3

470. Magia luster z Maria Bucardi – lustra zastosowanie magiczne i energetyczne

 

Namaste, wykład w całości dostępny tylko dla Wspólnoty Dla Naszej Matki Ziemi –  w czerwcu – szczegóły tutaj: https://mariabucardi.pl/pl/c/Dla-Naszej-Matki-Ziemi-Wspolnota-Marii-Bucardi/34 Moje aktualne terminy i opis prac znajdziesz tutaj – nacisnij linki: https://mariabucardi.pl oraz https://magiczny-swiat.com

3 komentarze

 1. Odpowiedz
  Gabi says:

  Piękne wyjaśnienie.Jeszcze bym słuchała. Pozdrawiam Cię Mario z całego serca.

 2. Odpowiedz
  Anonim says:

  Interesujący temat w nagraniu o zastosowaniu magicznym luster .Myślę,ze trzeba mieć odwagę aby praktykować taka magię jeśli nie ma się do tego predyspozycji Ja osobiście mając świadomość jakie mogą być skutki nie odważyłabym się na ten krok.Jeśli natomiast byłoby to ze wsparciem Mistrzyni Magii – Marii:) to może wówczas tak .Tutaj warto skorzystać pewnie z Kursu Magii ,gdzie są wskazówki odnośnie pracy z lustrem i wówczas jest to bezpieczne.:)
  Z kolei mając na uwadze wcześniejszy komentarz o nagraniu pani .A. Ja osobiście nawet nie zaczęłabym słuchać takiego filmu o lustrach wiedząc,ze to nagranie dotyczy złych energii i złych mocy i jest nagraniem złej osoby.
  .
  Serdecznie pozdrawiam:)

 3. Odpowiedz
  Anonim says:

  O wlasnie, Mario poprosze o rozwiniecie tego tematu. Bardzo interesujacy. A co z jasnowidzeniem za pomoca lustra? Czytalam rowniez w jednej z ksiazek Franca Bardona, o kontaktowaniu sie z osobami zmarlymi – „Zaawansowany” mag moze spowodowac, ze przywolana dusza osoby zmarlej potrafi wyjsc z lustra i mozemy z nia rozmawiac jak z kazdym innym czlowiekiem w rzeczywistosci. Czy to jest rowniez niebezpieczne? Pozdrawiam serdecznie. P.S. Wiedzma Anja wlasnie nagrala film z lustrami – wiadomo o co chodzi – nie bylam w stanie go ogladac, musialam przewinac – to dopiero jest niebezpieczne.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
533 opinie
%d bloggers like this: