów, nawet więcej energii do pracy. Teraz już nie zdążę zamówić miejsca na spotkanie Nowiu Księżyca, ale jeśli będzie następne w maju, to czuję, że nic mi już nie przeszkodzi, żeby być z Tobą:-)

Ale myślami jestem z Tobą każdego dnia i przesyłam Ci mnóstwo dobrej energii i ciepła!

Twoja M.

Pozostalo ostatnie  – 1  – wolne miejsce

szmaragdowy_now_maria_bucardi.11JPG

maria_bucardi_portrety

Maria Bucardi

Moje ksiazki, porady, rytualy i przepowiednie znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl i tutaj: https://magiczny-swiat.com – Spotkanie nowiu ksiezyca tutaj: https://mariabucardi.pl/pl/c/Now-Ksiezyca-z-Maria-Bucardi/29 — Przepowiednia co jest Twoim powolaniem tutaj: https://magiczny-swiat.com/category/349020/termin-u-marii-bucardi.html — film z medytacja z pestka jablka tutaj: https://youtu.be/Ndie5HE2kms

Rytualy milosne – https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytualy-milosne/14
———————————————–
Rytualy ochronne – http://magiczny-swiat.es24.pl/category/212751/rytualy-ochronne.html
———————————————–
Przepowiednie i Wrozby – http://magiczny-swiat.es24.pl/category/110006/przepowiednie-wrozby.html
———————————————–
Odwiedz mnie na Facebook – https://www.facebook.com/maria.bucardi
———————————————–

Strona www – http://mariabucardi.pl.tl
———————————————–
Magiczna Oaza – http://magicznaoaza.wordpress.com
———————————————–
Rytualy dla Matki Ziemi – http://rytualymatkiziemi.wordpress.com
———————————————–
Jestem na google plus – https://plus.google.com/u/0/102213463156771811216/posts
———————————————–
Maria Bucardi na Naszej Klasie – http://nk.pl/#profile/39116307
———————————————–
Twitter – https://twitter.com/MariaBucardi
———————————————–
Instagram – http://instagram.com/mariabucardi
———————————————–
Filmy i porady – http://www.youtube.com/user/MariaBucardi
———————————————–
Blog na blogger – http://jasnowidz-bucardi.blogspot.pt
———————————————–
Blog jak zyc bez plastiku – http://zyj-bez-plastiku.blogspot.pt/

Informacje o mariabucardi

Jasnowidz Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, Doctor h.c. of Angels Studies CCU Institute USA, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s