1

Dla Naszej Matki Ziemi – Wspólnota Marii Bucardi

Namaste moi Kochani, pamietacie jak początkiem roku mówiłam Wam o tym, że nastąpia zmiany w mojej pracy? Dokładnie od wczoraj – magiczna data 🙂 – 05.05 zmiany już widzicie na moich stronach – https://magiczny-swiat.com  oraz https://mariabucardi.pl

Jestem pewna, że cieszycie się z tej zmiany tak samo, jak ja.

Teraz wszystkie moje stare i nowe książki, słuchowiska i inne będą dostępne dla Was bezpłatnie w ramach naszej cudownej Wspólnoty, a ja zaoszczędzę mnóstwo pracy (wysyłka i księgowość) i wykorzystam ten czas na kontakt z Wami, nowe tematy i publikacje.

email

Proszę przeczytajcie dokładnie i jeśli pojawią się pytania lub wskazówki, bardzo proszę Was o wpisanie ich tutaj w formularzu – to mi bardzo pomoże, by udoskonalić sferę techniczną, by wszystko było jasne, wygodne i pełne Harmoni i światła.

baner_wspolnota

Od tego momentu wszystko to, co robię bedzie dostępne tylko dla Was (kod dostępu na dany miesiąc) – a ja mam ten komfort energetyczny, że wiem do kogo mówię, kto korzysta z moich przekazów i nasz kontakt będzie przez to o wiele piękniejszy. Moja energia w pełni pójdzie TYLKO do WAS, wszelkie wampiry energetyczne, pasożyty czy dziwne fanatyczne osoby nie będą miały do niej żadnego dostępu… Dokładnie sprawdzam każdą osobę, która przystępuje do Naszej Wspólnoty i wszelkie osoby o niskich i negatywnych wibracjach zostaną odrzucone.

Z moca Miłości i czekam na Wasze pytania i sugestie, by ewentualnie coś poprawić 🙂

Dla naszej Matki Ziemi (1).jpg

Wasze pytania i moje odpowiedzi 

Mam tylko pytanie czy opłata 111 zł jest opłatą miesięczną?

od Marii Bucardi:  TAK – to oplata za 1 miesiac np. tutaj miesiac maj 2017 – jak w tytule – mozna przysiatpic na dany miesiac, potem zrobic sobie przerwe lub zamowic kolejny miesiac.

oraz czy filmy, które będą udostępnione dla wspólnoty będą to nowe filmy, takich których nie ma na Twoim internetowym kanale czy może ich tematyka będzie jeszcze bardziej szczegółowa niż było do tej pory. Dziękuję

TAK, moja praca od teraz jest dostepna TYLKO dla Czlonkow Wspolnoty, wiec zadnych innych NOWYCH filmow i publikacji publicznych juz NIE bedzie. Natomiast bedzie mnostwo nowych i bardzo ciekawych filmow i sluchowisk TYLKO dla Czlonkow Wspolnoty.

 

 

Juz w czwartek o 20:20 czasu polskiego - Ceremonia z Maria Bucardi. Nie zapomnij zalogowac sie na Twoje konto po szczegoly - Twoje konto - Zamknij

%d bloggers like this: