Dla Naszej Matki Ziemi Wspólnota Marii Bucardi – wyjasnienia

maria_bucardi_portrety

Namaste Kochani, zgodnie z zapowiedzią z początku bieżącego roku od maja 2017 całą moją energię i pracę ofiaruję Wspólnocie dla Naszej Matki Ziemi. Wszystkie moje nowe filmy, publikacje,dotychczas wydane oraz nowe książki, artykuły, słuchowiska i prace są dostępne tylko dla Członków Wspólnoty (po wpłacie otrzymasz Twój kod dostępu). Wymiana w wysokości 111 zł – to Twój dostęp do wszystkich moich prac, publikacji na miesiąc maj 2017. Stajesz się na ten miesiąc Członkiem mojej Wspólnoty i masz dostęp do wiedzy, energii, spotkań telepatycznych, a także korzystasz z innych niespodzianek i przyjemności, które są dostępne tylko dla moich Przyjaciół oraz zniżek przy zamówieniach moich przepowiedni, rytuałów czy porad indywidualnych … więcej informacji i lista korzyści tutaj (naciśnij link)

dostep.JPG

Co otrzymujesz w ramach wymiany 111 zł

na miesiąc maj 2017:

– dostęp do wszystkich moich książek (link) – możesz je zapisać na Twoim dysku lub wydrukować.

– dostęp do wszystkich moich książek do słuchania/ audiobooks (link) – możesz je zapisać na Twoim dysku.

– dostęp do wszystkich moich nowych majowych filmów – od miesiąca maja moje nowe filmy są dostępne TYLKO dla członków Wspólnoty. 

dostęp do wszystkich moich nowych majowych artykułów na blogu https://bucardimaria.com – od miesiąca maja moje nowe artykuły są dostępne TYLKO dla członków Wspólnoty.

– możliwość udziału w Rytuale dla Matki Ziemi

– możliwość udziału w Telepatycznym Spotkaniu Nowiu Księżyca – Złoty Nów – wymiana za spotkanie 106 zł, zamiast 217 zł.

– możliwość udziału w Spalaniu Problemów – 31.05 – Ogień Oczyszczający (link), wymiana 11 zł, zamiast 122 zł

– możliwość udziału w Oczyszczającym Telepatycznym Spotkaniu Anielskim 31.05 – Podwyższenie wibracji – udział bezpłatny dla Członków Wspólnoty – spotkanie ze mną w celu oczyszczania z negatywnych połączeń, blokad, oczyszczenie aury i otoczenia.

 

– wskazówki przez email – przesłania na miesiąc, informacje – jesteśmy w kontakcie przez cały maj.- możliwość udziału w Oczyszczającym Telepatycznym Spotkaniu Anielskim 31.05 – Podwyższenie wibracji – udział bezpłatny dla Członków Wspólnoty – spotkanie ze mną w celu oczyszczania z negatywnych połączeń, blokad, oczyszczenie aury i otoczenia.

możliwość kontaktu ze mną – od miesiąca maja NIE odpowiadam na listy, jeśli nie jesteś członkiem Wspólnoty.

– kupon rabatowy w wysokości 111 zł / opłata Członkowska – na wszystkie moje przepowiednie, rytuały i porady.

 

Dlaczego od teraz moje prace są dostępne tylko dla Członków Wspólnoty dla Naszej Matki Ziemi?

 

Od ponad 7 lat publikuję artykuły, filmy, słuchowiska – przez te wszystkie lata moje prace trafiały w ręce wielu wielu ludzi. Moje książki sprzedawały się w ilości kilkuset dziennie i w pewnym momencie moje fizyczne możliwości, by troszczyć się o wszystkich i wszystko natrafiły na zwykłe fizyczne granice. Dlatego zdecydowałam się na zmianę. Pracując tylko dla osób, które znam, które tworzą razem ze mną sieć Miłośc i Dobra tutaj na Naszej Matce Ziemi mogę ofiarować Wam o wiele więcej. Mogę koncentrować się na Was i jeszcze lepiej Was prowadzić. Zamiast wysyłać setki książek dziennie i księgować sprzedaż, mogę ofiarować Wam te książki bezpłatnie w ramach wymiany Czlonkowskiej (111zł), a zaoszczędzony czas wykorzystać na stworzenie kolejnych wartościowych filmów czy słuchowisk. Uważam również, że zachowanie zasady wymiany energetycznej jest bardzo ważne dla nas wszystkich, by istniała tutaj Harmonia na Naszej Matce Ziemi, dlatego moje publikacje nie będą już dostępne dla każdego, tylko dla Członków Wspólnoty.

Nie odpowiadam na żadne pytania, listy, zapytania osób, które NIE są Członkami naszej Wspólnoty, przez to cała moja energia idzie tylko do Was.

 

Czy możesz zostać członkiem Wspólnoty

tylko na miesiąc?

 

Oczywiście, tutaj przystępujesz tylko na miesiąc maj 2017.

 

Czy Wspólnota jest związana z jakąś religią,

czy systemem?

 

Nie. Stworzyłam tą Wspólnotę dla Wszystkich niezależnie od religii, którzy chcą być ze mną w kontakcie, korzystać z moich prac i rozwijać się w imię Dobra, Miłości i Światła tutaj na naszej Matce Ziemi.

Od tego momentu wszystko to, co robię bedzie dostępne tylko dla Was – a ja mam ten komfort energetyczny, że wiem do kogo mówię, kto korzysta z moich przekazów i nasz kontakt będzie przez to o wiele piękniejszy. Moja energia w pełni pójdzie TYLKO do WAS, wszelkie wampiry energetyczne, pasożyty czy dziwne fanatyczne osoby nie będą miały do niej żadnego dostępu…

Dokładnie sprawdzam każdą osobę, która przystępuje do Naszej Wspólnoty i wszelkie osoby o niskich i negatywnych wibracjach zostaną odrzucone, składka na dany miesiąc zostanie zwrócona do 7 dni i osoba ta otrzyma odmowę pisemną przez email.

Z moca Miłości Twoja Maria Bucardi

Wasze pytania i moje odpowiedzi 

Mam tylko pytanie czy opłata 111 zł jest opłatą miesięczną?

od Marii Bucardi:  TAK – to oplata za 1 miesiac np. tutaj miesiac maj 2017 – jak w tytule – mozna przysiatpic na dany miesiac, potem zrobic sobie przerwe lub zamowic kolejny miesiac.

oraz czy filmy, które będą udostępnione dla wspólnoty będą to nowe filmy, takich których nie ma na Twoim internetowym kanale czy może ich tematyka będzie jeszcze bardziej szczegółowa niż było do tej pory. Dziękuję

TAK, moja praca od teraz jest dostepna TYLKO dla Czlonkow Wspolnoty, wiec zadnych innych NOWYCH filmow i publikacji publicznych juz NIE bedzie. Natomiast bedzie mnostwo nowych i bardzo ciekawych filmow i sluchowisk TYLKO dla Czlonkow Wspolnoty.

Z jednej strony rozumiem czemu zalozylas taka wspólnotę a z drugiej nie wiem czy ja chce należeć do jakiejkolwiek grupy czy wspólnoty …..Być może nie jestem na to gotowa.

(…)Chcialabym bys o tym wiedziala, ze Wspolnota to nie jest jakas organizacja czy cos w tym stylu Kochanie, to tylko fizyczne odciecie ode mnie innych osob – osob, ktore mi szkodza lub takich dziwnych osob, ktore pisza do mnie fanatyczne listy – listow otrzymuje ok 500 dziennie i fizycznie musze odcic takie prace, ktore tylko pochlaniaja moj czas. Mozesz dolaczyc na probe, np. na miesiac i zobaczyc jak to wyglada i jak sie z tym czujesz.

Wszystkie moje prace – dotychczasowe ksiazki, ale takze wszystkie nowe – sa dostepne tylko dla Czlonkow Wspolnoty, ale bycie czlonkiem Wspolnoty do niczego nie zobowiazuje – moze tylko do tego, by byc dobrym czlowiekiem na codzien, by sie starac utrzymac swiatelko w sobie, mozna dolaczyc do Rytualow Ziemi, do medytacji – korzystac ze znizek, ale nie trzeba. Mozna tylko za owe 111 zl uzyskac dostep do moich starych i nowych materialow. Ja wiem, ze moze slowo Wspolnota jest „dziwne” – ale za zadne skarby nie moglam znalezc czegos odpowiedniego 🙂

Z moca Milosci Wasza Maria Bucardi

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Juz w czwartek o 20:20 czasu polskiego - Ceremonia z Maria Bucardi. Nie zapomnij zalogowac sie na Twoje konto po szczegoly - Twoje konto - Zamknij

%d bloggers like this: